Belastingenveloppen waterschap op de post 50% korting 50% korting 20% korting Frans van Carrat Prijzenregen bij BodyMind Luxe cosmetica Luxe geuren Schuurman Service Centrum OPENT 11 JANUARI 2007 Alle Oilily tassen ^our% VOOR AL UW: Schoenreparatie - Lederwarenreparatie - Sleutel-duplicatie - Podologie, steunzolen - Beroepsschoenen - Veiligheidsschoenen - Lederwaren Riemen, tassen Te koop: o.a. Lancöme, Dior, Lancaster etc. Honderden artikelen nu o.a. Dunhill, Nikos, Escada, Puma, Moschino, Jennifer Lopez etc. Tientallen geuren nu Opruiming is geldig van 2 t/m 13 jan. a.s. REGIO - De belasting aanslagen verontreini gingsheffing/ ingezete- nenomslag van de water schappen Groot Salland, Reest en Wieden, Regge en Dinkel, Rijn en IJssel en Velt en Vecht vallen de ze week in de bus. Haarstraat 3b - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Grotestraat 33, 7475 AZ Markelo Tel: 0547 363709 - Fax: 0547 363709 OPENINGSTIJDEN: Dinsdag - vrijdag 9.30 tot 18.00 uur Donderdag koopavond tot 21.00 uur Zaterdag tot 17.00 uur Ruime gezinswoning, bestaande uit 3, slaapka mers, fraaie keuken, badkamer en toilet. De woning is gelegen op goede stand in de wijk Windmolenbroek in Almelo. Voor de woning is er sprake van een groot groen grasveld. Vrij uitzicht en rust geboden. De prijs is vergelijkbaar met het type starters- woning en zal beneden de 200.000.- kunnen worden aangeboden. Voor reacties kunt u zich wenden tot de heer van Heun, telefonisch bereikbaar onder nummer 06-20 29 38 53. Bezichtiging volgens afspraak. P.S.: De woning is per 25 januari reeds le betrekken. Dinsdag 9 januari 2007 17 De prijswinnaars van sports centre Body/ Mind. RIJSSEN - Sports centre Body/ Mind hield afgelopen zaterdag in verband met de verbouwing en vernieuwing van het sport centrum aan de Vennekesgaar- de een open dag. Iedereen kon de nieuwe apparatuur komen bekijken en uitproberen en de nieuwe zaal voor groepslessen bewonderen. Veel belangstel lenden maakten van deze gele genheid gebruik. Ook waren er mooie prijzen te winnen door nieuwe leden die zich 's morgen op een van te vo ren vastgesteld uur lieten in schrijven. Zoals een 15 inch led voor één van de sporters die zich 's morgens vroeg tussen 5.00 en 6.00 uur liet inschrijven. De prijzen waren voor: Alex ter Haar, 15 inch led tv, Mare Ab- bink, 15 inch led tv, Marcel Temmink, jaarabonnement on beperkt sporten, Jessica Nijzink, beertender en Wilma Stinissen kreeg een digitale videocamera. Alweer bijna vijf jaar geleden openden Monique van Gestel en Henri Smit hun fitnesscen trum op het adres Vennekes- gaarden 63, aan het pleintje naast de Holterstraatweg. De af gelopen weken werd er had ge werkt in het sportcentrum. Er werden nieuwe vloeren gelegd en de zaal voor de groepslessen werd verplaatst. "Op de plaats waar eerste aero bic werd gegeven staat nu het nieuwste van het nieuwste op gebied van cardio-apparatuur", vertelt Monique. "Op elk toestel zit een televisiescherm waar alle zenders op de kabel ontvangen kunnen worden. De sporters kunnen er hun oortelefoontje op aansluiten. Tijdens fietsen, lopen, cross trainen en roeien kunnen de sporters bij ons nu hun eigen favoriete televisiep rogramma's volgen. Ook werd de cardio-hoek uitgebreid met FOTO. SANDER SCHEPERMAN nog meer loopbanden, crosstrainers, fietsen en roeiap- paratuur." De nieuwe zaal voor groepstrai ning is 120 vierkante meter groot, dertig meter groter dan de vorige zaal. Er is een speciale vloer gelegd en er kwam een mooie grote spiegelwand. Ook de entree werd helemaal ver nieuwd. Er staat nu een eigen tijdse bar en ook het meubilair werd helemaal vernieuwd. Het sportcentrum aan de Vennek- esgaarden is zes dagen in de week geopend. Behalve op maandagmorgen en zaterdag middag kunnen de sporters er elke morgen en middag en avond terecht. Voor meer informatie over les sen en openingstijden kan ge beld worden naar Body/Mind, telefoon 0548-541654 of geke ken worden op website: www.bodyandmind-rijssen.nl ruimen De belastingaanslagen worden voor het eerst verstuurd door Lo- cocensus, het gemeenschappe lijk belastingkantoor van deze vijf waterschappen, dat op 1 januari van start ging. De verzending van de eerste aanslagbiljetten ging woensdag 3 januari symbolisch van start. Directeur Bas Boekhoudt zette bij het kantoor Weezenlandstaete, Assendorperdijk 5 in Zwolle de eerste volle postzakken met de groene enveloppen in de postauto van TNT. Lococensus verstuurt vanaf 2007 de aanslagen voor wa terschapsbelastingen. Loco census doet dit namens de vijf bovengenoemde water schappen. De betaling is dus nog steeds aan de water schappen gericht, op basis van de door de waterschap pen vastgestelde belastingta rieven. Bij de aanslagen voe gen de waterschappen een bijsluiter. In deze bijsluiter staat hoe de waterschappen In een groene envelop zijn de belastingaanslagen van het water schap verstuurd. foto freddy schinkel zorgen voor voldoende opper vlaktewater van goede kwaliteit en hoe zij het gebied beschermen tegen hoog water en overstro- mingen.Lococensus gaat in eerst instantie belasting heffen en in nen voor de deelnemende vijf waterschappen, maar in de toe komst wil Lococensus dat ook voor andere organisaties (bij voorbeeld gemeenten) doen. De .naam Lococensus verwijst naar een organisatie die lokaal werkt (loco) en naar belastingen, accijns (census). De naam biedt de mogelijkheid om straks ande re partners te vinden, zonder de naam te hoeven te veranderen.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17