Brievenbus postkantoor blijft heel Handbaldames winnen van Internos compostactie Nominatie handbaldames Holtens Nieuwsblad 5 Gezellig feest ter ere van «rtmeuws Prins Chris van Catan Brievenbussen blijken niet bestand tegen vuurwerk W Holten Toernooi Nacht van Huus met Knetterzoepers HOLTEN - Bijna alle rode brievenbussen zijn afgelopen dinsdagnacht 2 januari geëxplodeerd door vuurwerk. HOLTEN - De hand baldames van Holten hebben het zich in de wedstrijd tegen Internos (Etten-Leur) moeilijker gemaakt dan nodig was. Verloting voor project Rambura Stap in bij cursussen Bato Regghe Sangers naar Boschkamp Expositie schilderijen Dinsdag 9 jnauari 2007 Zelfs in het buitengebied wisten de vandalen deze te vinden. Al leen de twee bij het postkantoor zelf, bleven bespaard. Om het buitengebied niet ver stoken te laten zijn van deze voorziening, zijn hier meteen weer nieuwe neergehangen. De rest volgt later. "Het lijkt wel alsof ze er een kaart bij hebben gehad om uit te kunnen vinden waar de bus sen zitten", vertelt Gert-Jan Klein Ligtenberg van TNT Post. Het postbedrijf pakt dit mo ment overigens niet aan om meteen in Holten de nieuwe oranjezwarte bussen, in de kleuren van TNT, te plaatsen. Gert-Jan: "De vervangingspro cedure van de oude bussen voor nieuwe geldt voor heel Ne derland. Dit is een hele operatie. Holten is daarbij nog lang niet aan de beurt". Daarom zullen eerst nog oude PTT-bussen worden geplaatst. FOTO: SANDER SCHEPERMAN WIN LAPTOP KOFFIEOCHTEND HOLTEN - Prins Chris van Ca tan en zijn adjudant Arjan Vros maken zich alvast klaar voor het Prinsenbal. Dit wordt zaterdag 20 januari gehouden in zalen centrum De Poppe. Dit feest staat in het teken van Prins Carnaval. Velen zullen een toneelstukje op het podium brengen, ter ere van de Prins. Daarnaast is er volop gelegen heid om gezellig te dansen en alvast met elkaar te toasten op het komende carnavalsseizoen. Voor meer informatie: www.frenpreuvers.nl Beide teams zijn nieuw in de re gioklasse. Vooral het eerste kwartier was duidelijk zichtbaar dat beide teams elkaar niet ken den. Via goede onderscheppingen van Judith Tiekink wist Holten in de beginfase enkele keren een voorsprong te nemen, maar Internos kwam met goed aan- valsspel telkens terug. Vanaf de stand 5-4 werd Holten sterker en liep het uit naar een voordeel van 8-4. In de slotminuten voor rust liet Holten zich enkele keren via de De dames van de Holtense handbalvereniging wisten het Etten- Leur erg moeilijk te maken. foto: johan bolink break verrassen waardoor de ruststand 9-7 werd. Na rust ging het gelijk op waar bij Holten steeds een kleine voorsprong wist te houden. Jammer was opnieuw dat maar liefst vijf strafworpen niet benut werden. Internos bleef daardoor op het vinkentouw zitten. Met nog tien minuten te spelen leek Holten alsnog los te ko men. Bij een stand van 16-13 werden drie goede kansen ech ter niet verzilverd. In een rommelige slotfase hield Holten het hoofd koel. Genoeg om de zege met 17-16 veilig te stellen. Door de zege neemt Holten als nummer vier iets afstand van het middenveld. Zondag start de belangrijke uit wedstrijd tegen V&L in Geleen op het programma. Scores: Judith Tiekink 7; Jessica Smit 4; Dörthe van Ooijen 3; Monique Plantinga 2; Paulien Schooien 1 HOLTEN - De compostactie van de Supportersvereniging der Roodzwarten wordt gehou den op donderdag 22 en vrijdag 23 maart. Wie belangstelling heeft, kan rond die tijd compost bij de supportersvereniging kopen. De opbrengst wordt gebruikt voor de sportverenigingen van het vroegere SV Holten op HOLTEN - In het Holtens Nieuwsblad worden alle geno mineerden voor de Sportverkie- zing 2006 gepubliceerd. Deze sportverkiezing wordt 9 februari 2007 gehouden bij Lucky co. In de categorie Sportploeg is voorgedragen Dames 1 van Handbalvereniging HV Holten. De vrouwen werden in 2006 tweede in de eerste