draaien TRENDY toetsenbord PC als MUZIEK Spaar met de klantenkaart voor i EXTRA 1 KORTINGEN RUSSEN HAARSTRAAT 3 TEL. 0548-512447 DONDERDAG KOOPAVOND Dinsdag 23 januari 2007 12 Dat internet en computers niet alleen bij het mannelijke deel van de bevolking populair zijn, is inmiddels wel algemeen bekend. Voor de Portugese ontwerper Joao Sabino een goede reden om een toetsenbord om te toveren tot een de sign damestas. In trendy zwart en wit verkrijgbaar en dé tas voor dames die hun liefde voor de pc willen onderstre pen. Meer informatie is te vinden op http://joaosabino.blogspot.com. Iedereen weet inmiddels wel dat langdurig achter de pc zit ten, pijnlijke gewrichten en spieren kan opleveren. Het is dus belangrijk om regelmatig even uit die bureaustoel los te komen en het lichaam te be wegen. Als je daar te lang mee hebt gewacht en je hebt al pijnlijke spieren, dan kan deze USB Massage Ball wellicht verlichting brengen. Je hoeft er niet voor 1 achter de pc vandaan, want je sluit 'm aan op de computer en masseren maar. Ga jezelf niet wijsmaken dat je nu ongestraft zonder pauzes kunt blijven computeren, want met een diameter van 10 centimeter is deze massagebal natuurlijk geen alternatief voor lichamelijke beweging. Ill W W II f Kijkvoor meer informatie op www.gadgethouse.nl. Vraag ernaar aan de kassa Het lijkt niet alleen op een broodrooster, het is ook een broodrooster. Of beter gezegd: het was een broodroos ter. De originele Vintage American Toaster is namelijk omgebouwd tot een gitaarversterker! Verwacht niet te veel toeters en bellen, want de amp heeft een ingang en een uitgang en daar houdt het wel zo'n beetje mee op. Nouja, en speakers, natuurlijk. Speakers die genoeg vo lume produceren om te oefenen, maar niet bedoeld zijn om het Ahoy plat te spelen. Tenzij je 'm doorkop- pelt naar een grote installatie, natuurlijk. Want met zo'n toaster naast je op het podium val je natuurlijk wel op. Meer weter? Neem een kijkje op www.hottieamps.com. Kampeerfanaten opgelet. Op zoek naar een verblijf plaats waar je aan de ene kant enorm mee opvalt en aan de andere kant juist verdwijnt in de omliggende natuur? De Franse ontwerper Herve Matejewski be dacht het antwoord en introduceert tenten met bijzon der natuurlijk ogende prints. Ideaal om zelfs op de meest drukke camping toch nog het gevoel van 'kamperen in het wild' te hebben. Aan dat gevoel hangt wel een prijskaartje van 900 euro. Meer informatie over deze bijzondere tweepersoon stent is te vinden op www.matejewski.com. Schuurman Knippen Van mobiele telefoon naar een krachtige mp3-speler met één draaibeweging, dat is de - momenteel kleinste - mp3- phone. In één knipbeweging is de Samsung X830 uit te vouwen tot een dubbelgroot formaat, waar met één hand mee gesmsd of gebeld kan worden. En beeld opgenomen kan worden, want de trendy X830 is ook een 1,3 megapixel camera voor foto- en video. De X830 wordt geleverd met een 3,5 mm MIC kabel, waarmee elke headset of^^ koptelefoon is aan te sluiten. Meer informatie wordt verstrekt op www.samsung.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12