Mannenmode op maat bij Beltman WJta 2), modekoopje Volop nieuwe voorjaarsmode in damesmodezaak Voortman m Ruime keuze in jeans, casuals en jacks bij Humpie Dumpie ♦k O I m De Nieuwe Collectie Kinderschoenen is Binnen Ook Vèei Voor Smalle Kindervoeten schoemode De zaak voor de modebewuste vrouw Gezellig sfeervol winkelen 'onna Openingstijden CITY LIFE T-shirt 6,99 M NU 2 VOOR: I CITY LIFE blouse CITY LIFE pantalon Nu 33 filialen Dinsdag 6 maart 2007 15 ■MMMMMMNMMNBMMMNMMMM HOLTEN - De nieuwe voor jaarsmode is binnen bij Belt man mannenmode in Holten en laat de nieuwste trends zien van de verschillende merken. Na de overname afgelopen jaar door Erik Beltman heeft het Beltman-team er weer veel zin om de klanten de nieuwste col lecties te laten zien. Het team heeft zich ingespannen ook in holten een stukje mode te bren gen. De hoofdkleuren voor het ko mende voorjaar zijn bruin, bei ge en rood-wit-blauw. Ook het maatwerk waarmee Beltman vorig jaar is begonnen, is verder uitgebreid. Klanten kunnen nog steeds keizen uit de bekende stoffen maar voor het voorjaar heeft beltman de hand kunnen leggen op nieuwe zomerse stof fen van dunne wollen en linnen kwaliteit. Een ander nieuw fenomeen is dat de klant kan kiezen uit nog meer voeringstoffen, welke knoop en welk kraagvilt. Bijna alles is mogelijk zonder dat er extra in de buidel hoeft te wor den getast.. Een tweedelig kos tuum heeft een vaste prijs, on geacht welke opties worden ge kozen. Wie niet vijf tot zes weken wil wachten kan direct terecht op de kostuumafdeling, waar een mooie collectie wordt gepre senteerd. Ook voor een passend overhemd, stropdas of poloshirt is Beltman mannenmode in Holten het juiste adres. Grotestraat 156, 7443 BP Nijverdal. Tel. 0548-61 11.01 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 13.00-18.00 uur 09.30-18.00 uur 09.30-18.00 uur 09.30-21.00 uur 09.30-18.00 uur 09.30-17.00 uur katoen/lycra mt. S - XXL norm. mt. M - XL norm. 19,95 NU VOOR: mt. 38 - 46 norm. 19,95 NU VOOR: 1 mode voor het hél© g©zin RIJSSEN - Bij Voortman dames mode aan de Haarstraat en Estate aan de Bouwstraat han gen de rekken weer vol met de nieuwe voorjaarsmode. Er is vo lop keus voor de komende len te. Heel veel bekende merken, bij elkaar gehangen zodat ge makkelijk gecombineerd kan worden. Dit jaar hebben de inkopers van Voortman niet alleen gekozen voor de chique en gelegen heidskleding van deze merken, maar ook voor de sportieve se ries. Naast klassieke modellen vindt men er ook jeans, sommi ge geborduurd en gemaakt van mooie soepele materialen. Voortman heeft dit voorjaar verschillende collecties van Frank Walder. Combinatie met helder groen en blauw, de mari ne look en series uitgevoerd in aarde kleuren. Maar natuurlijk ook de stijlvolle modellen van Marcona en Basler. In de kelder is hangt de uitgebreide collectie van Gerry Weber en Taifun. Mooie jasjes met zwart-witte prints en dessins. Verder vindt men daar mooie gebreide mode van het Belgische bonnetterie merk Anneclaire. Ook op de bo venverdieping vindt men ver schillende stijlen. Combinaties van mooie sportieve jasjes met onderstukken in frisse printen, maar ook mooie gelegenheids LtiÜIGER De medewerksters van Voortman helpen graag bij het uitzoeken van de kleding en geven advies, (foto: Johan Bolink) kleding van Basler en Delmod Bij Estate vindt men kleding voor de sportieve, jonge vrouw. Voor de jonge meisjes combi natie mode van het bekende merk Tommy Hilfiger, een mooie collectie 'fashion items' en polo's uitgevoerd in verschil lende vrolijke kleurtjes. Verder stoere mode-items van Marlbo ro, uitgevoerd in zwart, wit en bruin en Scapa, een merk dat kleding maakt in college stijl. Het merk Leon komt dit voor jaar met leuke vestjes met zwie rige rokken Er hangen mooie bloesjes en jasjes van Anne Fontaine, vrou welijke romantische kleding van One Step en de sportief ele gante modellen van Mark, ge maakt van prachtige stoffen en verrassende modellen. Nieuw is het merk New Penny, sportief en toch een beetje gekleed. Voortman en Estate hebben nu ook een ruime collectie kettin gen en riemen, passend bij het nieuwe modebeeld, en er zijn modieuze tassen. In beide win kels mag men gerust zelf rond kijken. De medewerksters van Voortman helpen graag bij het uitzoeken van de kleding en ge ven advies. voor adressen: ook in uw regio! RIJSSEN - De winkels van Humpie Dumpie zijn al ruim 25 jaar een begrip in Rijssen en Nij verdal. De laatste jaren is Hum pie Dumpie zich steeds meer gaan toeleggen op de vrijetijds mode in dames-, heren- en kin dermaten. Elk seizoen doet het team van Humpie Dumpie haar uiterste best om de collecties van de di verse merken zo duidelijk mo gelijk te presenteren in de win kels. De zeer kleurrijke nieuwe voorjaarscollectie bestaat onder andere uit een ruime keuze in jeans, casuals en jacks. Jeans zijn er in diverse modellen, was singen, pasvormen en lengte- maen voor jong en oud. Het ge specialiseerde team van Hum pie Dumpie staat altijd voor de klanten klaar om te hlpen bij het maken van de juiste keuze. L ten buren Grotestraat 58 7471 BR Goor 0547-276168

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 15