ElIWi Bloemendal BEZORGERS verkoper binnendienst monteur metaalbewerkingsmachines 1e of 2e Monteur (m/v) bouwbedrijf rozen ka nip b.v. in Holten Carriere bij Tuwi het verschil Ford Bloemendal gaat uitbreiden! Wij zijn een actief en dynamisch middelgroot (30 medewerkers) dealerbedrijf met vestigingen in Almelo en Rijssen. De activiteiten bestaan uit verkoop, leasing, service/reparatie, financieringen, schadeherstel (Regio Autoschade B.V.), aircoservice (STEK erkend), montage van LPG- en aardgasinstallaties, accessoire- en telefooninbouw. In verband met drukke werkzaamheden in onze vestiging in Rijssen willen wij ons huidige monteurs-team per direct uitbreiden met: Leeftijdsindicatie: 19-25 jaar Kandidaten uit de regio Rijssen, Nijverdal of Hellendoorn genieten de voorkeur Informatie (0548-538 638): Marion van Buuren Kijk voor bedrijfsinformatie op www.fordbloemendal.nl Solliciteren: Schrijf een korte brief en stuur deze samen met je C.V. naar Ford Bloemendal B.V., t.a.v. Marion van Buuren, Butaanstraat 2, 7463 PG Rijssen of stuur een e-mail naar: marion@fordrijssen.nl werkplaatstimmerman De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt m/v leeftijd vanaf 15 jaar Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Aanmelden: Fam. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Flolten Tel. 0548-36 18 49 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl t?* MIJN WERELD. MIJN KRANT. Dinsdag 23 januari 2007 28 TUWI is al 27 jaar een vooraanstaand leverancier van metaalbewerkingsmachines. Het brede leveringsprogramma is opgebouwd uit verspanende en niet verspanende machines en omvat conventionele- maar met name CNC-bestuurde machines. De nadruk ligt op plaatbewerkings machines, buigmachines en op snijtechnologie. Niet alleen onze topproducten, ook onze adviserende rol in de voorfase, de begeleiding en de aftersales wordt door onze klanten zeer gewaardeerd. Meer informatie vindt u op www.tuwi.nl. In verband met onze groei zijn wij op zoek naar een enthousiaste en ondernemende: Uw taken De verkoop binnendienst ondersteunt uiteenlopende verkoopactiviteiten en is verantwoordelijk voor controle van de binnengekomen orders en de juiste administratieve verwerking. U onderhoudt telefonisch, schriftelijk en persoonlijk contact met klanten en leveranciers. Uw profiel U heeft een commerciële en resultaatgerichte instelling, technische MBO-opieiding en een goede kennis van Duits, Engels en Microsoft Office. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Uiteraard bent u flexibel en neemt u zelf initiatief. Uw laken Als monteur werkt u binnen of vanuit onze hoofdvestiging Winterswijk. Uw werkzaamheden omvatten het gebruiksklaar maken, testen, onderhouden en repareren van metaalbewerkingsmachines. Na een gedegen opleiding werkt u binnen het team zelfstandig. Uw profiel U heeft interesse in metaalbewerkingsmachines, ervaring met mechanische techniek en elektronica. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en beheerst de Engelse taal. Uiteraard bent u flexibel en neemt u zelf initiatief. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie die u met een grote mate van zelfstandigheid kunt invullen binnen een technisch vooroplopende organisatie. Deze functie biedt veel mogelijkheden om uw technische kennis te vergroten. Het salaris is in overeenstemming met uw opleiding, ervaring en de zwaarte van de functie. Interesse? Indien u interesse heeft in bovengenoemde functie kunt u uw sollicitatiebrief voorzien van c.v. richten aan: TUWI Nederland BV, t.a.v. dhr. J. Tadema, Postbus 219, 7100 AE Winterswijk, of per e-mail: j.tadema@tuwi.nl Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmark Powered by QJobTrack.nl bouwbedrijf rozenkamp is een bouwbedrijf dat zich richt op diverse bouwactiviteiten: woningbouw utiliteitsbouw agrarische sector onderhouds- en renovatiewerkzaamheden Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een kandidaat in de volgende functie Wat zijn de functie-eisen? timmerman met aanvullende opleidingen ervaring in soortgelijke functie is vereist flexibele en zelfstandige instelling Waaruit bestaan de werkzaamheden? het zelfstandig uitvoeren van diverse machinale timmerwerken het zelfstandig maken van kozijnen, ramen en deuren directe klantenafhandeling meedenken en uitzoeken van materiaal t.b.v. bouwprojecten uitzoeken van maatvoering, kapuitslagen, etc. Uw schriftelijke sollicitatie voor bovenstaande vacature binnen 2 weken richten aan bouwbedrijf rozenkamp b.v. Beukvenne 3 8112 BA Nieuw Heeten Voor nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u contact opnemen met de heer A. Rozenkamp, telefoonnummer 0572-32 12 14. fiib.mfj.i

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 28