Excelsior '31 weet weer wat winnen is Rivo Dames wint Uitslag Risne Stars klantentevredenheid U bij PRAXIS moet zijn Ontdek Clarins bij DA van Garrat 20% Frans van Garrat Het Stadsmokkeltje 30 40 50 promotie kassakorting op ons assortiment van CLARINS Beauté X -SP gX onderzoek wijst uit dat Goede service, vriendelijk en vakkundige medewerkers Ruim en overzichtelijk assortiment Netto en opgeruimde winkel Goed bereikbaar en ruime parkeerplaats. Veel aanbiedingen en Airmiles Spoelerstraat 23 Rijssen 0548-53 50 60 Nieuwe Kia voor Robert Dekkers tot n maart 2007 Wij geven u graag een persoonlijk huidadvies en een GRATIS* sampleset afgestemd op uw huid type. Geheel vrijblijvend zonder aankoopverplichting. Tevens ontvangt u bij uw Clarins aankopen vanaf 59.- een Clarins geschenkbox met 3 luxe miniaturen CADEAU*. Wij verwelkomen u graag tijdens de actieperiode tot 11 maart 2007 in onze DA parfumerie. Haarstraat 3b - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Dinsdag 20 februari 2007 13 RUSSEN - Excelsior trainer Ger ard Geerdink Johannink zin speelde vorige week al op een stunt van zijn mannen tege kop loper HHC Hardenberg. De Rijs- senaren slaagden in die missie. Excelsior pakte de eerste zege sinds de winterstop en maakte en passent de titelstrijd weer tot een spannende aangelegenheid. Helemaal verdiend was de zege niet. Maar HHC deed ook te wei nig om haar status als lijstaan voerder waar te maken. Vanuit Excelsior oogpunt ging er weinig mis. Een strakke lange bal van Peter Scheppink kwam op de lin kerflank in de voeten van Hubert Dijk terecht. De voorzet van Dijk was op maat waarna Erwin Looms bij de tweede paal doel treffend kon raak knikken. Maar aan de andere kant deed HHC- verdediger Rene de Visscher wei nig om de voorzet van Dijk te ver hinderen en liet Michel Steggink zijn man Looms ook net te mak kelijk uit zijn rug sluipen. Desondanks was de nederlaag voor HHC een onnodige. Vooral op de rechterflank was de ploeg onstuitbaar. Kenny Kroeze had zijn tegenstander Arno Luby in zijn zak en kon doen wat hij wil de. De voortzetting was echter te vaak te mager om optimaal ren dement te halen uit dit gegeven. Het leverde wel de gelijkmaker op. Een droog schot van Kroeze van ruim 20 meter afstand ver raste Excelsior keeper Vicente Fernandez Hesselink, 1-1. De tweede helft bracht weinig goed voetbal. De amusements waarde was daarentegen wel hoog. Duidelijk was wel dat de ploeg die als eerste zou scoren de winnende ploeg zou worden. Maarten Dangremond nam uit eindelijk de winnende treffer voor zijn rekening. Nadat de aan valler al eens de paal had geraakt, schoot hij op gelukkige wijze raak. Allereerst kwam Dangre mond gelukkig in balbezit. De voor René de Visscher in het veld gekomen invaller Roy Jurgens kreeg de bal ongelukkig op de rug2-l. ONS Sneek komt steeds dichter bij HHC sluipen, de titel strijd lijkt weer helemaal open te liggen. De trainer van HHC Har denberg raakt er niet van in de war: "Vorige week deden we goe de zaken, deze week duidelijk niet. Excelsior uit verliezen, dat kan een keer gebeuren. We we ten waar we mee bezig zijn. En oke, we staan er nu wat beter voor dan dat we verwacht had den. Maar dat is geen reden om het nu anders te gaan doen, net zoals een nederlaag daar niets aan verandert. Volgende week wordt wel cruciaal. Wij spelen tegen Genemuiden terwijl ONS en Be Quick tegen elkaar spe len. We zullen het dus echt van week tot week moeten bekij ken..." RfJSSEN - Het uitduei van Risne Stars werd in de eerste helft van het seizoen verloren in Hengelo met 88-72. In Rijssen zou dus wat recht gezet moeten worden om dit verschil te evenaren. De thuisploeg begon scherp aan de wedstrijd. In de beginfase werd een gaatje geslagen van 8 pun ten, maar Twente Buzzards kwam halverwege het kwart weer in de buurt: 16-13. In de slotfase van het eerste kwart be gon de aanval te draaien. Dit re sulteerde