Velten is klaar voor Spanning stijgt spannend voorjaar voor voorlezers Mode primeurdagen bij Eshuis Polo visitekaartje voor uitzendbureau Attract HOLBEIN KUNST- EN ANTIEKVEILING Uit diverse nalatenschappen en overig bezit, veilen wij ca. 3000 kavels, o.a.: collectie fraaie schilderijen w.o. bekende meesters w.o. H.A.C. Bogman, J.J.Spohler, E. Moll, J. Holtrop, G.J. Delfgaauw, C. Artz, P. v/d Hem, Ch. Leickert, M. de Jongere, G.M. Munthe, J. te Wierik 2x e.v.a. antiek meubilair, w.o. kabinetten, secretaires, klokken w.o. Friese staartklokken, pendules, staande klokken etc. Aardewerk glas w.o. Velsen, Gouda, Rozenburg, Arnhemse Fayence, Eskaf, A. Copier, Stef Uiterwaal etc. Divers 70 antieke streekkostuums en knipmutsen etc, complete vooroorlogse kruideniers inventaris w.o. emaille borden, reclame blikken etc. gouden en zilveren sieraden, antiquarische boeken, gebruikszilver, bronzen beelden, antieke poppen en speelgoed, oud kristal etc. etc. Kijkdagen: 1 en 2 maart 2007 van 11 tot 21 uur. 3 maart 2007 van 10 tot 16 uur. Holbein Kunst- en Antiekveilingen b.v. Jutestraat 31 Rijssen, Tel.0548-541577 www.holbein.nl Email: holbein@wxs.nl Jeugd op zijn plek bij TC Rijssen 5 t/m 9 maart 2007 H.A.C. Bogman 22-09-1890 Dinsdag 6 maart 2007 22 De dames van Attract poseren samen met de heren van Driesten en Ouwehand bij hun nieuwe Cross-Polo's. eigen foto RIJSSEN - Onlangs leverde de Haas Veenendaal, on derdeel van de Vallei Auto Groep, een 5-tal Volkswa gen Polo's aan uitzendbu reau Attract met een vesti ging in Rijssen. Attract least deze sportieve auto's bij VAG Lease bv eveneens een onderdeel van de Val lei Auto groep. De Polo's zijn stuk voor stuk gespoten in knaloran je en passen zo perfect bij de huisstijl van het bedrijf. Bovendien is er gekozen voor de speciale 'Cross'- uitvoering waardoor de herkenbaarheid van de Atrract-Polo's nog groter is. "De Cross-Polo's zijn het visitekaartje van ons be drijf', aldus Jacco van Driesten, directeur van uit zendbureau Attract. We hebben bewust gekozen voor deze speciale uitvoe ring omdat de uitstraling van deze auto's mooi aan sluit bij onze bedrijfsfiloso fie: jong, fris en net even anders!' Onder luid getoe ter verlieten de enthousias te dames het terrein van de Haas Veenendaal. RIJSSEN - Tennisclub Rijs sen besteedt ook komend seizoen weer veel aandacht aan de jeugd. Zo is er bij voorbeeld de mogelijkheid tot gesubsidieerde extra training en is er een gratis opleiding voor het mini- tennisdiploma. Deze mini- tennismiddagen zijn afge lopen jaar steevast druk be zocht op de dinsdagmid dag; iedere middag waren er minimaal veertig kinde ren in de weer met een racket en bal. namens Ten nisclub Rijssen. De jeugdaf deling van TCR groeit dan ook nog steeds. Momenteel telt de jeugdtak van de ver- eniging meer dan 120 le den. In april starten de trai ners weer met een cursus voor nieuwe talenten. Er is altijd ruimte voor kinderen die wat minder balgevoel hebben; ook voor deze kin deren kan tennis van grote betekenis zijn voor hun ontwikkeling. Voor 65 euro j kan men de hele zomer twee keer per week trainen. Onderdeel van dit kennis makingsaanbod is dal de kinderen geen racket hoe ven aan te schaffen. RIJSSEN - Eshuis mode houdt vrijdag 9 maart en zaterdag 10 maart zoge naamde mode primeurda gen. Tijdens deze dagen wordt in de damesmode zaak aan Het Schild in Rijs sen een feestelijk aange kleed kopje koffie ge schonken en krijgen de klanten bij aankoop een attentie. De rekken bij Es huis Mode hangen weer vol met de nieuwe