Actie Drie VEK-turnsters naar districtfinale En... actie! Optredens Di-Rect en Golden Earring GROOTHAIMDEL PERZISCHE TAPIJTEN STOPT ER MEE 50% 50% alle taniiten Otten Flim "Theaterhotel" schouwburgplein i Almelo De DOOFPOT te ZENDEREN. Kom in ieder geval kijken want. Het is echt de moeite waard! Donderdag l maart von 14.30 tot 21.00 uur De perzenkoning bv. leverancier van zeer gerenommeerde tapijtzaken, sinds 1969 statutair gevestigd te Eindhoven, moet wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd en wegens gebrek aan opvolger stoppen met de handel. Slechts 3 dagen: donderd.vrijd.&zaterd. DIREKTE VERKOOP AAN PARTIKULIEREN IN V/H DE DOOFPOT TE ZENDEREN Met de onvoorstelbare korting van: Honderden handgeknoopte Perzische tapijten.Berbers. Nepals. zijden en antieke investerings tapijten, voor slechts een fractie van de winkelwaarde! Heriz 302x205 2200,- nu 500,- Sarough 240 x 170 1450,- nu 350,- Ons kantoor en magazijn liggen op een industrie-terrein waar wij niet aan partikulieren mogen verkopen vandaar Donderd. Vrijd. En Zaterd. Van 10.00 tot 17.00 uur. De Doofpot Hoofdstraat 131 Zenderen Tel: 078 - 6823811 Bruidsjaponnen Nieuwe collectie 2006-2007 Dinsdag 20 februari 2007 11 Graag in actie en graag die actie delen met anderen? deze camera kan het. Zelfs als je een metertje of drie der water gaat. Extreme condities zijn tevens geen pro bleem. Deze action camera kan tegen een stoortje. De full color videocamera is handsfree te bedienen en kan genvoudig bevestigd worden op een helm, een stuur of andere sportartikelen. De camera heeft een geheugen van 32MB, dat met een SD card kan worden uitgebreid naar 2GB. Kijk voor meer infor- matie over de camera op www2.oregonscientific.com. Bijvoorbeeld: Inschrijfnummer: K.v.K 23078715 Holten Molenbelterweg 9-305 Op prachtige locatie gelegen, aan de voet van de "Holterberg", leuk appartement op de 3 verdieping met berging, zwembad, sauna, biljart, lounche. etc. op de begane grond. Dit appartement is gelegen in het luxe appartementencomplex "Molenbelt" Zowel het centrum als het treinstation liggen op loopafstand van het appartementencomplex. De A1 (Deventer-Almelo) is bereikbaar in enkele autominuten. Kelder: berging, biljartruimte, centrale wasserette. Begane grond: centrale hal, postbussen, lift. trappenhuis, zwembad, lounche. Indeling appartement: meterkast, entree, berging met wasmachineaansluitmg, volledig betegeld toilet, woonkamer voorzien van airco, open haard en schuifpui naar balkon, luxe inbouwkeuken(bj. 2002) met RVS schouw, keramische kookplaat, vaatwasser, etc.. slaapkamer, volledig betegelde badkamer voorzien van 2 wastafels, douche, wasmachineaansluiting. Bijzonderheden: bouwjaar 1979, woonopp. 56 mJ. schilderwerk binnen en buiten 2005. elektrisch zonnescherm, mogelijkheid huur carport, grote recreatieruimte met bar. keuken en bibliotheek (kan gereserveerd worden voor privé aangelegenheden) biljartkamer/fitnessruimte, hftinstallatie, video intercominstallatie, mogelijkheid tot het huren van logeerkamers voor gasten aanwezigheid v/e huismeester, voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein, afgesloten fietsenstalling, actieve WE met professionele aanstunng van een erkende beheerder Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 135.000,-- K.K. Verkoop informatie: Otten Flim Makelaardij o.z. Hogepad 81 te Rijssen tel. (0548)-544 333 LMV WWW.OTTEN-FLIM.NL Kortingen 25 tot 75% vanaf €1 99,OO info. 0318-623577 b.g.g. 06-53266637 I RUSSEN - Ook leden van de Chr.gymnas- tiekvereniging V.E.K. hebben afgelopen za terdag meegedaan aan de provinciale finale toesteltumen dames in de 4de en 5de divisie in de Sporthal „Bosbad- hal in Emmeloord. Negetien VEK turn sters hadden zich ge plaatst voor deze fina le, 4 in de 4de divisie en 15 in de 5de divisie. In de 4de divisie werd de plaats van Eline Kamp huis in genomen door Jip Voortman, Eline