Leerling-/stucadoors Artiesten voor streekmuziek A Zorg Accent METALIN® Verzorgenden IG Verzorgenden (IG), verpleeghulpen Verzorgenden IG Herikerberg Crossloop Gezocht: Per direct. Meewerkend voorman spuiterij Stucadoorsbedrijf Rlissen is op zoek naar: - liefst met ervaring - woonachtig in de omgeving Rijssen - in bezit van rijbewijs B Stucadoorsbedrijf Rijssen Barmsijs 22 - 7463 BA Rijssen Tel. 0548-36 47 92 06-29 51 43 04 Verandering van spijs doet eten! v_ m v_ m ZorgSelect Dinsdag 27 februari 2007 Met leidinggevende capaciteiten voor industriële lak-moffelstraat UW FABRIKANTLEVERANCIER VAN KANTOOR-, MAGAZIJN-, GARDEROBE- EN bij bedrijfsmeubelenfabrikant KANTINE- INRICHTINGEN te Holten. Zonder 8 tot 5 mentaliteit. Neem voor meer info en vragen contact op met: Metalin Bathmen B.V. H. van Geest Tel. 0548-36 23 33 25 SÊ Artiesten maken een single om het dialect te promoten. ESPELO - Met als lijfkreet 'Re spect veur dialect' is een aan tal artiesten de studio ingedo ken om een lofzang af te ste ken op het lied in de streek- ALLES OVER DE ZORG IN DE REGIO TWENTE/OOST-ACHTERHOEK: WWW.ZORGSELECT.NL Stichting ZorgAccent is werkzaam op het gebied van de ouderenzorg.Tot de Stichting ZorgAccent behoren de verzorgingshuizen De Blenke (Hellendoorn), De Hoge Es (locatie Krönnenzommer Hellendoorn en Nijverdal), Het Liefferdinck (Den Ham), woonzorgcentrum Het Flierborgh (Vroomshoop) en het verpleeghuis Krönnenzommer (Hellendoorn). Het aanbod van ZorgAccent strekt zich uit van zorgabonnementen voor zelfstandig wonende ouderen tot intensieve verpleeg huiszorg. Naast circa 750 werknemers leveren ruim 650 vrijwilligers een belangrijke bijdrage aan de zorg voor bewoners en cliënten. Voor de dienst Verpleging en Verzorging zoeken wij zo spoedig mogelijk meerdere enthousiaste voor respectievelijk 26 - 20 - 18 of 16 uur per week die als 'vliegende keeps' voor langere periodes op diverse afdelingen ingezet worden vacaturenummer SZA-2301 voor minimaal 2 uur per week gerekend op jaarbasis vacaturenummer SZA-2302 V_ m voor het nieuwe woonzorgcentrum De Hoge Es te Nijverdal zoeken wij met ingang van april 2007 meerdere enthousiaste voor respectievelijk 14,9 of 8,5 uur per week (die met name in de nachtdienst ingezet worden) of minimaal 104 uur per kwartaal vacaturenummer SZA-2303 Het betreffen allemaal dienstverbanden voor onbepaalde tijd. Minimale functie-eis is afhankelijk van de functie verzorgende IG, MBO verzorgende, helpende of vergelijkbaar. Daarnaast verwachten wij dat u flexibel inzetbaar en bereid tot meerwerk bent. Zin in die afwisseling, dynamiek en verandering? Bel voor meer informatie naar mevrouw G. Benus, coördinator poule 'vliegende keeps' en oproep, telefoon (0548) 688 000 of met de heer C.Tromp, teamleider de Hoge Es. telefoon (0548) 687 662 of met mevrouw I. Bos, personeelsconsulent, telefoon (0548) 688 024. Of reageer binnen 10 dagen op deze vacatures via www.zorgselect.nl/vacaturebank (zoek op het desbetreffende vacaturenummer/solliciteer). Heeft u geen internet, stuur dan uw brief onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer naar ZorgSelect, postbus 1212,7550 BE Hengelo. taal. Gedurende de hele maand maart - die door alle regionale omroepen is uitge roepen tot dialectmaand - zal het nummer te horen én te zien zijn. Want be halve een cd-single is er ook een video clip opgenomen. „Op deze manier willen we onze krachten bunde len", vertelt Wilf- ried Poorthuis, geestelijk vader van het project. Poorthuis, die als componist al meer dere regionale suc ces achter zijn naam heeft staan, liep al een tijdje rond met het idee gezamenlijk op de barricaden te ldim- men voor de streek taal. „Vandaar dat ik diverse artiesten uit de oostelijke en noordelijke provin cies heb benaderd. Stuk voor stuk mensen die hun sporen in deze 'tak van sport' hebben verdiend. Juist door de krachten te bal len, willen we extra aandacht voor het dialect te vragen." Poorthuis legde zijn idee vervolgens voor aan de CD-hal in het Drentse Rui nen, een van de toonaangevende winkels als het gaat om Nederlandstali ge muziek. „Daar reageerde ze me teen enorm en thousiast en ver- Werkgeversvereniging Zoigsector Twente/Oost Achterhoek leenden hun volle medewer king." Uitgangspunt was een mix te maken van artiesten uit de provincies Groningen, Drent he, Overijssel en Gelderland. Nadat in de gerenommeerde Rooftop Studio's van Edwin van Hoevelaak de muziek was opgenomen, reisden alle deel nemende artiesten af naar Holten om hun eigen bijdrage in te zingen. Uiteindelijk werd het refrein door het complete gezelschap op band gezet. „Tijdens die opnamen zijn meteen beelden geschoten voor de videoclip die als ex traatje aan de cd-single wordt toegevoegd", vertelt Poor thuis, die uitermate tevreden is over het eindresultaat. „Het is een bijzondere mix gewor den van kwaliteitspop van on der anderen Margaretha Klei ne en Luuks Nijsingh naar de feestmuziek van Burdy en Al- wie Kroeze tot de stevige rock van Mooi Wark en The Spitfi res. En wat het vooral mooi maakt: de fantastische sfeer tijdens de opnamen hoor je overduidelijk terug." Of het gezien de drukke agen da's van alle artiesten komt tot gezamenlijke optredens is vooralsnog onbekend. „Maar de eerste reacties zijn in ieder geval zeer positief. Zo zijn we onder meer te zien bij het populaire tv-programma De Regiotap van RTV Oost. Bo vendien hebben ook andere regionale en lokale omroepen al aangekondigd gedurende de dialectmaand maart hier aandacht aan te zullen beste den. Voor ons een prachtige manier om het dialect in het hele noorden en oosten onder de aandacht brengen." GOOR - Atletiekvereni ging Goor '75 houdt za terdag 3 maart de Oad Herikerberg crossloop 2007. Het parcours loopt over bospaden op en rondom de Herikerberg in Markelo en is zeer afwis selend en heuvelachtig. Inschrijven kan tot vijf tien minuten vóór aan vang van de wedstrijd bij het start/ fmish-terrein van motorclub Ons Ge noegen aan de Herikeres- weg in Markelo. Nadere informatie: Minie Wouda. telefoon 0547- 275590 of Gerrit Ooster- veld, telefoon 0547- 273307.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 25