eindeloos buitenleven Groene ASTRM':»L sprookjes Behang met een twist wWi-sBmcE -KEUKENS inclusief ekookplaat! astroh.de «gisat [Z. JIJ Gronau genau meine /xLJLs/ Dinsdag 2 januari 2007 38 De winter is hét moment om alvast te gaan plannen hoe je er de komende zomer bij wilt zitten. Heerlijke ontbijtjes, grootste tuinfeesten, feestelijke etentjes en bijzondere wijnmomenten. Natuurlijk ben je afhankelijk van goed weer, maar goed tuin meubilair is ook belangrijk. Buiten mag het minstens zo mooi worden als in de smaakvol ingerichte woonkamer of leefkeu- ken. Door te kiezen voor materiaal dat onder druk is geïmp regneerd, is het meubilair jarenlange beschermd tegen alle weersinvloeden. Mooi blijft dus gewoon mooi. Om de meu bels een persoonlijke touch te geven, kunnen de Countrytafel en de -banken voorzien worden van een kleurtje. Misschien in een contrasterend tintje, of toch liever harmonisch en hele maal passend bij die eindeloze outdoorsfeer die zoveel energie Comfortabele stoelen zijn een must. Niets is erger dan ergens lang aan tafel moeten zitten, terwijl je snakt naar een fatsoenlijke stoel. Ui teraard bepaalt het formaat van de tafel hoe veel stoelen eromheen kunnen staan. Als het aantal stoelen bij de tafel past, oogt dat royaal, te weinig stoelen ziet er echter 'kaal' uit. Ge stoffeerde stoelen of stoelen met leren bekle ding geven de eethoek een chic uitstraling. Bij harde houten of kunststof stoelen bereik je met weinig moeite een groots effect door losse hoe zen aan te schaffen, die je als extra sfeermaker ook nog per seizoen kunt wisselen. Een nadeel van 'aangeklede' stoelen kan echter zijn dat ze nogal aanwezig zijn in de ruimte. Stoelen waarvan je de (dunne) stoelpoten wel ziet zijn in een kleinere eethoek/kamer dan misschien een beter idee. Meer informatie is te vinden op v.valhal.nl. Alle keukenprijzen excl. tegels en decoratie. Onder voorbehoud van drukfouten en wijzigingen. WWW Voor het komende jaar zijn de nieuwste tuintrends on derverdeeld in vier over koepelende trends met theatrale Engelse namen: Fresh weathered garden, Imperial inspiration gar den, Rough refined gar den en Fantastic Elements. Fantastic Elements biedt een vrolijke keuze van bloeiende planten in op vallende kleuren en plan ten met opvallende vor men. Deze worden weer toegepast in losse potten en bakken. Daarnaast valt de keuze op planten die tot de verbeelding spreken zo als varens, siergrassen of bamboes, die dan zo wor den gecombineerd dat het geheel bijna sprookjes(bos)achtig aan doet. De wand is tegenwoordig net zo belangrijk als de aankleding van het raam. Flitsend behang is alweer een tijdje ingeburgerd. Popart motieven staan ge broederlijk naast klassieke guirlandes, medaillons en marmerdessins. Met als nieuwste motief expressie ve, oversized bloemblade ren. Veel behang is aaibaar of heeft een driedimensio nale tactiliteit. Denk aan behangsels in een suède- look techniek, velours- druk, crush (kreukjes) of plissé. Nog een stapje ver der gaat het behang met fascinerende kurk ins- trooisels en kristallen. Ook wandbekleding van gewe ven riet, raffia of bamboe is weer actueel. Gronau Richtung Ochlrupcr StroOo fl5TR*Hf Richtung Gronau I Richtung Bottrop Keramische kookplaq inductie, boven- bediening, 60 cn Sensorgestuurdej bediening (elkj kookzone apart instelblj 4 Inductie kookzone^ 9 kookstanden, met 2 power-koofC Pandetectie Digitale uitlezing kookstanden Kookwekker, timer voor alle 4 kookzones Warmhoudfunctie Model Look in robijnrood, inclusief: JtlllO RVS hoge inbouwoven Koelkast RVS inductiekookplaat FRANKE armaturen en spoelunit ASTROH tec afzuigkap De bar brengt leven in uw keuken Moderne jalouziekast Richtung 4 Enschede/NL Droomkeukens op ruim 2.500 m2 An der EBseite 227 Tel. 00 49 - 25 62 - 7 01 00 Openingstijden: Ma. t/m vrij.: 10.00 tot 1 9.00 uur Za.: 1 0.00 tot 1 8.00 uur Als het in een zeldzaam geval zou voorkomen, dat u een bij ons gekoch te, individueel voor u ontworpen keuken in dezelfde uitvoering, met een gelijkluidend servicepakket en met identieke elektrische apparatuur binnen 14 dagen na aankoop bewijsbaar elders in Duitsland voor een lagere prijs kunt krijgen, dan betalen wij u het verschil plus 10% terug!

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 38