~tr randstad AKOR Timmerlieden hoogst persoonlijk jij wilt alles anders wij zijn een goed begin kijk voor meer banen op www.randstad.nl Applicatiebeheerder generieke systemen huis-aan-huiskranten Grafisch applicatiebeheerder advertentiesystemen WGGGNGR huis-aan-huiskranten Dinsdag 6 maart 2007 24 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (053) 484 24 50 anenmark JL EPowered by Q JobTrack.nl industrie Inge Postma (0548) 53 74 30 Hogepad 6b Rijssen industrie Jeanine Groenbroek (0548) 53 74 30 Hogepad 6b Rijssen meubelmonteur rn/v met ervaring bij Banz Bord. Dit gerenommeerde bedrijf in wandkasten maakt gebruik van een uniek en onzichtbaar bevestigingssysteem in de muur. Je bevestigt meubels aan de wand bij de consument thuis. Je werkgebied is het gehele land en daarom vind je het geen probleem om 1-2 keer per week elders te overnachten. Ben jij representatief en gedreven? Heb je oog voor detail en enige ervaring als monteur in de meubelbranche? Het betreft een baan met góede toekomstmogelijkheden en bij gebleken geschiktheid gaat het om een vaste baan. Intersse? Reageer dan snel! inge.postma@nl.randstad.com spuiter rn/v Voor Banz Bord in Holten zijn wij op zoek naar een (leerling) spuiter. Ben je gemotiveerd en secuur? Je werkt met het zogenaamd air-mix systeem. Wanneer je naar tevre denheid werkt zijn er mogelijkheden voor een vast dienst verband. Voor meer informatie over het bedrijf, zie www.banzbord.nl jeanine.groenbroek@nl.randstad.com (B BOUW AKOR Bouw heeft een lange traditie in de bouw. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf gespeciali seerd in het flexibel en creatief oplossen van huisvestingsvraagstukken voor bedrijven, winkelorganisaties, overheden en particulieren. Akor verzorgt een volledig, integraal bouwproces waarin klantvriendelijkheid, kennis en kwaliteit voorop staan. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Voor alle functies geldt dat wij op zoek zijn naar mensen met de volgende eigenschappen: - Je voelt je verantwoordelijk voor je werk. - Je vindt collegialiteit, flexibiliteit en kwaliteit net zo belangrijk als wij. - Je bent woonachtig in Rijssen of directe omgeving. AKOR BOUW BV Molendijk Noord 53 7461 JG Rijssen Telefoon: 0548 51 56 15 Telefax: 0548 52 03 96 E-mail: info@akor.nl Internet: www.akor.nl Voor de afdeling Business Information Management zijn wij op zoek naar een m/v (fulltime) De functie De afdeling Business Information Management (BIM) is een stafdienst van Wegener Huis-aan-huiskranten BV en adviseert de directie op het gebied van ICT. Binnen BIM bestaat de afdeling applicatiebeheer uit 14 enthousiaste medewerkers. Zij beheren, onderhouden, implementeren en optimaliseren de applicaties inclusief de procedures met betrekking tot adver- tentieverwerkende, redactionele en kantoorautomatiserings systemen. Voor de groep applicatiebeheer generieke systemen zoeken wij een applicatiebeheerder die ons gaat helpen bij het onderzoeken en implementeren van nieuwe mogelijkheden in de kantoorautomatisering. Tevens bouwt en promoot u de intranetmogelijkheden en ondersteunt u actief de gebruikers teneinde bij te dragen aan een efficiënte, effectieve wijze van samenwerken en communicatie in de onderneming met behulp van de beschikbare ICT middelen. Uw profiel Wij zoeken een dynamische en creatieve collega op MBO+/HBO niveau met ruime kennis van Microsoft Office producten. Kennis van en ervaring met Microsoft Sharepoint is een pre. U heeft kennis van de Nederlandse en Engelse taal. U heeft voldoende algemene ICT-kennis om in de afdeling te kunnen meedraaien waarbij uw kwaliteiten een meerwaarde vormen. U bent in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden Een boeiende, afwisselende fulltime functie in een dynamische omgeving met prima arbeidsvoorwaarden. Uw standplaats is Enschede. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer E. Bronsema, Business Information Manager, tel: (053) 484 24 03. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis- aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR te Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: P&0.enschede@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener Voor de afdeling Business Information Management zijn wij op zoek naar een m/v (fulltime) De functie De afdeling Business Information Management (BIM) is een stafdienst van Wegener Huis-aan-huiskranten BV en adviseert de directie op het gebied van ICT. Binnen BIM bestaat de afdeling applicatiebeheer uit 14 enthousiaste medewerkers. Zij beheren, onderhouden, implementeren en optimaliseren de applicaties inclusief de procedures met betrekking tot advertentieverwer- kende, redactionele en kantoorautomatiseringssystemen. Voor de groep applicatiebeheer advertentieverwerkende systemen zoeken wij een applicatiebeheerder voor met name de grafische pre-press toepassingen en workflows. U ondersteunt actief de gebruikers, in afstemming met de coördinerend applicatiebeheer der en houdt rekening met richtlijnen en procedures, teneinde mede zorg te dragen voor goed werkende applicaties waarbij gebruikers in staat zijn de functionaliteit zo goed mogelijk te benutten. Uw profiel Wij zoeken een creatieve collega op HBO niveau met ruime kennis van grafische pre-press processen en de daarbij ingezette middelen. U heeft daarnaast affiniteit met administratieve pro cessen, bijvoorkeur aangaande advertentieverwerking. U heeft kennis van d? Nederlandse en Engelse taal. U heeft voldoende algemene ICT-kennis om in de afdeling te kunnen meedraaien waarbij uw kwaliteiten een meerwaarde vormen. U bent in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden Een boeiende, afwisselende fulltime functie in een dynamische omgeving met prima arbeidsvoorwaarden. Uw standplaats is Enschede. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H. van der Woning, Informatiemanager Advertentiesystemen, tel: (053) 484 26 30. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis- aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR te Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: P&0.enschede@whk.wegener.nl WGGGNGR een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan- huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium. Als uitgever van ruim 225 huis-aan- huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan- huiskrantèn B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig Meer bereiken. MetWegener

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 24