Frans van Carrat rekenen op jou! van 7.99 voor 'We zijn een bizar strijkkwartet1 Pianorecital Klaar terwijl u wacht QUEUE. Excelsior oefent tegen FC Twente 5ftrcNT£*cr FOTO KOM AAN BOORD! FordFocus Wagon 1.4 Haarstraat 3b - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Jt Keizersweg 68-70 Holten (Ind.terrein "De Haar") Telefoon 0548-36 19 00 Nu voor 18.900,- BPM-korting: €1.000,- erg veel geïmproviseerd De muziek bestaat uit onder meer Hongaarse en Weense muziek, klaagliederen, doina's, ciriba's en Roemeense volksdansen als hora. "Roemenië hoort sinds januari bij de Europese Unie. Daarnaast is de Roemeense stad Sibiu uitgeroepen tot cul turele hoofdstad van 2007", geeft Mircea aan. Allemaal ex tra redenen voor het jubileum concert. Iedereen die de Oost- Europese muziek een warm hart toedraagt, is welkom bij het concert. Kaarten kosten 18 euro per stuk en zijn te bestel len bij Mircea Constatin, tele foon 0548-364867 of Mihai Turcitu Primas, telefoon 06- 22226168. Mailen kan ook: m.consulting @hetnet.nl RIJSSEN - Dinsdag 13 febru ari speelt Excelsior'31 een oefenwedstrijd tegen de re serves van FC Twente. Het duel op sportpark De Koer- belt begint om 19.30 uur. Dinsdag 13 februari 2007 Pasfoto's Dit jaar worden er 945 walvissen op brute wijze afgeslacht. Daarom voert Greenpeace actie! En dat kun jij nu ook! Surf naar www.qreenpeace.nl/walvis en sluit je aan bij de grootste Greenpeacebemanning ooit! Lees en beleef de avonturen van Greenpeace-vrijwiiHljer Jetske aan boord van de Esperanza tijdens acties tegen de walvisjacht in de Zuidelijke Oceaan. Check haar weblog en video-weblog via www.greenpeace.nl/walvis. Mircea Constatin (achter piano) wil met zijn Constatin Quartet de zigeunermuziek naar deze regio brengen. foto: harry broeze HOLTEN - Het Constatin Quartet uit Holten geeft zon dag 25 februari om 12.00 uur een concert in hotel De Heri- kerberg aan de Goorseweg 58 in Markelo. Het gaat om een jubileumcon cert, want precies 25 jaar gele den begon de vader van Mir cea Constatin met het Trio Constatin. Mircea weet dat nog heel goed: "Het trio gaf een concert in Hotel de Holterberg, waar Ani ta en Wim Haan toen nog eige naar van waren". Zijn vader speelde onder meer Roemeen se en Hongaarse zigeunermu ziek. "De zigeunercoryfeeën Gregor Serban en Tata Mirando zijn de grondleggers van de zigeu nermuziek in Nederland", weet Mircea. "Voor mijn vader aanleiding om in 1982 een trio te beginnen". Mircea heeft on dertussen het orkest overgeno men en uitgebreid als kwartet. "We zijn een bizar strijkkwar tet", lacht hij. "Zo spelen we op viool, altviool, contrabas en cimbaal. Daarnaast wordt er RIJSSEN - Yoram Ish-Hurwitz, een Nederlandse pianist van Is raëlische afkomst, geeft op vrij dag 16 februari een pianorecital in de Theaterzaal Het Parkge bouw. Kaarten voor dit concert, dat om 20.00 uur begint,zijn verkrijgbaar voor 14,50 euro bij het VW-kantoor aan de Boom kamp en aan de zaal. Bij de en treeprijs is een drankje in de pauze inbegrepen. Afgelopen seizoen trok pianist Yoram Ish-Hurwitz volle zalen met het project Pelgrimsjaren waarin hij de Années de Pèleri- nage van Franz Liszt integraal ten gehore bracht. Zowel de pers als het publiek waren bui tengewoon lovend over zijn ver tolkingen maar ook over de ori ginele vorm. Dit seizoen combineert Ish- Hurwitz delen uit de Iberia van de Spaanse componist Isaac Albéniz, een nieuw project van de pianist, met de Appassionata van Beethoven, een werk waar mee hij indertijd het Jacques Vonk-concours met overmacht won. De sonate wordt voorafge gaan door de drie Petrarca-son- netten van Liszt, die door hun lyrische kwaliteit misschien wel de mooiste stukken zijn uit de Années de Pèlerinage. De ge dichten van Petrarca vormden de aanleiding tot de compositie van dit prachtige drieluik. I ABS 6 Airbags Airco Centrale portiervergrendeling Elektrisch bedien- lare voorportierramen Schijfremmen rondom 12V aansluiting in bagageruimte CHAMPIONS LEAGUE. 5.00-6.00 uur en win jaarabonnementen 15mchtN/s 6.00-7.00 uur en win half jaarabonnementen/ beertender; "7.00 -B.OO uur en win kwartaalabonnemeneten senseo's 8.00 -9.00 uur en win sGeengrien 3.00 - 1 B.OO uur en betaal geen inschrijfgeld prijsuitreiking om 16.QO uur MIND

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10