rjaQQQQQ VAN DE MAAT 9 r <]/oor cfe eerste baby r)aa 2007 ligt er een leuke attentie kluur BOMEDO Wij schenken de eerste baby van Holten een waardebon 1 Pak AH luiers New leuke knuffel beer Voor de 1e baby ligt er een leuk besfekje klaar Van de eerste baby van 2007 maken wi) de eerste babyfoto's plus een 20x30 cm vergroting Fotostudio Ente Onderstaande adverteerders heten je welkom met een leuke verrassing. Gefeliciteerd met eerste baby van Holten. Er ligt voor jou een leuke cadeaubon klaar! ■■JSe/v/cePartneri^ an Bru99en Kerl<nirf11°'12 holten B'i het laten zien van uw I geboortekaartje ontvangt u: en een Wansink Albert Hei/n Holten Hf- HOLTEN ^2548-35 12 75 „r,e QR1K3I Smidsbelt 7,7451 BL Holten. Tel. 0546-36 15 38 JUWELIER REPARATIE ATELIER naast de Sehtldkerk. Schild 5. Rijs sen Tel. 0548 - 51 27 74 Larenseweg 23, 7451 EL Holten Telefoon 0548-36 15 51 Dorpsstraat 41 Enter Tel. 06-504 17 226 ?m4 Mevrouw Koelewijn feliciteert de jonge ouders Annekarien Grave en Henk Midler met hun dochtertje Ruth. FOTO: HARRY BROEZE HOLTEN - Ruth, het eerste kindje van Annekarien Grave (25 jaar) en Henk Müller (30 jaar) werd 6 januari om 22.59 uur in het ziekenhuis in Deventer geboren. Baby Ruth is het eerste Holtense kindje dat in 2007 het levenlicht zag. Reden voor mevrouw A Koelewijn, echtgenote van de burgemeester van de gemeente Rijssen-Holten, om de jonge ouders namens de gemeente met de geboorte van hun dochter te feliciteren. Mevrouw Koelewijn bracht voor de eerste baby van Holten een fotoboek van Nijntje mee en de redactie van het Holtens Nieuwsblad had voor een bloemetje gezorgd en de ingelijste waardebonnen van de adverteerders. Een zestal adver teerders van het Holtens Nieuwsblad heet de eerste baby van Holten welkom met een leuke verrassing. Voor de jonge ouders ligt een bestekje klaar bij Bomedo juwelier in Rijssen, Fotostudio Jansen uit Enter maakt mooie babyfoto's en bij Wansink Albert Heijn kunnen zij een pak luiers en een leuke knuffel ophalen. Blokker Van de Maat, Service Partner van Bruggen en Schoenwinkel Steunenberg hebben ook attenties klaar liggen voor de eerste baby van Hollen Baby Ruth woog bij haar geboorte 2915 gram. Ze werd precies op de dag geboren waarop ze verwacht werd, maar was kort voor haar geboorte in stuitligging gedraaid "Ik had graag thuis willen bevallen, maar dat kon toen niet meer", vertelt Annekarien. "Maar toch ging het nog wel snel. Om halfnegen 's avonds waren we in het ziekenhuis en een minuut voor elf uur was ze er al. En het ging zo goed dat we de volgende dag al weer naar huis mochten "Het was best spannend, bij de geboorte zagen we haar voetjes het eerst", vertelt de jonge vader, die toen hij tegen twee uur 's nacht vanuit het ziekenhuis thuis kwam zijn vrienden aantrof in zijn voortuin, waar ze bezig waren een ooievaar neer te zetten. Dat zoiets beter overdag kan gebeuren, bleek enkele dagen later. De ooievaar was niet bestand tegen de harde wind op donderdag en lag al snel op de grond. In december had de vriendengroep al twee kikkers gebracht, zodat de ooievaar wist waar hij zijn moest. Ook de buren verwelkomden baby Ruth met een leuk bord en een lijntje met kleer tjes in de tuin. Vader Henk werkt als chauffeur bij transportbedrijf Fa. H Müller en Zn, dat door zijn opa werd opgericht. "Het is een familiebedrijf dat vroeger op de plaats waar nu het gemeentehuis staat, was gevestigd. De vrachtwagen ston den op de Smidsbelt geparkeerd." Annekarien en Henk zijn beide opgegroeid in Holten. Henk is geboren aan de Smidsbelt en Annekarien verhuisde op driejarige leeftijd naar het dorp. Zij werkt in de bediening bij hotel De Haarleberg en is van plan na haar zwangerschapsverlof weer 20 uur te gaan werken. Ruth is het tweede kleinkind aan moeders kant en het eerste bij de familie Müller.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10