1/ J89 - '$b 91 92 7 99/ 98 108 106 109 s- 119 1118 121 Voor inlichtingen over de inspraakprocedure kunt u contact opnemen met het Inspraak- punt, telefoon 070 - 351 96 02. Waar u de ontwerpbesluiten kunt inzien Van 9 januari tot en met 19 februari 2007 kunt u de ontwerpbesluiten met de bij behorende toelichting en achtergrondinfor matie tijdens openingstijden inzien op de volgende locaties: Op de internetsite: www.minlnv.nl/natuurwetgevinq. Op deze site zijn de ontwerpbesluiten van alle gebieden plus de achtergrondinformatie te downloaden. De vestigingen van de Directie Regionale Zaken van het ministerie van LNV in Groningen, Deventer, Eindhoven en Utrecht: informatie over alle gebieden plus achter grondinformatie. Provinciehuizen: alleen informatie over gebieden in de provincie plus achtergrond informatie. Hoofdkantoren van waterschappen en hoog heemraadschappen: alleen informatie over de in het beheergebied gelegen gebieden. Gemeentehuizen en bibliotheken in de hier na genoemde gemeenten: alleen informatie over de in de desbetreffende gemeente gelegen gebieden. Aa en Hunze, Albrands- waard, Almere, Ambt Montfort, Andijk, Apeldoorn, Arcen en Velden, Arnhem, Assen, Asten, Barendrecht, Barneveld, Beesel, Bergeijk, Bergen (L), Bergen (NH), Bergen op Zoom, Berkelland, Bernisse, Beverwijk, Binnenmaas, Bladel, Blaricum, Bloemen- daal, Boarnsterhim, Borger-Odoorn, Borsele, Boxmeer, Boxtel, Breda, Brumme, Brunssum, Bunschoten, Bussum, Castricum, Cranen- donck, Cromstrijen, Cuijk, Dalfsen, De Wolden, Den Helder, Deurn, Dinkelland, Dirksland, Dordrecht, Dronten, Echt-Susteren, Ede, Eemnes, Eersel, Eijsden, Eindhoven, Elburg, Enkhuizen, Enschede, Epe, Ermelo, Gaaster- lan-Sleat, Geldrop-Mierlo, Gemert-Bakel, Gennep, Goedereede, Goes, Goirle, Graaf stroom, 's-Gravenhage, Groesbeek, Gronin gen, Haaksbergen, Haaren, Haarlem, Harden- berg, Harderwijk, Haren, Hattem, Heemskerk, Heemstede, Heerde, Heerenveen, Heerlen, Heeze-Leende, Helden, Hellendoorn, Helle- voetsluis, Hengelo, 's-Hertogenbosch, Heus- den, Hilvarenbeek, Hilversum, Hof van Twente, Hoogeveen, Hoogezand-Sappemeer, Horst aan de Maas, Huizen, Hulst, Kampen, Kapelle, Katwijk, Korendijk, Landgraaf, Leek, Leeuwar den, Lelystad, Lemsterland, Leudal, Liesveld, Loon op Zand, Losser, Maastricht, Margraten, Medemblik, Meijel, Middelburg, Middel- harnis, Midden-Drenthe, Moerdijk, Mook en Middelaar, Muiden, Naarden, Nederweert, Nieuw-Lekkerland, Nijefurd, Nijkerk, Noord- Beveland, Noordenveld, Noordoostpolder, Noordwijk, Noordwijkerhout, Nunspeet, Oirschot, Oisterwijk, Oldebroek, Oldenzaal, Ommen, Oostflakkee, Ooststellingwerf, Opster- land, Oud-Beijerland, Putten, Raalte, Reimer- swaal, Renkum, Reusel-De Mierden, Rheden, Rijssen-Holten, Roerdalen, Roermond, Roggel en Neer, Roosendaal, Rotterdam, Rozendaal, Schouwen-Duiveland, Sevenum, Simpelveld, Sint-Michielsgestel, Skarsterlan, Sluis, Small- ingerland, Sneek, Someren, Spijkenisse, Staphorst, Steenbergen, Steenwijkerland, Strijen, Terneuzen, Tholen, Tilburg, Tubber- gen, Twenterand, Tynaarlo, Tytsjerksteradiel, Urk, Valkenburg aan de Geul, Valkenswaard, Veere, Veldhoven, Velsen, Venray, Vlagt- wedde, Vlissingen, Voerendaal, Vught, Waalre, Waalwijk, Wageningen, Wassenaar, Weert, Weesp, Wervershoof, Westerveld, Westland, West-stellingwerf, Westvoorne, Wierden, Wieringen, Wieringermeer, Wijdemeren, Winterswijk, Woensdrecht, Wunseradiel Wymbritseradiel, Zandvoort, Zeewolde, Zijpe, Zwartewaterland en Zwolle. Informatiebijeenkomsten hoorzittingen Er worden twaalf bijeenkomsten georganiseerd waarbij informatie wordt gegeven en aansluitend daaraan u uw zienswijze monde ling kenbaar kunt maken tijdens een hoorzitting. Als u tijdens één van deze bijeenkomsten monde ling wilt inspreken, verzoeken wij u vriendelijk dat uiterlijk twee dagen voor de betreffende hoorzitting aan het Inspraakpunt kenbaar te maken, telefoon 070 - 351 96 02. Het programma van alle avonden: 18.00 uur Inloopmarkt 19.00 uur Plenaire presentatie 19.30 uur Plenair vragen beantwoorden 20.30 uur Officiële hoorzitting Limburg, dinsdag 16 januari Theaterhotel de Oranjerie, Kloosterwandplein 12, Roermond. Gelderland, woensdag 17 januari Schouwburg Orpheus, Churchillplein 1, Apeldoorn. Noord-Holland, donderdag 18 januari RAI, Europaplein 22, Amsterdam. Zuid- Holland, dinsdag 23 januari WTC, Beursplein 37, Rotterdam. Zeeland, woensdag 24 januari Hotel Arnewille, Buitenrustweg 22, Middelburg. Noord-Brabant, donderdag 25 januari Van der Valk, Aalsterweg 322, Eindhoven. Utrecht, dinsdag 30 januari Eenhoorn, Koningin Wilhelminalaan 33, Amersfoort. Overijsselwoensdag 31 januari Theaterhotel, Schouwburgplein 1, Almelo. Flevoland, donderdag 1 februari Hotel 't Galjoen, De Rede 50, Dronten. Drenthe, dinsdag 6 februari Hotel Van der Valk, Balkenweg 1, Assen. Groningen, woensdag 7 februari Golden Tulip Hotel, Groningerweg 19, Paterswolde. Friesland, donderdag 8 februari Hotel Post-Plaza, Tweebaksmarkt 25, Leeuwarden.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 19