(arinova Kwaliteitscertificaten voor Carinova ■itt dichterbij dan u denkt (annova Zorg bij u in de januari 2007 buurt v Maaltijdservice in gehele werkgebied! De samenwerking tussen maaltijdverstrek ker Apetito en de servicepakketten van Carinova is verbreed tot het hele werk gebied. Dus zowel leden van het Carinova Servicepakket ZWO als van het Carinova Salland Pluspakket kunnen nu extra voorde lig van deze maaltijdservcie gebruik maken. Lekker en gezond Apetito, een bedrijf uit Rheine, heeft een royaal aanbod met meer dan 100 verschillende menu's, die er allemaal even aantrekkelijk uitzien en voortreffelijk smaken. Ook voor mensen met een dieet. Alle menu's worden gepresenteerd in de Cursusprogramma januari en februari 2007 'Borstvoeding, de beste stort!', Zwolseweg 180, Deventer, start donderdag 11 januari 'Sportief afvallen', Baalderslag, Hardenberg start vrijdag 12 januari Carinova is 20 december 2006 glansrijk door de toetsing voor het HKZ-certificaat voor Kraamzorg gekomen. Daaronder vallen: Partusassistentie, uitvoeren van de Hielprik en de Gehoorscreening. Zorginstellingen zijn wettelijk verplicht een kwaliteitsmanagementsysteem te hanteren en worden hierop gecon troleerd. HKZ is de afkorting voor Harmonisatie Kwaliteitsbeoordeling Zorgsector (HKZ). Gekeken wordt naar hoe de processen beschreven zijn en hoe dit in praktijk wordt gebracht. In het voorjaar 2007 gaan de overige afdelingen van Carinova op voor het certificaat. Carinova investeert veel in kwaliteit. Het behalen van dit keurmerk ziet Carinova als een bevestiging van dit beleid. kleurrijke Thuis Diner catalogus, waaruit u een keuze kunt maken. Eten wanneer u wilt Belangrijk voordeel voor u is dat u zelf bepaalt wanneer u eet. De maaltijden worden eenmaal per week vriesvers thuisbezorgd en zijn zeer gemakkelijk te verwarmen in bijvoorbeeld een magnetron. Deze maaltijdservice is nu dus voor alle leden en abonnees van de Carinova- servicepakketten beschikbaar en zij krijgen 10% korting op de maaltijden. Hiernaast is er voor een eerste bestelling een kennis makingsaanbod van vier hoofdgerechten, twee soepen en twee nagerechten voor een speciale prijs! 'Noor een goed gewicht', De Blekstraat 34, Raalte, start maandag 15 januari 'Voetreflexmassage', Zwolseweg 180, Deventer, start woensdag 17 januari 'Masseren, niet verleren', van Reeuwijkstraat 50, Ommen, start dinsdag 23 januari 'Babymassage', Zwolseweg 180, Deventer, start woensdag 24 januari 'Masseren, niet verleren', Zwolseweg 180, Deventer, start woensdag 24 januari 'Muziek op schoot', Ruitenborghstraat 30, Dalfsen, start woensdag 24 januari 'Voetreflexmassage vervolg', Zwolseweg 180, Deventer, start donderdag 25 januari 'Muziek op schoot', van Reeuwijkstraat 50, Ommen, start woensdag 31 januari 'Aanstaande oudervoorlichting', Ruitenborghstraat 30, Dalfsen, start woensdag 7 februari 'Borstvoeding, de beste start!', Zwolseweg 180, Deventer, start donderdag 8 februari 'Babymassage', Jhr. van Nahuysstraat 66, Ommen, start maandag 22 januari Zorg voor Borstvoeding Onlangs zijn de afdelingen Kraamzorg en Jeugdgezondheidszorg van Carinova definitief in'het bezit gekomen van het WHO/UNICEF certificaat Zorg voor Borstvoeding. Dit certificaat is uitgereikt na een kwaliteitsonderzoek waarbij internationale criteria gelden. Het gaat om een samenhangend geheel van beleid, deskundigheidsbevordering en vaardig heden. Niet alleen de procedures die wij hanteren worden beoordeeld, maar ook de praktijk zoals zorgverleners en cliënten deze ervaren. Met het behalen van het certificaat geeft Carinova een duidelijk signaal: 'hoge kwaliteit van zorg is ons heel wat waard en we staan voor de continuïteit ervan'. Dit heeft een positief effect op het welslagen van de borstvoeding. Meer weten of aanmelden? Wilt u meer weten over het lidmaatschap van een Carinova-Servicepakket ofwilt u zich aanmelden voor deze maaltijdservice, neem dan contact op met Carinova en bel: (0900) 8662. 