kiezenkopen Gezonde New Lifes NewFigure Clinics' M Holland International Reisbureau H A MARKELO \*m Kom naar ons reisbureau in Markelo! Wij bezorgen u graag een onvergetelijke vakantie! Haal uw brochures 2007 en ontvang een trendy travel tas gratis!* Vestigingen door geheel Nederland www.newfigure.nl Dinsdag 16 januari 2007 13 Onder de naam New Life in troduceert Verstegen Spices Sauces deze maand een nieuw merk gezonde kruidenpasta's. De producten van New Life zijn speciaal ontwikkeld om een gezonde maaltijd te berei den. Met New Life kruidenpas ta kan men magere producten verantwoord op smaak bren gen. Zoals kip, mager rund- en varkensvlees, vis en groente. New Life Kruidenpasta is extra op smaak gebracht met groen te- en fruitcomponenten. Naast kruiden en specerijen bevat het gezonde vetten en minder of geen zout en sui kers. Verstegen zal binnenkort ook andere New Life-produc- ten, zoals dressings, introdu ceren voor consumenten met een gezonde levensstijl. De ge middelde voedingswaarde van New Life Kruidenpasta per 100 gram is: vet 0,5 gram, eiwit 0,6 gram, koolhydraten 4,5 gram en energiewaarde 104 kj (24 kcal). Recept gebakken scholfilet Marineer circa 250 gram schol filet met de inhoud van een zakje New Life Kruidenpasta Vis. Even laten intrekken en bak of grill deze op laag vuur mooi goudbruin en gaar. Ser veer er een partje citroen bij. Lekker met gestoomde kriel tjes en snijboontjes. Adviesprijs kruidenpasta per sachet 0,89. Verkrijgbaar bij de supermarkt in de varianten Kip, Vlees, Vis en Groente. Voor meer informatie: bel 0800 245 51 00 (gratis) of ga naar www.verstegen.nl. Hl' *Zolang de voorraad strekt Holland International Reisbureau H A Stationsstraat 2 - Markelo - 0547 361773 markelo@reisbureau.nl - www.reisbureaumarkelo.nl 3H World of \j TUI Per jaar wordt circa 10.000 ton zwerfafval langs de Nederland se snelwegen achtergelaten. Het kost de overheid jaarlijks ruim 8 miljoen euro om dit alle maal op te ruimen. Om auto mobilisten te stimuleren een bijdrage te leveren aan een schoner milieu heeft Calzaro de Autoprullenbak ontwikkeld. De Calzaro Autoprullenbak is een fraai vormgegeven kunststof af valbak waarmee elke automo bilist zijn afval gemakkelijk en op verantwoorde wijze kan op ruimen. De Autoprullenbak is in vrijwel alle auto's te bevesti gen aan de stoelhoes of aan de hoofdsteunen van de voorstoel. Voor bevestiging aan de hoofd steun wordt een speciale op- hangbeugel meegeleverd. De Autoprullenbak is eenvoudig te bevestigen, te openen, te sluiten en uit te nemen om te legen. De prullenbak is bovendien ge makkelijk te reinigen, doordat aan de binnenzijde alleen afge ronde hoeken zijn toegepast. Ook kan de Autoprullenbak worden voorzien van afvalzak- jes. In Europa heeft Nederland de primeur van de Calzaro Au toprullenbak. Vanaf februari zal de Autoprullenbak bij benzine stations en diverse winkelke tens verkrijgbaar zijn. Calzaro is een nieuw Neder lands merk consumentenpro ducten. Calzaro biedt nieuwe of sterk verbeterde oplossingen voor ongemakken die de consument dagelijks ondervindt. De pro ducten van Calzaro onderschei den zich door gebruiksgemak, functionaliteit, vormgeving en een aantrekkelijke prijs. PRAKTIJK VOOR GEWICHTSREDUCTIE Op een medisch verantwoorde manier afvallen met een blijvend resultaat? NewFigure is een kliniek voor gewichtsbeheer sing die met een 1-op-1 aandacht elk gewenst gewichtsverlies garandeert voor maar 22,00 per week. Geen vermoeidheid! Geen humeurdaling! Geen honger! Op 20 januari 2007, van 10.30uur tot 15.30uur, kunt u eens komen kijken. Maakt u op deze dag een afspraak dan is het intakegesprek a 20,00 Amerongen Apeldoorn Enschede Holten Lelystad Kon. Wilhelminaweg 61 Loolaan 12 Brinkstraat 85 Dorpsstraat 53 Kolkweg 20-22 Telefoon via het centrale 0900-36 00 224

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13