in een eindsprint van 32-18 na het eerste kwart. In het tweede kwart verliep alles vol gens wens voor de thuisploeg. Met rust stond er een stand van 57-37 op het scorebord. In het begin van het derde kwart bleef het verschil ca 20 punten. Twen te Buzzard probeerde in de slot minuut met een felle press ver dediging de wedstrijd te doen kantelen. Met een stand van 69- 49 leek er niets aan de hand, maar door die press leek de aan val van Risne Stars erg ontdaan. De verdediging ging haperen. Aan het einde van het derde kwart was de voorsprong nog 12 punten: 78-661 De eerste minuut van het laatste kwart dreigde het toch nog mis te gaan. Risne Stars werd erg slordig met de het om gaan van de bal en leed veel bal verlies. Het resultaat: 78-74. Maar door de draad net op tijd weer op te pakken kreeg het team uit Rijssen weer vleugels. Door 3 keer een driepunter af te vuren werd het gat weer ver groot. Twente Buzzards gooide te vroeg de handdoek in de ring, waardoor Risne Stars de wed strijd won met 101-80. Tops coorders Risne Stars: Gerwin Witten: 30, Robin Brouwer: 23, Kevin Grevink: 19. PRAXIS $lenG0y RIJSSEN - De eerste set ging Rivo goed spelen, gebrand op een overwinning zoals elke keer. De ze set werd ook gewonnen met 17-25. Veel aanvallend gescoord en verdedigend ging het ook goed. In de 2e set stonden we ge lijk met 7-1 achter. Dit konden we later omzetten in een gelijke stand. Er werd aan beide kanten veel geknokt om de punten. Tot aan het eind was deze set heel erg spannend. Uiteindelijk verloor Rivo deze set met 24-26. Tijd om de schouders er weer onder te zetten. Door een paar rare beslis singen van de scheidsrechter was de frustratie aan de kant van Rivo hoog. Dit resulteerde in een gele kaart voor de coach Marcel. Jam mer, maar voor het team dus de hoogste tijd om er echt voor te gaan. De krachten kwamen weer tevoorschijn en de ballen werden weer goed verdedigd. Setstand: 25-22. Op naar de 4e set. En een goed uitzicht op de winst. Rivo RIJSSEN - Robert Dekkers (25) mocht een fonkelnieuwe Kia Pi- canto Light in ontvangst nemen. Dekkers was de winnaar van een landelijke decemberactie van Music Store. Klanten die vorig jaar een aan koop deden bij Music Store kon den door het nummer van hun kassabon en hun gegevens te mailen naar Music Store, mee doen aan deze actie. Hiervan was de hoofdprijs een auto. ging gewoon door met hun eigen spelletje en kon zo de wedstrijd afmaken, 25-21 winst. Wederom weer winst voor de dames van Rivo. 3-1 en dus 4 punten in de 'pocket'. As zaterdag speelt Rivo dames 1, om 16.00uur in de Reggehal, te gen BOVO uit Aalten. BOVO staat momenteel op de 8e in de com petitie maar heeft nog maar 14 wedstrijden gespeeld. Het is voor ons alweer een tijdje geleden dat we tegen BOVO hebben ge speeld. De vorige keer hebben we met een erg slecht spel, een 2- 0 voorsprong de wedstrijd uit handen gegeven. We wisten uit eindelijk nog met 3-2 te winnen. Rivo dames 1 is dus erg gebrand om dit thuis recht te zetten. Na deze wedstrijd kunnen we ook zien hoeveel punten voorsprong we hebben op de nummer 2 en 3. RIJSSEN - Toneelvereniging Hoge Hexel presenteert woensdag 28 februari en donderdag 1 maart 2007 de klucht Het Stadsmokkeltje. Dit vrolijke stuk met de regie van Dianne Ooms gaat over de char mante Kitty uit de grote stad, die door autopech voor het eerst in haar leven in aanraking komt met het landleven. En ze raakt me teen in de ban van de serene stilte, de gezonde lucht en de koeien. Maar.ze ziet alles door een roze bril en zet de boerderij op stelten. Kaarten alleen in de voorverkoop verkrijgbaar bij: Ina Nijzink, Vrie- zenveenseweg 24, tel. 578030. Roelie Groot Halle, Sliepersdijk 3, tel. 697746. Prijs volwassenen 3,50. Kind 2,00. Plaats de Tolplas te Hoge Hexel. Zaal open 19:00. Aanvang 19:30 *Zolang de voorraad strekt en maximaal 1 per klant.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13