Aan de Stegge Parket viert 20-jarig jubileum Hotra Indoor Rijssen Overwinning voor Rivo Herenteam 1 Uitslag Risne Stars Smartlappen in Enter Opbrengst flessen Autokrakers gepakt Niet alleen parket Poging tot inbraak Lezing over bijna dood Dinsdag 23 januari 2007 23 (Vervolg voorpagina) ENTER - Er was nog meer vermaak, want Prins Erwin de Eerste bracht zijn carnavals lied ten gehore. Altijd goed om de stem ming te verhogen. Een speciale ingelaste act had niks met muziek te maken, maar bracht wel de nodige hilariteit. Ger ard Libbers introduceer de het biedspel "Kale kop of munt Het ve nijn zat hem in de staart, want wie op het podium terecht kwam en het laatste had geboden., kon kop of munt kiezen. Men kreeg of de op brengst van het hoogste bod of je hoofd werd kaal geschoren door kapper Frans ten Berge. Wie deze dagen een kaal geschoren Sandra en de heren Otten en aan de Stegge tegenkomt weet dan onmiddellijk dat zij het 'slachtoffer' van het spel waren. Toch is deze tijdelijke kaalheid niet voor niets, want de op brengst van deze act wordt door de Club van 100 overgedragen aan de Stichting KiKa Kin deren Kankervrij). RUSSEN - De statie- geldflessenactie van Stichting Helpt Roe menië heeft 2337,50 eu ro opgebracht. Dit resul taat is boven verwach ting. RIJSSEN - In de nacht van donderdag 18 op vrijdag 19 januari con troleert de politie aan de N 350 in Rijssen een auto. In de auto zitten twee personen die ver dacht worden van be trokkenheid bij auto inbraken. Tijdens de controle vindt de politie inbre kerswerktuig. De ver dachten, een 25-jarige man uit Linschoten en een 20-jarige man uit Woerden zijn hierop aangehouden. Na onder zoek houdt de politie la ter die nacht opnieuw twee personen aan die er eveneens van verdacht worden bij auto-inbra ken betrokken te zijn. Het gaat om een 29-jari- ge en een 37-jarige man, beide afkomstig uit Woerden. De vier ver dachten zijn ingesloten voor verhoor. De politie is een onderzoek gestart. Later op de dag kwamen er ruim 25 aangiften binnen van autokraken in Rijssen. In de nacht van 17 op 18 januari vond er ook een reeks auto-inbraken plaats. Toen wefd er ingebro ken in een twintigtal au to's in de w.ijk Schelf horst in Almelo. De po litie onderzoekt of beide reeksen verband met el kaar houden. ENTER - Aan de Stegge Parket aan de Putman Cra- merstraat 7 jubileert. Het parketbedrijf van Hans en Riet aan de Stegge bestaat 20 jaar. In 1987 begon de ervaren parketlegger Hans als zelf standig ondernemer met het verkopen en leggen van par ketvloeren. Als starter moest hij zich behelpen vanuit zijn woning aan de Erve Smed- inck. Kantoor en magazijn waren ondergebracht bij zijn ouderlijk huis. De zaken gin gen goed en vervolgens opende het ondernemende stel een showroom in de voormalige bakkerij Schuite maker aan de Rijssenseweg. Driejaar later kwam een nog grotere locatie in beeld. Alles werd onder één dak ver plaatst naar de Putman Cra- merstraat. Hans is daags met zijn vaste medewerker aan het werk bij klanten en Riet houdt zich bezig met de showroom en het adviseren van klanten. "Het mooiste van mijn vak is het ambach telijk werk. Hout is een warm product en heeft veel voordelen en mogelijkheden. Parket leggen is een precisie werk. De afwerking is heel belangrijk. We zijn zeker drie werkdagen bij klanten över de vloer. Als het dan klaar is en je de glunderende gezichten ziet omdat het zo RIJSSEN - De jaarlijkse Indoor springwedstrijd Ho- tra Indoor Rijssen van de Oosterhoffruiters begint 25 januari. Op 25 Januari starten de eer ste combinaties om 18.00 uur om hun parcoursen te verrij den. Het belooft een mooi concours te worden gezien het grote aantal aanmeldingen die zijn ontvangen. Op de vrijdag staat het spektakel van het concour op de agenda De par coursen van de klassen Z en ZZ aan het eind van de mid dag word hiermee een begin gemaakt waarna om ca 19.30 de grote Hotra Prijs zal wor den verreden met de beste