'Leren masseren', Zwolseweg 180, Deventer, start maandag 29 januari 'Leren masseren', van Reeuwijkstraat 50, Ommen, start donderdag 1 februari 'Kind en Veiligheid', Oranjelaan 18a, Wijhe (NIEUW!!!), start maandag 5 februari 'Kind en Veiligheid', Zwolseweg 180, Deventer, start donderdag 8 februari 'Beter Slapen', Zwolseweg 180, Deventer, start maandag 26 februari Themabijeenkomsten: 'Regels en Grenzen', Ruitenborghstraat 30, Dalfsen, datum: 24 januari 'Meerlingen is meer (tot 1,5)', Zwolseweg 180, Deventer, datum: donderdag 1 februari 'Meerlingen is meer (1,5-4 jaar)', van Reeuwijkstraat 50, Ommen, datum: woensdag 21 februari 'Weerbaarheid', De Blekstraat 34, Raalte, datum: dinsdag 6 februari Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 Zorg voor uw welzijn T(0900) 8662 I www.carinova.nl Bathmen Looweg 33 C, Bergentheim Burg. Oprelllaan 5-7, Broekland Bouwhuisplein 11, Colmschate Andriessenplein 1, Holterweg 108c, Veldpaperweg 2, Dalfsen Ruitenborghstraat 30, Dedemsvaart Latyrusstraat 12c, Schuttevaer 39, Deventer Zwolseweg 180, Ruijsdaelstraat*33, Enkdwarsstraat 2A, M.G.Gooszenstraat 10, H.J.P Fesevusstraat 7, Karei de Grotelaan 9a, Karei de Grotelaan 361, Spuistraat 48, Leliestraat 27, Diepenveen Molenweg 7, Gramsbergen Gramsberg er State 12, Hardenberg Stationsstraat 2e, Hessenweg 74a, Meteoorlaan 2, Lage Doelen 1, Floralaan 1, Heeten Stevens kamp 1, Heino Markstraat 27, Holten Gaardenstraat 31, Lemelerveld Ds. C. Keerstraat 1, Luttenberg Harmelinkstraat 13, Mariënheem Veenhorst 1, Nieuw Heeten Bathmenerweg 5, Nieuwleusen Burg. Backxlaan 265, Olst Averbergen 3c en 9, Ommen Jhr. Van Nahuysstraat 66, van Reeuwijkstraat 50, Veldkampweg 19, Raalte Arkelstein 2, De Blekstraat 34, Almelosestraat 40a, Kaagstraat 10a, Markstraat 65, Schalkhaar Ganzeboomsweg 9, Slagharen Dr. Willemslaan 150, Staphorst Hoogeweg 30, Wesepe Ds. E. Kreikenlaan 3, Wijhe Oranjelaan 18a. Carinova bevordert uw zelfstandigheid Dagstructurering voor een zinvolle daginvulling Voor sommige mensen is het vinden van een dagbesteding niet gemak kelijk. Er kunnen allerlei redenen zijn waarom iemand behoefte heeft aan steun bi) het vinden van een daginvulling. Dagstructurering kan zich richten op huis houdelijke activiteiten, verzorgende activi teiten en recreatie binnen- en buitenshuis. Carinova heipt u dus thuis bij het vinden van een prettige en zinvolle invulling van uw dagen. Kosten Voor dagstructurering hoeft geen eigen bijdrage te worden betaald. Wel is een indicatie van het Centrum Indicatiestelling Zorg (CIZ) nodig voor ondersteunende begeleiding of activerende begeleiding. Het telefoonnummer van het CIZ is (0900) 203 04 02. Aanmelden en informatie Voor meer informatie over dagstruc turering kunt u contact opnemen met Carinova, telefoon (0900) 8662. U kunt dan vragen naar Monique Middelkamp. Zorgeloos op zorgvakantie Genieten van een fantastische vakantie in binnen- of buitenland onder bege leiding van professionele zorg? Dat kan met Carinova en Lindetours nu extra voordelig als u lid bent van een Carinova Servicepakket. Lindetours biedt voor ieder wat wils. Gaat u voor de prachtige natuur, ervaar dan het ongeëvenaarde natuurschoon van de Schotse hooglanden. Of bezoek bruisende steden als Berlijn of Parijs, geniet van cultuur en geschiede nis in binnen- en buitenland, over land of over zee. In de brochure van Lindetours vindt u de vele mogelijkheden of kijk anders op www.lindetours.nl. De reizen vinden plaats onder begeleiding van professionele verpleegkundigen. Tijdens een persoonlijk gesprek bij u thuis, wordt er onder andere geïnventariseerd welke zorg u nodig heeft en welke hulpmiddelen nodig zijn. Voor leden van de Carinova-service- pakketten: 5% korting! Deze vakanties in binnen- en buitenland zijn beschikbaar voor de abonnees/leden van beide servicepakketten: Servicepakket ZWO en Carinova Salland Plus. Zij ontvan gen ook 5°/c korting op de reissom. Wilt u meer weten over alle andere voordelen van deze pakketten, neem dan telefonisch contact op met Carinova: tel. (0900) 8662. We informeren u graag of sturen u desge wenst meer informatie toe.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 20