Fashion meets beauty and art bij Esterel Moda per Donna Uitgebreide en betaalbare keus bij Bengels Ko Reggeland breidt diensten uit Dinsdag 6 maart 2007 9 maart SCHOENEN Rijssen, Haarstraat 54 0548-51 26 52 Heren; Van Lier, Van Bommel, Noble Blue, Creve, Tommy Hilfiger, Clarks, Johan Cruyff, Le Coq Sportif Dames; Scapa, Van Bommel, Esprit, Bladelli, Cabor, Tommy Hilfiger, Ecco Kinderen; Ceox, Cattino, Froxy, Tracks, Twins, Hupsakee Grotestraat 2 - Rijssen Graag tot ziens bij Natuurlijk zorgen wij voor een passend feestelijk ontvangst. Vrijdag Zaterdag 10 maart Tijdens deze dagen maakt U kans op het winnen van diverse kledingcheques t.w.v. €50,-, €100,- en een fantastische hoofd prijs van €250,-. ENTER - Elk nieuw seizoen nodigt het modeteam van Esterel Moda per Donna aan de Dorpsstraat 133 in Enter haar klanten uit de ingekoch te exclusieve damesmode te bewonderen. Op donderdag 8 maart is het weer zo ver dat de nieuwste modetrends door modellen geshowd gaan worden. De themapre sentatie 'Fashion meets beauty and art' is tussen 11.00 en 20.00 uur. Zoals het thema al aangeeft heeft Esterel een visagiste van het Italiaanse beauty merk Pupa uitgenodigd om bezoekers te informeren en te adviseren over de make up trends. De bekende kun stenaar Erwin Middelhuis exposeert deze dag marme ren sculpturen. Bistro T-Bo- ne zorgt tijdens de feestelijke' presentatie voor een hapje en een drankje. "Elk seizoen ga ik op zoek naar nieuwe merken, die el ders in de regio niet verkrijg baar zijn. Nieuw dit seizoen zijn met name de jurkjes in leuke printjes, nopjes, retro, bi-coulor als zwart wit, rood wit, maar ook in de meest mogelijke kleurcombina ties", vertelt eigenaresse Es terel Roetgering. "Het is een absolute must om één of meerdere jurkjes in je garde robe te hebben of een tu niekje dat gecombineerd wordt met een tightfit jeans of legging. Verder zijn er dit seizoen veel verschillende kleurgroepen en is er voor ie dereen voldoende keus; van fuchsiaroze, alle kleuren groen, kaki, ecru, wit, zwart/wit, blauw/wit en vooral mooie bruintinten die gecombineerd worden met kraakhelder wit of met zand- tonen. In 2007 mag de vrouw zich weer op en top vrouw voelen want de mode is voor al zwierig en vrouwelijk, veel rokjes en jurkjes. Het wordt een leuke zomer", benadrukt Esterel. RUSSEN - Reggeland Thuiszorg heeft haar dienstverlening uit gebreid. Het ambulante team van Reggeland Thuiszorg wordt het team uitgebreid en opge splitst in twee aparte teams. De twee teams gaan werken vanuit Buurstede in Almelo en Eltheto in Rijssen. Door de start van dit tweede team worden reisafstanden naar de cliënten toe korter en kan er sneller wor den gereageerd op onverwach te meldingen. Het ambulante team biedt professionele zorg voor uiteenlopende zaken op het moment dat de cliënt het nodig heeft. Denk hierbij aan het toedieneii van medicijnen, helpen naar het toilet te gaan of als cliënten na 23.00 uur naar bed geholpen willen worden. Eén telefoontje is dan voldoen de om iemand op te roepen. RIJSSEN - Bengels Ko aan de Haarstraat 15 is al acht jaar lang een begrip in Rijssen. Vijf jaar geleden nam Trees Nijmeijer Bengels Ko over. Na een grote verbouwing en metamorfose in 2003 ziet de winkel er mooi en eigentijds uit. Bengels Ko verkoopt baby-, kinder- en tienermode van maat 56 tot 176 in het midden- en hoogsegment. De negentien verschillende merken hebben allemaal hun eigen stijl. Voor de baby en peuter is er kleding van Noppies, Beebies, Barby en Ba by Pointer. Van de maten 92 tot 152 is er Barbara Farber, Poin ter, Carbone, Vinigno, Ragazzi, Marybal, Mini-Stars, Mim-pi, EBG en EBB. Dit seizoen zijn de tuinbroeken weer helemaal in. Voor de tiener is er kleding van RFG, Rags, CKS, Protest en broeken van Vingino. Voor het eerst heeft bengels Ko ook bi kini's voor een betaalbare prijs. HEHBHannH Steenbergen Mode Primeurdagen

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 20