LIJST SGP Stem 7 maart Gereformeerde WAT VINDT U? OVERIJSSEL Jan Slagman Ir. Lubbert Talen Dirk van Dijk Jan Groen Ing. Arie den Uijl Speerpunten uit ons verkiezingsprogramma Bent u ook van mening dat vaste waarden en normen onmisbaar zijn? De SGP denkt vanuit bijbelse waarden en normen mee in het provinciebeleid. Vindt u ook dat alcoholmisbruik en vandalisme maar eens aangepakt moeten worden? Wij vinden dat de Deventer-aanpak provinciebreed moet worden toegepast. Betrapte jongeren moeten samen met hun ouders een cursus volgen. Gunt u ieder kind ook een onbezorgde jeugd? De basis daarvoor is een veilig gezin. Er moet meer erkenning komen voor de moeders en vaders die zelf willen zorgen voor hun kinderen. Het is een lange-termijn investering in de samenleving. Kunt u er ook inkomen dat 'doeners' het saai vinden op school? Veel praktisch ingestelde jongeren veriaten de school vroegtijdig vanwege de vele theorievakken, terwijl het bedrijfsleven zit te springen om vaklui. Wij willen dat de provincie projecten voor een 'ambachtsschool nieuwe stijl' initieert. Baalt u ook zo van de herindeling? De herindeling heeft de kloof tussen burger en politiek vergroot. Nieuwe herindelingen mogen in Overijssel absoluut niet plaatsvinden. Vindt u werkgelegenheid ook belangrijk? Wij vinden dat groeiende kernen (zoals Rijssen- Holten, Zwartewateriand en Staphorst) de ruimte moeten krijgen voor nieuw bedrijventerrein voor hun eigen ondernemers. Bent u ook voor een sterke Overijsselse economie? Het is van groot belang dat de provincie zorgt voor een goed ondernemingsklimaat en innovatie stimuleert Bent u ook overtuigd van het belang van boeren in Overijssel? Wij zijn er voor dat de provincie jonge agrariërs steunt bij het overnemen van een bedrijf. Wilt u ook dat er verantwoord omgegaan wordt met uw milieu? Inderdaad, het is de leefomgeving van u en uw kinderen. De provincie moet innovaties m.b.ti duurzame energie steunen. Wenst u zich ook een betaalbare woning? Voor senioren en starters moet voldoende betaalbare woonruimte komen; ook in kleine kernen. Onze kandidaten zijn: 1D. van Dijk, Genemuiden 2. J. Slagman, Rijssen 3. Ir. L. Talen, Staphorst 4. HJ. Groen, Nieuwleusen 5. Ing. A. den Uijl, Kampen 6. J. Visscher, Rouveen 7. A. Niënkemper, Rijssen 8. Ing. B. Engberts, Vriezenveen 9. Mr. S. de Jong, Staphorst 10. D. van der Sluis, Genemuiden 11K. Meuleman, Usselmuiden 12. G. Kreijkes» Rijssen 13. A. Speksnijder, Genemuiden 14. J.H. Koppelman, Staphorst 15. Dr. W.Verboom, Vriezenveen 16. J. Klooster, Grafhorst 17. Ir. G.H. ten Boise her, Rijssen 18. Ds. Tj. de Jong, Staphorst 19. Drs. M. Bossers, Vroom shoo p 20. H. Bisschop, Rouveen 21. W. ter Harmset, Rijssen 22. Ds. K. Veldman, Vriezenveen 23. J.W.D. Nijkamp, Rijssen 24. J.W. Akster, Staphorst 25. Drs. GJ. Bakker, Kampen 26. G. Ligtenberg, Rijssen 27. J.W. Reterink, Rijssen 28. A. Dannenberg, Rijssen Meer informatie? Vraag ons volledig verkiezingsprogramma aan bij het secretariaat van de fractie: J. Slagman, Te/. 0548-540870 Email: jslagman@planet.nl Zie ook: www.sgp-overijssel.nl Wilt u ons verblijden met een gift? Gezien de hoge kosten houden wij ons hiervoor van harte aanbevolen. Ons bankrekeningnummer is: 3565.24.884 t.n.v, H. Compagner, Nieuwendijk 5a, 8028 RS Zwolle. Penningmeester van de Provinciale Vereniging SGP Overijssel jan Visscher Adrie Niënkem Ing. Ben Engberts Mr. Sytse. de Jong Dirk van de Sluis Gereformeerde

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 26