ge plaatste combinaties. Hotra trailers en aanhangers heeft hiervoor een mooie prijsru- briek samengesteld waarvoor de deelnemers zeker tot het uiterste gaan om mee te din gen naar de fraaie prijzenpot. Tevens hebben een groot aan tal sponsoren 25 paardende kens beschikbaar gesteld die zullen worden uitgereikt in al le klassen. De vrijwilligers van de Oosterhoffruiters zijn volop bezig met de voorberei dingen van het indoorconcour en zorgen èrvoor dat donder dag tijdens de opening de ma nege gereed is om alle ruiters en amazones te ontvangen. De laatste hand word verricht aan het prepareren van de bo dem om deze zo optimaal mo- 'elijk te hebben voor de wed strijden. Tevens word er een aparte ruimte gemaakt om sponsoren en genodigden te ontvangen en te laten genieten van de wedstrijden. Kosten nog moeite worden gespaard mooi is geworden, dan geeft dat voldoening", zegt vak man Hans aan de Stegge. "Natuurlijk zijn we ook in de nieuwbouw actief. Vóór we ergens aan het werk gaan be nadrukken we dat de vloer niet alleen vlak en schoon moet zijn, maar vooral droog". Het traditionele par ket is niet meer weg te den ken en nog steeds gangbaar". om de indoorwedstrijd zo vlekkeloos mogelijk te laten verlopen voor ruiters, amazo nes en publiek. De organisatie is blij met de weersvoorspel lingen waarbij gesproken word van lichte vorst, mocht dit doorzetten dan zal het nij pende parkeerprobleem ge ring zijn, omdat men dan ge bruik kan maken van de gron den rond de manege om daar de trailers en vrachtwagens te RIJSSEN - Rivo Heren 1 speelde afgelopen zaterdag een uitwedstrijd tegen DVO uit Hengelo (GId). DVO staat op de 9 plek in de promotieklasse en RLivo Heren 1 staat nog steeds op de 1 ste plek. De thuiswedstrijd werd simpel met 4-0 gewonnen van DVO. Rivo was er op gebrand om ook dit keer het zelfde re sultaat te behalen tegen DVO. Rivo dat begon met Johan Strokap als libero; Maarten Dommerholt als diagonaal aanvaller; Frank van de Noort en Peter ter Maat als passer lopers; Peter Webbink en Marcel Boom als mid- blok- keerders en Renrko Zwofe- rink als spelverdeler. In het begin van de eerste set ging het tot 3-3 gelijk op. Toen gaf Rivo even gas en was het 11 - 4. Snel werd al duidelijk dat het niveau tussen Rivo en DVO op dit moment te groot is en dat Rivo niks te duchten Sinds vijfjaar heeft aan de Stegge ook keus in oude ei ken vloeren. De merken Di Legno en Hartog staan ga rant voor mooie producten De traditionele eiken plan ken worden verwerkt via een kleurings- en verouderings- procédé. Het voordeel van zo'n vloer is leggen, oliën en klaar. De breedtes zijn varia bel en in elke gewenste kleur parkeren. Een speciaal inge richt gedeelte van de manege zal worden ingericht met een presentatie van paardentrail ers en aanhangers waar bezoe kers een voorlichting kunnen krijgen en de mogelijkheden zien van alle nieuwste snufjes op dit gebied. Op zaterdag beginnen de wedstrijden om ca 9.00 uur waar de overige klassen aan de start verschij nen.. Belangstelenden zijn had van DVO. De eerste set werd simpel gewonnen met 25-11De tweede set werd be gonnen in dezelfde opstelling en liep net zo makkelijk als de eerste set. Rivo speelde DVO helemaal weg. Met mooie combinaties werd DVO zoek gespeeld. Deze set werd ge wonnen met 25-12. In de der de set begon Gert-Jan ter Harmsel als spelverdeler. DVO had nog steeds niks in te brengen tegen het spel van Ri vo. Deze set werd gewonnen met 25-11. In de vierde set kwam Mathijs Altena in het veld als diagonaal aanvaller. Deze set werd gewonnen met 25-13. Rivo behaalt dus een simpele overwinning op DVO. Door dat de nummer 2 met 4- 0 heeft verloren heeft Rivo Heren 1 nu 16 punten voor sprong op de nummer 2 van de competitie. Over 2 weken speelt Rivo Heren 1 thuis te gen de nummer 2 Halley uit Wehl. te leveren. In de parketbran che zijn steeds nieuwe ont wikkelingen gaande. Aan de Stegge gaat hierin mee. "Wij kunnen bijvoorbeeld