moest afceggen omdat ze afgelopen week haar enkel brak. Allen hebben goed ge presteerd. ze wonnen twee medailles. Ook konden drie turnsters, die in de hoogste ni veaus in elke categorie turnen, zich plaatsen voor de districtsfinale die op zaterdag 24 maart in Doetinchem gehouden worden.. Instap niveau 12 - Ruth Klein Horsman 4de Marjolein Har- bers 10de Rozemarie Koedijk 12de en Ma- rell Gerritsen Mulkes 17de Pupil 1 niveau 11 - Nienke Lankamp 12de en Carlien Meulenkolk 19de Pupil 2 niveau 10 - Ya- el Buter 14de Jeugd niveau 8 - Romy Twellaar 15de en Marsha Jansen 21ste Niveau 9 - Willemijn van Waas 3deMarissa Schuitert 4de en Ra chel Mollink8ste Junior niveau 7 - Jip Voortman 15de. Niveau 8- Anneloor Schreurs 11de Senior niveau 6 - Lau ra van Munster 16de Niveau 7 - Anne Spen- kelink 2de en Hester Nitert 8ste Laura, Romy en Jip hebben zich geplaatst voor de districtsfinale op 24 maart in Doetin chem. I BATHMEN - Het laatste I weekend van mei, staat in I Bathmen jaarlijks in het te- I ken van de Battumse Bêke- I feesten. De organisatie van I de Bêkefeesten heeft tij- I dens deze 13e editie weer I een programma samenge- I steld met volop gitaarmu- I ziek van Nederlandse bo- I dem, voor jong en oud. I De Bêkefeesten brengt op I vrijdag 25 mei Di-rect en I Van Dik Hout en op zater dag 26 mei Golden Earring met support. Wederom vinden de Bêkefeesten plaats in 't Ruiterkamp te Bathmen. Kaartverkoop via de site, regionale ver koopadressen en Ticket service. Het wordt voor Di-rect de eerste keer dat zij hun op wachting maken tijdens de Battumse Bêkefeesten. Di rect zijn vier jonge gasten uit Den Haag, met drie succesvolle albums op zak, en een vierde album op komst. Een Di-rect concert bestaat uit heel veel ener gie en power. De nieuwe single van DI-RECT, A Good Thing is deze week de gehele week Alarmschijf op Radio 538. Van Dik Hout bracht in 2000 voor het laatst een bezoek aan de Battumse Bêkefeesten. Met hun polderpop-num mers zijn zij niet meer weg te denken uit de Neder landse muziekscène. Na het sabbatical jaar in 2005 is de band de studio inge doken om een nieuw al bum samen te. stellen dat op 26 februari onder de naam "Alles waar ik nooit aan begon" in de schap pen zal liggen. Met nieuwe nummers en natuurlijk de oude klassieke nummers zal de sfeer in Bathmen er goed in komen. Voor de heren van de Ear ring wordt het al de 6e keer dat ze een bezoek in Bath men brengen. Golden Earring is de oud ste nog bestaande Neder landse rockband. Volgens velen is het de belangrijk ste Nederlandse band. De heren staan nog volop in de belangstelling en kun nen nog steeds rocken als de beste. Golden Earring staat garant voor pure energie, rock roll en een schitterende show. De naam van de tweede barid voor deze avond zal later bekend gemaakt worden. De Stichting Bathmen voor Bathmen, organisator van de Battumse Bêkefees ten, is 12 jaar geleden op gericht met het doel een evenement te organiseren om Bathmense verenigin gen/instellingen, die een financiële bijdrage kunnen gebruiken, te ondersteu nen. In het verleden ston den op de "Battumse Büh ne" Kane, Van Dik Hout, Uriah Heep, De Dijk, Rovv- wen Heze, Jovink, Fortu nes, Within Tempatation en vele anderen. Kaarten voor de concerten tijdens de Bêkefeesten zijn verkrijgbaar in de regio in Bathmen bij de Readshop en Café De Brink. Daar naast zijn de kaarten ver krijgbaar in Holten bij Foto Video CD Shop ten Velde, Deventer bij CD-Shop Walk Inn, in Dijkerhoek bij Café-Rest. het Bonte Paard en ook in Laren (Gld.) bij HCR De Witkamp. Kaarten zijn tevens verkrijgbaar via Ticketservice® via: 0900 300 1250 (45 cpm), de 151 grotere postkantoren, de 100 grotere Free Record Shops, de 33 GWK-Trave- lex stationskantoren, de 11 grotere VW kantoren, www.ticketservice.nl en de bekende voorverkoop adressen, of kijk op www.bekefeesten.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 11