Goede resultaten Bergruitertjes 'Ik ben nog nooit door een prins gekust' Holtens Nieuwsblad 21 Collectanten Jantje Beton komen langs ïiandöaidams Onderwijsdag Stichting Roos Emmalie den Heijer Overijssels kampioen Valkenshow bij Erve Deijk tegen Iiaarie Uitslagen carnavalsoptocht Pony's snpipri thuis Grote wagens en grote loopgroepen Kleine wagens en kleine groepen s Dinsdag 20 februari 2007 ALMELO - In het Theaterhotel in Almelo werd woensdag 14 fe bruari de eerste Onderwijsdag gehouden van Stichting ROOS. Alle personeelsleden van het openbaar onderwijs in de ge meenten Hellendoom, Rijssen- Holten, Twenterand en Wier den beleefden een inspirerende dag onder de titel: Aangenaam kennis te krijgen. Het was een dag van ontmoeting, kennis maken en opdoen. Men had de keuze uit twaalf workshops op het gebied van integraal perso neelsbeleid. De workshops wer den geleid door de schooldirec teuren van de stichting. HOLTEN - Vooraf aan de Regiokampioenschappen gingen de Kringkampioen schappen. Voor de dres suur waren deze op zater dag 6 januari in Vriezen- veen. Emmalie reed hier met haar po ny Kinkie H, in de klasse LI ca tegorie D, twee proeven. Een proef was goed voor 193 pun ten, voor haar andere proef kreeg zij 186 punten. Met deze punten werd zij reservekam pioen en was ze afgevaardigd naar de Overijsselse kampioen schappen in Luttenberg op 3 en 4 februari. Zaterdag 3 februari mocht ze samen met haar pony Kinkie H aan de jury laten zien wat ze wel niet in hun mars hebben. Ze moest die dag twee proeven rijden. Ze kreeg voor haar eerste proef maar liefst 204 punten van de jury en voor de tweede proef gaf de jury haar 191 punten. Emmalie had hier mee haar tegenstanders versla gen en kreeg de titel Overijssels kampioen. Afgelopen zaterdag is ze gehuldigd in het clubhuis van de ponyclub. Emmalie zal op 10 maan in Wanroij gaan strijden om de titel Nederlands Kampioen. Verder zijn er ook nog andere wedstrijden verreden. Emmalie behaalde op 17 december in Lo- chem met haar pony Kinkie H een tweede prijs, in de klasse LI categorie D. Ze reed daar 191 punten bij elkaar. Op 30 decem ber nam zij deel aan de wed strijd te Bathmen, ook hier viel zij in de prijzen. Ze behaalde met Kinkie H een eerste prijs in de klasse LI categorie D, mei maar liefst 196 punten. Op 27 januari was ze te vinden op het concours in Wenewiesel. Hier nam zij maar liefst tweemaal een eerste prijs mee naar huis, ze behaalde 194 en 190 punten met haar pony Kinkie H in de klasse LI categorie D. Britt Bar- velink behaalde met haar pony Beukenhof s Sundra een derde prijs, in de klasse L categorie D, in het progressieve springpar- cours, op 3 februari te IJssel- muiden. Emmalie was de vol gende dag op concours in Lo- chem en ook hier behaalde zij een eerste prijs met haar pony Kinkie H. Ze reed 187 punten bij elkaar in de klasse L2 categorie C, D en E in handicap. Beau Barvelink behaalde op 10 febru ari in Balkbrug, met haar pony Xarola een zesde prijs in het klassieke springparcours, klasse M categorie D en E in handicap. Aniek Wolfkamp was 11 febru ari aanwezig op de indoor dres- suurwedstrijd te Mariënheem. Zij behaalde daar een eerste prijs in de klasse B categorie A. BABYLONIËRS EERSTE PRIJS CLUB 90 WINT HOLTEN - Emmalie den Heijer werd in Luttenberg Overijssels kampioen met haar pony Kinkie H. Ze moest d 1 dag twee proev rijden. Voor de eerste kreeg ze maar liefst 204 punten van de jury en voor de tweede 191 punten. Emmalie z.-' c u lOmaart in Wan roij gaan strijden om de titel Nederlands Kampioen. Grote wagens: Eerste prijs: De Babyloniërs, 211 punten Tweede prijs: Club Excellent, 210 punten Derde prijs: lub Gigantisch, 208 punten .'lercjj; prijs: Buurtvereniging Beuseberg, 207 punten Vijfde prijs: Club D.I.S., 203,5 punten Zesde prijs: de Kelderblaflërs, 195,5 punten Zevende prijs: de Knetterzoepers, 191,5 pie ten Achtste prijs: Broederschap, 187 punten Negende prijs: IJeppo's 182, punten Tiende prijs: 'n Clique 181, punten Elfde prijs: Loze kasteel, 179 punten Twaalfde prijs: Drankrijders, 165 punten Dertiende prijs: Tutert en Co, 160A punten Veertiende prijs: Hockeyclub Holten, 139 punten i oopgroepen groot: Eerste prijs: Supergirls, 192,5punten Tweede prijs: Fienpreuverinnen, 192 punten Derde prijs: Club Tiet Zat, 186,5 punten Vierde prijs: Club GVD, 170,5 punten Vijfde prijs: Nonnen van de orde van Catan, 161 punten Zesde prijs: Loopgroep Hockey, 145,Span ten VERVOLG PAGINA 3 HOLTEN - Maar het bleek niet om