geluid dempend parket leggen. Dat gebeurt vaak in appartemen ten", aldus aan de Stegge. "Bij vloerverwarming in combinatie met parket heb ben we bij bepaalde hout soorten nog vraagtekens". RIJSSEN - De heren van basketbalvereniging Risne Stars speelden afgelopen za terdag tegen Boutouwe uit Bemmel. De thuiswedstrijd werd gewonnen en Risne Stars was gebrand om weer eens te winnen. In het begin van de wedstrijd speelde Risne Stars degelijk basketbal en nam al snel een voorsprong van 6-12. Maar Batouwe herpakte zich en kwam in de resterende minu ten van het eerste kwart weer langzij en nam na 10 minuten spelen de voorsprong over: 14-12.In het tweede kwart zag het er verdedigend goed uit bij Risne Stars. Hierdoor konden makkelijke punten behaald worden enJLisne Stars liep uit naar 17-27. Maar weer aan het einde van het kwart perste Ba touwe er weer een eindsprint uit, zodat er met een 26-32 stand werd gerust. Batouwe was ondertussen overgestapt naar een zone verdediging. Dit speelde ze ook in de twee de helft. Risne Stars moest RIJSSEN - De Vrijzinnige Geloofsgemeenschap „Aan de Regge,, houdt op donder dag 25 januari een bijeen komst in het Parochieel Cen trum De Rozengaard aan de Rozengaarde 59. Op deze avond, die om 19.30 uur be gin, verzorgt heer Rob Schle- baum uit Haaksbergen een le zing met als titel Kleuren van het Licht. De entreeprijs voor deze avond, is zeven euro. is inclusief een kop koffie of thee in de pauze. Schlebaum heeft ruim 25 jaar geleden een ENTER - Naast parket levert aan de Stegge ook laminaat. Veel mensen kiezen la minaat voor slaapka mers en hal. Net als par ket is dit kunststof pro duct gemakkelijk schoon te houden en in verschillende kleuren verkrijgbaar. In de showroom van aan de Steege zijn de diverse mogelijkheden op ge bied van parket en lami naat te bewonderen. Er zijn geen producten op voorraad, maar een be stelling duurt ongeveer drie tot vier weken. De openingstijden van de showroom zijn: dins dag en vrijdag van 14.00 tot 18.00 uur. Op don derdag van 14.00 tot 21.0 uur en op zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. Een afspraak maken is mogelijk via telefoon nummer 0547-383110. RIJSSEN - Er vond dinsdag 16 januari om 21.30 uur een poging tot inbraak plaats bij een bedrijf aan de He- liumstraat te Rijssen. Door een ruit van de voordeur te verbreken probeerde men binnen komen. Dit is echter niet gelukt. zoeken naar de open schot kans wat bij vlagen goed ging. Batouwe echter speelde snel basketbal en miste veel open kansen. Risne Stars liep in de 8e minuut uit naar 40-47, maar kon opnieuw niet voor komen dat Batouwe in de slot minuten weer in de buurt kwam. De stand na het derde kwart: 45-47. In het laatste kwart ging het gelijk op. Bei de ploegen zaten goed gecon centreerd in de wedstrijd en er werd gevochten voor elk punt. In het begin kon Risne Stars de kleine voorsprong vast te houden, maar in de 8e minuut kwam Batouwe weer langszij. In de slotminuten was de spanning te snijden en Risne Stars schoot de laatste minu ten met losse flodders. De basket werd niet meer gevon den. Batouwe kreeg makkelij ke kansen doordat er balver lies geleden werd bij de gas ten. Risne Stars trok opnieuw aan het kortste eind maar zag- wel perspectieven voor de volgende wedstrijd. De eind stand werd 65-56. „bijna dood ervaring,, gehad. In de eerste jaren erna kon hij er nauwelijks over praten. Hij heeft zelfs geprobeerd de er varing te vergeten of rationeel te ontkennen. Omdat de schoonheid van de ervaring en de grootsheid van de gevoe lens zich uiteindelijk niet lie ten ontkennen werd hij ge dwongen zijn innerlijke ver scheurdheid onder ogen te zien en te leren alle tegen strijdige gevoelens te accep- teren en een plaats te geven. Tijdens dit proces hoorde hij Riet aan de Stegge houdt zich bezig met de showroom en het adviseren van klanten. (Fo to: Harry Broeze)

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23