voor jaarscollectie. Eshuis mode heeft dit sei zoen weer een zeer spette rende collectie ingekocht. "Wie zich afvraagt 'wat zal ik vandaag weer eens aan trekken', heeft dit voorjaar bij ons veel keus", zegt de woordvoerster van het Es- huisteam. "Er is een trend van eenvoud en een trend van vrolijkheid. Prachtig wit met Sahara kleuren en tonsuurton versieringen, naast vrolijk rood-wit- blauwe ruitjes, noppen en strepen, om zo mee naar de Italiaanse Rivièra af te pioenen dus voor het voet licht om de strijd om het re giokampioenschap. De fragmenten die voorgele zen worden zijn onder an dere afkomstig uit boeken van de bekende jeugdboe kenschrijvers als Carry Slee, Roald Dahl, Jacques Vriens en Francine Oomen. Net als in voorgaande jaren zal de jury het ook nu weer moeilijk krijgen. Zo moet er worden gelet op onderde len als stemgebruik, tempo en contact met het publiek. Het voorlezen van de stuk jes mag overigens niet meer tijd kosten dan vijf minuten. In de jury zitten Geny Nijboer, werkzaam bij de Overijsselse biblio theekdienst, Jan Jansen, docent aan Scholenge meenschap de Capellen- borg Wijhe en mevrouw W. Boer van project '50+ leest voor' in de gemeente Hel- lendoorn De deelnemers mogen elk vijftien supporters uitnodi gen om zich luidkeels te la-1 ten toejuichen. De voor-1 leeswedstrijd begint om 19.00 uur en wordt gepre senteerd door Marijke Blok f en Marijke Kroeze uit Deventer. reizen." Voor je het weet is het volgens Eshuis Mode weer terrasjesweer. "Daar om presenteren wij nu alle nieuwe voorjaarstrends. Speciaal voor al die vrou wen, die eerste keus willen hebben en dol zijn op shoppen, houden wij de mode primeurdagen." Tij dens deze dagen maakt men kans op het winnen van diverse kledingche- ques. De hoofdprijs is een kledingcheque van 250 eu ro. ENTER - Velten Mode aan het Dorpsplein in Enter- belooft de klanten een spannend voorjaar. Mo deontwerpers hebben zich laten leiden door het verleden en hebben hier een hele eigentijdse touch aan gegeven. Klassiekers worden hip door verras sende combinaties, kleur stellingen en gebruik van details en accessoires. Naast wit spelen make-up kleuren een grote rol. Uit alle bestaande collecties heeft het team van Velten Mode speciaal voor de klanten een selectie ge maakt, waarin alle trends terugkomen. Dames kun nen er terecht tot en met maat 52. Het modehuis nodigt iedereen uit snel langs te komen om de col lectie te bekijken. HOLTEN-In het CapeUen- borgtheater in Wijlje wordt dinsdag 13 maart de halve finale van het voorlees- kampioenschap gehou den. Het gaat daarbij om voorleeskampioenen uit de regio Salland. In deze ron de doen de acht voorlees kampioenen mee uit de ge meenten Holten-Rijssen Deventer, Raalte, Hellen- doorn en Olst-Wijhe. Mas- ha Jansen vertegenwoor digt Holten-Rijssen. De twee voorlezers die de ze halve finale winnen gaan door naar de finale van het voorleeskampioenschap van de provincie Overijssel. Die finale deze wordt ge houden op woensdag 18 april in het Hoftheater in Raalte. De Overijsselse kampioen die hieruit komt gaat naar de landelijke competitie op 23 mei in Utrecht. De kinderen die voorlezen zijn afkomstig uit de groe pen 7 en 8 van het basison derwijs. Tijdens de voor ronden, die plaatsvonden op de scholen, kwamen zij als beste voorlezer van hun schooi uit de bus. Vervol gens werden ze kampioen van hun eigen woonplaats. Nu treden deze acht kam- Tijdens de mode primeurdagen maakt men kans op diverse kledingcheques. (foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 22