Keurmerk voor keukenstudio Laat mam HAVERSLAC.V tempo-team BRINKS HOOFD BOEKHOUDING MONTEURS Afrastering en Beschoeiingen GRONDWERKERS VAKLIEDEN voor het plaatsen van prefab funderingselementen Help ons helpen Giro 6700. www.brinkstransport.nl unicef# re word lid op unicef.nl 1 In verband met het aanstaande prepensioen van onze boekhouder zijn wij op zoek naar een Functie: Profiel: Geïnteresseerd? Dinsdag 20 februari 2007 25 R1JSSEN - Keukenstudio Regio Oost zit opnieuw bij de selecte groep van keukenzaken die het Keurmerk Kwaliteit Keuken branche mogen voeren. Het kopen van een nieuwe keu ken lijkt bijna ?en fluitje van een cent. De foto's in woonmagazi- nes tonen de mooiste en meest praktische inrichtingen. Maar als men zelf eenmaal voor de keuze staat hoe de keuken er precies uit moet zien en wat men er exact in wilt hebben, blijkt dat niet altijd even makkelijk. Daarom is het een prettig idee te weten dat in uw omgeving een betrouwbare keukenspecialist te vinden is. De keuze is haast té groot. De ideeën schieten van links naar rechts en blijken niet altijd uit voerbaar. Wanneer de keuken eenmaal is uitgezocht, volgt de installatie thuis. En dat betekent nogal eens het begin van teleur stelling. Kastjes passen niet, on derdelen ontbreken, de afwer king is niet netjes, afspraken wor den niet nagekomen, enzovoort, enzovoort. En tot overmaat van ramp blijkt de keuken in de prak tijk toch niet helemaal de 'droomkeuken' te zijn die u in ge dachten had. Om al deze teleur stellingen zoveel mogelijk te voorkomen heeft de Vereniging Comfortabel Wonen een aantal jaren geleden het Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche in het leven geroepen. Een onaflianke- lijk én betrouwbaar keurmerk waaraan de consument goede en betrouwbare keukenzaken kan herkennen. Meer dan 100 keu kenzaken zijn intussen via een consumentenbeoordeling gecer tificeerd. Voor meer informatie: Keukenstudio Regio Oost, Mo lendijk Noord 59, 7461 JG RUS SEN, www.keukenstudio.nl, tele foon 0548 530 340. Wie een subwoofer ervaart als een sta in de weg, die bij voorkeur ergens weggemoffeld moet worden, heeft het nieuwe 2.1-kanaals pc- luidsprekersysteem SRS-DZ10 waarschijnlijk nog niet gezien. De subwoofer, dat deel uit maakt van dit systeem, heeft niet alleen een prachtig ronde design vormgeving, maar be schikt ook nog eens over een prachtig blauwe verlichting. Het maximale uitgangsvermogen is 32 watt Tevens biedt het systeem twee in gangen, zodat ook draagbare muziekspelers op deze speakers aangesloten kunnen worden. Meer weten? Kijk op de site www.sony.com. zien Haverslag bv is een jong dynamisch bedrijf dat met ca. 30 mede- Schriftelijke reactie werkers actief is op het gebied van afrasteringen en beschoeiingen. Tmaa1t20oTstur!nZar. Daarnaast zijn wij ook actief in de grond-, weg-, en waterbouw. Ons werkgebied omvat heel Nederland. Haverslag BV T.a.v. personeelszaken Om onze groei naar de toekomst beter gestalte te kunnen geven zijn Postbus 328 wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de functies van: 7460 AH Russen Wij vragen: Enthousiasme en inzet Een zelfstandige en flexibele werkhouding Rijbewijs B evt. aangevuld met E en bij voor keur in bezit van een auto Werkervaring in een soortgelijke functie is een pré Een enkele overnachting vormt geen bezwaar Wij bieden: Bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband Goede ontplooiingsmogelijkheden Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kun je contact opnemen metElwin Luggenhorst Tel: 0548 - 36 25 42 ofluggenhorst@haverslag.nl AFRASTERINGEN BESCHOEIINGEN TELESERVICE Klantenservice medewerker m/v voor de klan tenservice van de ABN-Amro Bank Je staat je klanten telefonisch te woord met vragen over onder andere overboekingen, kredieten, pinpas gestolen, creditcard, reis verzekering, etc. Je hebt goede PC vaardigheden, goede communicatieve vaardigheden en een goede telefoon stem. Je spreekt abn em je hebt commercieel inzicht.Voor deze vacature dien je minimaal 20 uur beschikbaar te zijn en ben je flexibel inzetbaar.Tevens ben je bereid een full time (maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur) training van yier weken te volgen. Informatie: 0546 85 30 99,Jeanette Mensink, Wierdensestraat 2, Almelo www.tempo-team.nl Zo werkt het. Als er niemand meer is die voor haar zorgt, zorgen wij voor haar. UNITE FOR CHtLDRË' UNITE AGAINST JDS Fonds Slachtofferhulp Nederland www.fondsslachtofferhulp.nl Brinks Transport B.V. is een logistieke dienstverlener met de volgende activiteiten: nationaal en internationaal transport distributie verhuizingen en inboedelopslag warehousing van voornamelijk keukens, badkamers en meubelen. Brinks Transport B.V. verzorgt voor steeds meer klanten alle logistieke werkzaamheden en heeft de beschikking over 35 wagens, 12.000 m2 magazijn en 80 medewerkers. Als hoofdboekhouding bent u verantwoordelijk voor de volledige financiële administratie van Brinks Transport B.V. Dit betekent dat u zorgt voor een goede inrichting van de administratieve processen in de boekhouding en bedrijfsvoering waarbij u de nodige verbetertrajecten initieert. De verwerking van de in- en verkoopfacturen, salarisadministratie, aangiftes loon- en omzetbe lasting en CBS rapportage zijn onderdeel van uw takenpakket. U verzorgt en assisteert bij diverse periodieke rapportages. U rapporteert en adviseert direct aan de directie U heeft een HBO denk- en werkniveau, analytisch denkvermogen en beschikt over een stevige boekhoudkundige achtergrond. U bent accuraat, enthousiast, betrokken, zelfstandig en bezit goede communicatieve vaardigheden. Affiniteit en ervaring met de logistieke dienst verlenende sector is een pré. Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie in een groeiende en gezonde onderneming met een no-nonsense cultuur. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan kunt u uw sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, voor 9 maart a.s. richten aan: Brinks Transport B.V., t.a.v. dhr. A. Goorman, Molendijk Noord 56a, 7461 JE te Rijssen. Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met de heer A. Goorman, telefoonnummer: 0548-51 29 90

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 25