hem te gaan, maar om zijn Pymonthese koe Rina. Zij werd vorig jaar voor de derde keer kampioen. Helaas stond zij thuis gewoon op stal. Maar een standbeeld van een koe in de museumboerderij kon ook best even als Rina dienst doen en kreeg de medaille om de hals. "Anders had ik wel met Rina mee willen doen in de carna valsoptocht, maar ze is hoog zwanger", zegt Markvoort. "Ik ben geweidie trots op mijn Pv- Kleine wagens: Eerste prijs: Club '90, 203 pun ten Tweede prijs: Brandweer Hol ten, 202 punten Derde prijs: Volle Wille 184 pun ten Vierde prijs: de Goudzoepers, 183,5 punten Vijfde prijs: Club Radikaal, 177 punten Zesde prijs: Club Logo, 168 pun ten Zevendê prijs: de Kratvinders, 166,5 punten Achtste prijs: Kasteel Heelen, 161,5 punten Negende prijs: De Lilly's 159 punten 1 Tiende prijs:. Party Pitches, 158 punten Elfde prijs: Hazelnootridders, 159 punten Twaalfde prijs: Hoogvliegers, 152,5 punten Dertiende prijs: Parados Hee- ten, 149,5 punten Veertiende prijs: Club Abnor maal, 149 punten Vijftiende prijs: Hèkkalf FM, 148 Zestiende prijs: Mooi Man, 146 punten Zeventiende prijs Toga, 144 punten Achttiende prijs Wilde Keunen, 138,5 punten Negentiende prijs EHBO, 138,5 punten Loopgroepen Klein: Eerste prijs: Heerengenootschap Suffendo, 186,5 punten Tweede prijs: Club DOOS, 175 punten Derdeprijs: Velocitas, 168 pun ten Vierde prijs: Pink Ladies, 166,5 punten Vijfde prijs: BAF, 163,5 punten Zesde prijs: Club AA, 160,5 pun ten. Publieksprijs: Buurtvereni ging Beuseberg monthesen". Gerrie Marsman van boerderij Zorgvliet, was de volgende die werd geëerd. "Je houdt allerlei oude ambachten in ere. Je laat de jeugd zien hoe het vroeger gebeurde en dat moeten we in ere blijven houden". Na een bezoek aan het bou- wersfeest in de kantine van ijs- club De Noordpool, ging het ge zelschap naai' het laatste adres: Café 't Mossink in de sporthal. Hier kreeg Jan Schooien van de Versierders nog een oorkonde. Omdat hij al vele jaren deel uit maakt van deze versierdersclub. HOLTEN - in de week van 5 tot en met 10 maart wordt in het hele land de Jantje Beton Col lecte georganiseerd, een collec te voor en door het jeugdwerk waarbij 50 procent van de op brengst bestemd is voor de deelnemende clubs. De andere helft van de opbrengst besteedt Jantje Beton aan allerlei zinvolle projecten voor de jeugd in Ne derland. Jantje Beton staat voor kinderen en vrije tijd. Hij vindt het heel belangrijk wanneer kinderen in hun vrije tijd spe len. Wanneer kinderen spelen, hebben ze niet alleen op het moment zelf veel plezier, maar doen ze ook nog eens allerlei in drukken en ervaringen op die essentieel zijn voor hun ontwik keling. Op die manier wil Jantje Beton ze voorbereiden op een actieve deelname aan onze sa menleving. Wanneer kinderen samen spelen, leren ze samen leven. Ook dit jaar gaan er weer vele vrijwilligers op pad om te col lecteren. Scouting de Waarden- borch en de peuterspeelzalen Dribbel, Kruimeltje en "t Knöt- terheukske komen aan de deur. HOLTEN - Gerrit en Jannie Zandvoort geven donderdag 1 maart om 14.00 uur een roofVo- gelshow. Zij doen dit bij Erve Deijk aan de Churchillstraat 19 in Holten. De roofvogelshow is gratis te bezoeken. Er worden nog meer shows ge houden op de volgende data's: 3 mei, 12 juli en 18 oktober. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Erve De ijk. Telefoon 0548 - 366169. Of neem een kijkje op de site van Gerrit en Jannie Zandvoort: www.valkerijriissen.nl HOLTEN - De dames van hand balvereniging Holten speelt zondag 25 februari om 13.10 uur thuis tegen Leerkes Haarle. Dit team staat op de zevende plaats. In het begin van de competitie won Holten met 17-18 in Haar le. Deze toen wat verrassende uitslag bleek het begin van een tot nu toe zeer succesvol sei- •».- zoen voor de dames van Holten. Het dames 1 team van HV Hol ten doet nog steeds mee om de hoogste plaatsen in de regio- klasse B. Na de ongelukkige ne derlaag tegen Heeten, zal Hol ten graag in eigen huis weer twee punten willen pakken. In de komende weken zal Hol ten, met onder meer de uitwed strijd tegen SC Overweteringen de topper thuis tegen koploper Marsna op 11 maart, kunnen la ten zien dat het zich nog kan T mengen in de strijd om een plek bij de eerste drie. HV Holten- Leerkes/ Haarle zondag 25 februari om 13.10 uur in snorthal 't Mossink. Han Kraan en zijn vrouw werden afgelopen vrijdag gehuldigd door Prins Chris van Catan. foto: iohan bounk

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21