Po Metal Groep fk media-adviseur MTS niveau Iemand die accuraat kan werken Kennis van ISO huis-aan-huiskranten Heb jij incasseringsvermogen? Dinsdag 6 maart 2007 23 De PoMetal Groep Rijssen is een toeleverancier van hoogwaardige fijnmechanische producten. Wij maken producten van kleine tot middelgrote series in aluminium, staal en RVS met zeer nauwkeurige eisen op het gebied van toleranties en kwaliteit. In verband met het vertrek van onze Controleur/I.ugisliek Medewerker zijn wij op zoek naar een nieuwe medewerker/collega. Voor deze uitdagende functie vragen wij: Omschrijving: In deze functie ben(t) jij/u verantwoordelijk voor de kwaliteit van de onderdelen. Jouw/Uw taken bestaan o.a. uit het waarborgen, dat alle producten worden gecontroleerd en worden geleverd volgens de gevraagde specificaties. Het onderhouden van contacten met interne- en externe relaties, m.b.t. kwaliteitsproblemen. Wat hebben wij u te bieden: De PoMetal Groep onderscheidt zich in de markt door een grote mate van variatie en aantallen van de te maken producten. Door de kleine series is het werk zeer afwisselend, waarbij u in grote mate verantwoordelijk bent voor de kwaliteit en leveringsbetrouwbaarheid. Mochten wij uw interesse hebben gewekt, dan kunt u uw sollicitatie richten aan: de PoMetal Groep b.v., Postbus 20, 7460 AA te Rijssen t.a.v. dhr. E. Poortman, ww w.Pomt'tal.nl Voor de regio Twente/Achterhoek zijn wij op zoek naar een 'ft (36 uur per week) m/v De functie Vopr deze zelfstandige functie zoeken wij een commercieel ingestelde collega die het als een uitdaging ziet om ons verkoopteam te versterken. Naast de regelmatige contacten die worden onderhouden met de bestaande relaties worden potentiële adverteerders benaderd teneinde hen te adviseren over het adverteren in onze uitgaven. Tevens verwachten wij van onze nieuwe collega dat hij/zij adviseert bij de planning en vormgeving van de advertentiecampagnes van onze adverteerders. Er wordt in teamver band gewerkt, waarbinnen een goede samenwerking met andere disciplines binnen de organisatie een vereiste is. Uw profiel Wij zoeken een dynamische en creatieve collega op MBO-niveau met kennis van of belangstelling voor reclame en marketing. U werkt in een klein team en bezoekt ondernemersavonden waarbij een flexibele instelling van groot belang is. Ervaring in de advertentieverkoop geniet onze voorkeur. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. U bent woonachtig in de genoemde regio. Daarnaast bent u in het bezit van rijbewijs B en eventueel een auto. Wij bieden De juiste man of vrouw bieden wij een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR in Enschede. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met bovengenoemd contactpersoon op telefoonnummer: (053) 484 22 07. E-mailen kan natuurlijk ook: P&0.enschede@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener Groothuis Ligtermoet Nijhuis Gerechtsdeurwaarders Incasso bestaat uit een team van ervaren en gedreven medewerkers. Door de fusie van de kantoren van de gerechtsdeurwaarders André Groothuis, Jan Ligtermoet en Clemens Nijhuis is de op één na grootste incasso-organisatie in de regio ontstaan. Naast haar ambtelijke werkzaamheden is de huidige organisatie gespecialiseerd in het incasseren van vorderingen in de buitengerechtelijke fase. Hiertoe behoort zowel de business-to-business alsmede de business-to-consumer markt, waarbij het gaat om het incasseren van vorderingen in zowel het binnen- als buitenland. Groothuis Ligtermoet Nijhuis maakt deel uit van een landelijk netwerk van gerenommeerde gerechtsdeurwaar derskantoren die, met behoud van zelfstandigheid, in nauwe samenwerking hun locale en landelijke expertise in de diepte en breedte aanbieden. Het netwerk biedt haar klanten landelijke dekking, uniforme werkwijze en een breed dienstenpakket. Veelzijdigheid, flexibiliteit, kennis en ervaring zijn kernbegrippen binnen onze organisatie. Deze factoren, ondersteund door geavanceerde informatietechnologie hebben Groothuis Ligtermoet Nijhuis een vooraanstaande positie verschaft op het gebied van de juridische dienstverlening in al haar facetten. Door oen sterke toename van de incassowerkzaamheden zijn wij voor de uitbreiding van het team van incassomedewerkers in onze vestiging te Enschede per direct op zoek naar: Incassomedewerkers m/v (40 uur per week) De functie: Als incassomedewerker ben je verantwoordelijk voor een goede en adequate uitvoering van de werkzaamheden met betrekking tot de dossierbehandeling. Hieronder valt ondermeer het telefonisch benaderen van debiteuren, contacten onderhouden met opdrachtgevers en derden, alsmede het zelfstandig voeren van correspondentie Het profiel: - Afgeronde MBO opleiding - Minimaal 18 jaar of ouder - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid NederlandsEngels Duits) - Uitstekende communicatieve vaardigheden - Teamplayer met overtuigingskracht en doorzettingsvermogen - Kennis van Windows XP, Word en Outlook - Ervaring in debiteurenbeheer en/of incassopraktijk is geen strikte eis, maar wel een sterke aanbeveling Interesse? Voor meer informatie over de functie kun je telefonisch contact opnemen met mevrouw J.D. Lubbers, telefoon 088 8500515 Als je wilt solliciteren naar de functie reageer dan door je sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen naar: Groothuis Ligtermoet Nijhuis Gerechtsdeurwaarders Incasso T.a.v mevrouw J.D. Lubbers Postbus 1044 7500 BA Enschede E-mail: enschede@gln.nl Brieven zonder c.v. worden met in behandeling genomen. Gerech Groothuis Ligtermoet Nijhuis Gerechtsdeurwaarders Incasso Vestiging Enschede: Institutenweg 24 7521 PK Enschede T 088 8500500 Vestiging Hengelo Ov Hazenweg 22 7556 BM Hengelo Ov T 088 8500500 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. www.gln.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23