auto's moto ren Youngtimers in Autotron r Fixet zoekt verkoop v talent Medewerkers huishouding/ keukenassistent m/v SVRO. Zorg met de w van vertrouwd. ie maakt het met Fixet! /VAKANTIEKRACHTEN Voel jij je hier thuis? www.fixet.nl Ben jij op zoek naar een leuke vakantiebaan? In Huize Maranatha zijn wij voor de komende zomervakantie op zoek naar voor de volgende afdelingen: Meerzorg Verzorgingshuis Verpleegunit Facilitaire dienst Receptie In de verzorging help je bij de dagelijkse verzorging van de bewoners en assisteer je de collega's bij hun werkzaamheden. Bij voorkeur zoeken wij vakantie krachten die een opleiding voor de zorg volgen. In de facilitaire dienst verricht je werkzaamheden in de keuken, linnenkamer, bewonersappartementen en algemene ruimten. De receptiewerkzaamheden bestaan uit lichte administratieve werkzaamheden en de bediening van de telefooncentrale. Ervaring met een PC is een vereiste. Wij bieden afwisselende werkzaamheden in een enthousiast team. Van joü verwachten we datje na de inwerkperiode de werkzaamheden zelfstandig en met een positieve werkhouding kunt uitvoeren. Vakantiekrachten die de identiteit van de organisatie onderschrijven hebben onze voorkeur. Interesse? Je sollicitatiebrief kun je voor DV vrijdag 2 februari 2007 sturen naar SVRO, t.a.v. M.M. Averink, Diekjansweg 1, 7462 JD Rijssen. Reageren per e-mail kan ook: m.averink@svro.nl. In je sollicitatiebrief dien je het volgende te vermelden: je geboortedatum, opleiding, ervaring én de periode waarin je beschikbaar bent. Lopende sollicitaties blijven gehandhaafd. Verkoopmedewerkers m/v Fixet Bouwmarkt Holten keizersweg 65 c/d 7451 PH Holten 0548 - 36 40 50 Voor evt. vragen kunt u bellen met Dhr. G. Snellenberg 06 - 55 33 25 60 Dinsdag 23 januari 2007 29 in Huize Maranatha in Rijssen is plaats y 20-32 uur per week De functie Als huishoudelijk medewerker/keukenassistent verricht je werkzaamheden in de keuken, linnenkamer, bewonersappartementen en algemene ruimten. In de keuken assisteer je bij het portioneren, help je bij het bereiden van de maaltijden en verricht je schoonmaak- en afwaswerkzaamheden. Onze wensen Wij zoeken enthousiaste medewerkers die bereid zijn wisselende diensten te werken (ook in het weekend. Indien je kennis hebt van de HACCP richtlijnen en hygiënevoorschriften of de cursus keukenassistent hebt gevolgd is dit een pré. SVRO biedt Een leuke en afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden in een werkomgeving die huiselijk en respectvol is. Binnen deze combinatiefunctie zul je een korte cursus keuken assistent volgen. We verwachten dat je lid bent van de (oud) Gereformeerde Gemeenten (in Nederland) of één van de andere reformatorische kerkgenootschappen, zodat je positief kunt bijdragen aan de woon- en werksfeer binnen de SVRO. Meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw M. van den Noort, teamleider facilitaire dienst, telefoonnummer: 0548 - 536 536. Uw sollicitatie Heb je interesse in bovenstaande functie? Stuur dan je schriftelijke reactie voor D.V. 16 februari 2007 naar: SVRO, t.a.v. mevrouw M.M. Averink, Diekjansweg 1, 7462 JD Rijssen. Reageren per e-mail kan ook: m.averink@svro.nl. Het Autotron in Rosmalen is al meer dan dertig jaar ac tief met het houden van oldtimerbeur zen. Volgens de organisatie heeft dat te maken met het inspelen op de ontwikkelin gen op de markt. Op 10 en 11 februari wordt er in het Autotron in Rosmalen weer uitgepakt voor weer een old timerhappening. Behalve echte oudjes worden er ook jonkies aangebo den. Denk aan de Ford Escort RS, de Alfa Romeo GTV en de Citroen 2CV. Zelfs nog nieuwere modellen zoals de Volkswagen Beetle en de Chrysler PT Cruiser worden onder de aandacht gebracht. Overigens wil de orga nisatie niet de indruk wekken dat de jonkies de dienst uitmaken. "Nog steeds staat de oldtimer centraal", klinkt het overtuigend. Op beide da gen is de beurs van 10.00 tot 17.00 uur geopend. Stichting Verzorgingshuizen Regio Oost, uitgaande van de Gereformeerde Gemeenten, beheert drie verzorgingshuizen: Bethesda in Den Dolder, Elim in Barneveld en Huize Maranatha in Rijssen. De huizen kenmerken zich door persoonlijke zorgverlening en een huiselijke sfeer. Daardoor is de sfeer - voor medewerkers en bewoners - vertrouwd. FIXET JE MAAKT HET MET FIXET Fixet is een dynamische doe-het-zelf zaak, waarbij kwaliteit, service en goed advies centraal staan. 'Je maakt het 'met Fixet' geldt niet alleen voor onze klanten die met elk klus- probleem bij ons terecht kunnen. Ook voor onze medewerk(st)ers geldt dat zij het maken met Fixet! Wij zoeken op korte termijn l enthousiaste Jij maakt het met Fixet omdat jij: - klantgericht en enthousiast bent; - bereid bent om verkoop- en producttrainingen, te volgen; - (eventueel) ervaring hebt in de doe-het-zelf branche. Wij bieden je een plaats in een gezellig team, een goede beloning en een afwisselende werkomgeving. Ga jij het maken met Fixet? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen naar:

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 29