klasse. In de bekercompetitie eindigde Hol- Holten in de halve finale: een niet eerder behaald resultaat in de geschiedenis van de HV Hol ten. In deze halve finale werd gewonnen van SDOL waardoor Holten in de finale kwam. Op zondag 11 juni haalde Holten in Doetinchem met een 18-11 ze ge de beker binnen. Die week werd ook bekend dat Holten door een versterkte pro motie situatie, met twee teams T j i.ri on V, Rl-flham mocht strijden om een extra promotieplaats in de regioklas se B. Op zondag 18 juni wist Holten in Arnhem door een ge lijk spel tegen DOS (8-8) en een overtuigende zege op VIOS (9- 3) deze promotie te bewerkstel ligen. Het team wist de opgaan de lijn weten voort te zetten. Met twaalf punten uit tien wed strijden staat Holten - als pro movendus - op een gedeelde iHprHp nl-i:iK in He rppinklasse R HOLTEN - De ZWO-commissie van de hervormde gemeente in Holten houdt de komende maanden een verloting ten be hoeve van project Rambura. De eerste prijs is een laptop, be schikbaar gesteld door Broek huis Automatisering. De tweede prijs een benzinecirkelmaaier van MG Agri dier en tuin. De derde prijs een Columbus globe van Boekhandel Heusinkveld en verder nog vele andere leuke prijzen. De loten kosten 1 euro per lot en zijn verkrijgbaar bij leden van de ZWO-commissie en ds. H. Gijsen. De trekking is 14 maart 2007 in gebouw Irene. HOLTEN - Bij meerdere cursus sen en afdelingen van SV Bato kan worden ingestapt in de week van 8 tot en met 12 janu ari. Voor de jeugd zijn er moge lijkheden bij gymnastiek, de springgroep, kidsdance, jazz- dance, streetdance en judo. Volwassenen die zoeken naar een manier om gezond fit te blijven, kunnen terecht bij cay- orobics, callanetics of pilates. Cayorobics is een mix van calla netics, yoga, aerobic en stret ching. Callanetics is een combi natie van figuurverbetering en conditietraining. Pilates is een work-out op matten met grond- oefeningen voor het hele li chaam. Voor vijftigplussers zijn er diver se mogelijkheden waaronder de cursus Blijf fit! Voor senioren dames en heren is een speciale cursus bewegen voor ouderen. Voor meer informatie over alle activiteiten van SV Bato kan contact worden opgenomen met Marietje Eggink, telefoon 0548-366030. HOLTEN - De eerste koffieoch tend van het nieuwe jaar belooft een gezellige ochtend te wor den. Met het shantykoor De Regghe Sangers. Het koor komt vrijdag 12 janu ari om 9.30 uur met een deel van zijn zangers naar De Bosch kamp aan de Tuinstraat in Hol ten om het nieuwe jaar vrolijk muzikaal in te luiden. Het repertoire van het koor be staat uit gezellige zeemanslie deren. Meezingen en meeklap pen mag. Dit alles onder het genot van een kopje koffie of thee. Iedereen is welkom en de en tree is gratis. Alleen het kopje koffie of thee hoeft men te betalen. Het programma duurt ongeveer tot half 12. Daarna is er de gelegenheid nog wat na te praten. Vooraf opge ven is niet nodig. HET ATELIER HOLTEN - In de periode van 15 december tot en met 19 januari hangen in de ontmoetings ruimte van dorpshuis de Bosch kamp zeer kleurrijke schilderij en die gemaakt zijn op Het Ate lier stof bedrukken/ schilderen. De expositie, waaraan enkele cliënten afkomstig uit Holten hebben meegewerkt, is te bekij ken op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur aan de Tuinstraat 2 te Holten. Meer informatie is te verkrijgen bij: Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk aan de Tuin straat, telefoon 0548-362755. HOLTEN - Carnavalsclub De Knetterzoepers hield afgelopen zaterdag Nacht van Huus in sporthal 't Mossink. Vriendenclubs die een carnavalswagen bouwen, werden uitgenodigd om mee te doen aan dit zaalvoetbaltoemooi.Club Logo mocht zich uiteindelijk win naar noemen. Dat werd natuurlijk in de derde helft gevierd in café 't Mossink. FOTO: SANDER SCHEPERMAN

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5