Readshop viert jubileumfeest Cu Lichtenberg jr Kindervoorstelling Kus van Ballerina WOLVES TfirVfiP 11 V JS,|f i. /I -SS 9 hi II, Laatje verleiden ...door de nieuwe Opel Temptation modellen. h.ms BOUWGROEP OPEL Dinsdag 27 februari 2007 24 RIJSSEN - In de Readshop aan de Haarstraat 44 wordt vanaf vandaag tot en met zaterdag 3 maart feest ge vierd. Dit ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van de Rijssense vestiging van deze landelijke winkel formule. Het eerste lus trum wordt gevierd met verschillende acties, zoals drie tijdschriften halen, twee betalen en vier wens kaarten voor de prijs van drie. Ook zijn er aanbiedin gen op gebied van boeken en kantoorartikelen. "Ja, je kunt wel stellen dat er in de afgelopen vijf jaar veel gebeurd is", zegt di recteur-eigenaar van de Rijssense Readshop Huub Winkeler. "We begonnen in een winkelpand dat al enkele jaren had leegge- staan. Na een flinke op knapbeurt konden we in eind februari 2002 onze 170 vierkante grote Reads hop openen. Na twee jaar werd de winkel uitgebreid met het postkantoor waar voor een grote verbouwing nodig was. De winkel werd uitgebreid tot 240 vierkan te meter en naast de komst van het postkantoor kre gen we ook een groter as sortiment wenskaarten en boeken". Vanaf eind januari 2005 konden de inwoners van Rijssen voor al hun Post bankzaken, partijpost en postzendingen, sportvis akten, Ov-studentenkaar- ten en andere NS-ver- voersbewijzen terecht bij het postagentschap achter in de Readshop. De wens kaarten werden uitgebreid met veel nieuwe collecties. Bij de Readshop kan men nu een keuze maken uit meer dan duizend ver schillende wenskaarten, die regelmatig worden aangevuld en vervangen door nieuwe soorten. Ook het aantal verschillen de kranten en tijdschriften is groot. Winkeler: "We hebben 1300 titels. Wan neer mensen ons naar een bepaalde buitenlandse krant vragen, nemen we die ook in ons assortiment op. Hetzelfde geldt voor boeken. Elk gewenst boek, ook Engelse uitgaven en studieboeken zijn indien nog in de handel door ons te bestellen. Iedere week krijgen we de nieuwste uit gaven en vullen we onze boekenvoorraad aan". Winkeler, die nog eenzelf de Readshop in Velp heeft, vindt dat zijn zaak inmid dels een plaats in de Rijs sense gemeenschap heeft weten te verwerven. "We hebben een echt familie bedrijf. Mijn dochter Bar bara is bedrijfsleidster in Rijssen, waar ze samen met negen andere mede werkers de zaken runt. Ook mijn vrouw Liesbeth is daar regelmatig. Naast wenskaarten, boe ken, tijdschriften en kan toorbenodigdheden ver koopt De Readshop ook gespeeld door Theater van rookwaren, schoolartike- Santen, een musical voor len en stripboeken en is kinderen van 4 tot 12 jaar. het een verkooppunt voor Het verhaal gaat over een Lotto, Toto en Staatsloten, meisje en een zwerver die samen in een musical mo- ENTER - De Culturele Raad Wierden houdt weer een kindervoorstelling en dit keer in Enter. "De kus van de Ballerina", gen optreden. Het geloof in hun eigen kunnen speelt in deze voorstelling een be langrijke rol en dromen wordt nu werkelijkheid. De voorstelling wordt gehou den op 28 februari in 't Trefpunt, Dorpsstraat 127 te Enter. De Aanvang is om 14.00 uur en de toegangs prijs bedraagt 2,50 euro. De Readshop bestaat vijfjaar en dat wordt gevierd met vijf dagen feest. FOTO: HARRY BROEZE De Lichtenberg Bouwgroep is een middelgroot bouwbedrijf dat al 70 jaar actief is op het gebied van bouw en onderhoud. De Lichtenberg Bouwgroep bestaat uit meerdere werkmaatschappijen waaronder Lichtenberg Bouw, dit onderdeel is gespecialiceerd in het bouwen van traditionele woningen op maat. Onderhoud Service Spectrum, voorziet in het onderhoud van woningen van woningbouw corporatie Spectrum Wonen en Lichtenberg Onderhoud is gespecialiceerd in het onderhouden en verbouwen van vastgoed voor woning bouwcorporaties, eigenaren van vastgoed, verenigingen van huiseigenaren en particulieren. Wij zijn op zoek naar een: Administratief medewerker/telefoniste m/v (32-40 uur) Wij vragen: - Zelfstandig kunnen werken in teamverband. - Een enthousiaste en gemotiveerde instelling. - Ervaring en/of kennis van excel, word. - Opleiding M.B.O. administratief niveau 4. - Affiniteit met de bouw. Wij bieden: - Afwisselend werk in een prettige werksfeer. - Veel ontplooingsmogelijkheden en eigen initiatief Voor meer informatie kun je bellen: 0548-513663 Als dit de baan is die je zoekt kun je een sollicitatiebrief CV richten aan: Lichtenberg Bouwgroep t.a.v. mevrouw L. Optendrees Molendijk Noord 74 - 7461 JE Rijssen of e-mail: liesbet@bouwbedrijf-lichtenberg.nl www.bouwgroep-lichtenberg.nl WC'KA ASTRA I l Rijssen, Reggesingel 95, (0548) 52 03 33 www. wol ves-a utoservice. n I De Temptation modellen zijn leverbaar in verschillende lakkleuren met diverse benzinemotoren en het design van de licht metalen velgen is per model afhankelijk. Prijzen incl. BTW en BPM en energielabel verrekening, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Afgebeelde modellen kunnen in detail verschillen van de werkelijke uitvoering. Gemiddeld brand stofverbruik en COj-uitstoot, volgens Richtlijn 1999/100/EG of 2004/3/EG. Benzinemotoren km/liter: van 10,4 tot 17,0. Liters/ 100 km: van 9,6 tot 5,9. CO., gr/km: van 230 tot 142. Dieselmotoren km/liter: van 13,9 tot 20,8. Liter/ 100 km: van 5,4 tot 5,9. C02 gr/ km: van 194 tot 130. Vraag bij ons in de showroom naar de voorwaarden. Agila Temptation vanaf €11.995,- Nu bij ons in de showroom... de nieuwe Temptation modellen. Stuk voor stuk een lust voor het oog en voorzien van verleidelijke extra's zoals lichtmetalen velgen en bumpers, spiegels en deurgrepen in carrosseriekleur. Deze speciale actiemodellen zijn completer en luxer dan ooit. Maar nu komt het: de allergrootste verleiding zit 'm nog in de prijskaartjes van onze Temptation uitvoeringen. Het Temptation pakketvoordeel kan oplopen tot wel 2.900, -. Kom dus snel naar onze showroom en laatje verleiden. Temptation pakketvoordeel 2.200,- Meriva Temptation vanaf 18.995,- Temptation pakketvoordeel Astra Temptation vanaf 2.800,- 26.245,- Temptation pakketvoordeel Signum Temptation vanaf 2.670,- 20.845,- Temptation pakketvoordeel 1.200,- Vectra Stationwagon Temptation vanaf 28.795,- Temptation pakketvoordeel Zafira Temptation vanaf

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 24