Kunststoffen Carnavalsprogramma Rijssense Bolnpeetr's AV Rijssen verkoopt ruim 750 hartjes BEZORGERS Een baan die jou op het lijf geschreven is? Full-time VERKOOPSTER Livera Rijssen in Holten De specialist in kunststof rotatiegieten Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar Telefonist(e) Administratief medewerk(st)er Noordermorssingel 9 7461 JP Rijssen T 0548-515172 www.prm-kunststoffen.nl F 0548-518848 info@prm-kunststoffen.nl De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt m/v leeftijd vanaf 15 jaar Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Aanmelden: Fam. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Flolten Tel. 0548-36 18 49 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl MIJN WERELD. MIJN KRANT. live life love livera RIJSSEN Dinsdag 30 januari 2007 14 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmark Powered by O JobTrack.nl P.II.N Wij vragen - goede beheersing van de Nederlandse, Duits en Engelse taal - goede contactuele eigenschappen - eigen initiatief, zelfstandigheid en in een team kunnen werken - flexibele instelling - ruime computerkennis ervaring - opleiding MBO administratief niveau 4 Aantal uren 40 Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 10 dagen richten aan Bij Livera vindt de moderne vrouw een uit gebreid assortiment nachtkleding, lingerie en badkleding. Logisch dat steeds meer mensen de weg naar Livera weten te vinden. Daarom zoeken we voor onze winkel in Rijssen een voor 32 - 38 uur per week. Hebben kleding en lingerie je interesse? Ben je tussen de 18 en 24 jaar en heb je zin in een leuke job bij Livera in Rijssen, schrijf dan je sollicitatiebrief met pasfoto naar: Postbus 229, 7460 AE Rijssen. RIJSSEN - De Rijssense carna valsvereniging De Bolnpeetr's begint het komend weekend met haar jaarlijkse camavalsactivitei- ten. Als eerste gaan de Boln peetr's naar het Schlager Festival van de carnavalsvereniging De Kunnekes in Groenlo. De volgende dag, zaterdag 3 fe bruari houdt de Rijssense carna valsvereniging haar jaarlijkse Prinsenbal in café De Blauwe Reiger, Wïerdensestraat 50, in gang aan de achterzijde aan de Veemarkt. Het begint om 20.30 uur en de entree is gratis. Door alleriei omstandigheden duurde het dit jaar langer dan in eerdere jaren voordat de Boln peetr's hun programma voor haar jaarlijkse camavalsactivitei- ten rond hadden. Na de plaatsing van een ludiek bord bij de roton de achter het station op zaterdag 11 november vorig jaar was het een tijdje stil rond de Bolnpeetr's, maar komend weekend luidt de Rijssense carnavalsvereniging de komende drukke periode in met het Prinsenbal. "Het wordt niet zo maar een Prinsenbal", schrijft Paul Schol ten, PR-man van de Bolnpeetr's. "Het wordt ons 47e prinsenbal. Niet zomaar een prinsenbal, want we luiden het begin in van ons camavalsjaar in met een avondvullend programma waar in de 46e prins carnaval, prins Jeffry I, aftreedt en onze 47-ste prins op een ludieke manier zijn opwachting maakt" Verder is er die avond een spette rend optreden van de Rijssense formatie De Tuugpinn Co. Ook zorgen zij voor de muzikale bege leiding in samenwerking met een DJ. Carnavalsvereniging De Bolnpeetr's heet iedereen van harte welkom op deze geweldige avond vol met gezelligheid. De overige activiteiten van de Boln peetr's zijn: op zaterdag 10 febru ari is het Ouderen Carnaval in de recreatiezaal van zorgcentrum De Parkstede. Op donderdag 15 februari vieren de Bolnpeetr's met de leerlingen van het Pius X college carnaval in partycentrum Lucky Co. De dag erna begint om 21.00 uur in dezelfde locatie het Jongerencamaval. Op zater dag 17 februari doen de Boln peetr's mee met de optocht van de carnavalsvereniging De FienPreuvers in Holten. Zondag middag gaan ze op bezoek bij De Boorköttels in Enter en 's avonds om 20.00 uur begint hun eigen Groot Bolnpeetr's Galabal in Lucky Co.Voor de dagen daar na staan nog het kindercarnaval, een rondgang door Rijssen, een bezoek aan De Tolmennekes in Wierden en het Leuge Knippnbal op programma. De camavalsac- tiviteiten van dit jaar worden af gesloten met haring happen bij café De Duizendpoot op woens dagmiddag 21 februari. RUSSEN - De hartjesactie die AV Rijssen jaarlijks houdt in samen werking met bakkerij Sander- man is prima verlopen. Tot die conclusie kwam voorzitter Ron Sloof toen hij afgelopen woens dag uit handen van bakker Dick Sanderman een mooie cheque van 1.500 euro kreeg overhan digd. Lag de opbrengst vorig jaar net boven de 1.200 euro, dit jaar hadden de leden dus nog beter hun best gedaan. Ruim 750 har tjes werden er door de leden van AV Rijssen aan de man gebracht. Na de overhandiging van de cheque reikte Aad Kolthof, voor zitter van de jeugdcommissie van AV in de kantine de prijzen uit aan die leden die de meeste hartjes hadden weten te verko pen. Hij moedigde daarna voor al alle jeugdleden aan om vol gend jaar flink hun best te doen om ook bij de beste vijf verko pers te komen. "Dat is niet alleen mooi voor jezelf, omdat je dan een leuke prijs kunt winnen. Maar ook altijd goed voor de clubkas van onze AV", aldus de jeugdvoorzitter. De vijf best verkopende leden die in de prijzen vielen zijn: 1Janike Lammers, 110 hartjes; 2. Mike ter Maat, 76 hartjes; 3. Joris Roosink, 57 hartjes; 4. Ar jan Busscher, 50 hartjes; 5. Tim Swabedissen, 48 hartjes. Tiibatri tia

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 14