Reparaties meestal meteen dezelfde dag Tennishal De Mors krijgt eetcafé Pechdienst voor fiets en scooter Futura leverancier Fins ral-kozijnen woning is voorzien van O INSTRAL futura-kozijnfm Groene Vakwinkel: Tij hof Diervoeders RIJSSEN - Henk en Nelly Kalkman zijn vijf jaar geleden met hun bedrijf HenKa Witgoed Service gestart. "Door omstandigheden was ik toen gedwongen een eigen zaak te beginnen, maar we hebben er geen spijt van", vertelt Kalkman in zijn kantoortje, in de vroe gere hobbyruimte van zijn woning aan de Veeneslagen. "Als monteur bij een landelijk servicebedrijf had ik veel ervaring opgedaan met reparaties van alle merken witgoed". Vanaf het begin groeide het aantal klanten van HenKa "Ons sterke punt is dat we meestal dezelfde dag al langs kunnen komen als klanten ons een storing door bellen. Soms kan het niet, maar dan komen we de volgende dag het apparaat nakijken". HenKa repareert wasmachines, drogers, vaatwassers, vriezers, koelkasten, kook platen, ovens, afzuigkappen en andere keukeninbouwapparatuur, HenKa Witgoed Service herstelt zoals de naam al aanduidt alleen witgoed, alle apparatuur in huis die wit is, zoals wasma chine, vaatwassers, drogers en dergelijke. Bruingoed - televisies en radio's - wordt niet door hen in reparatie genomen. Sinds kort kunnen storingen ook bij HenKa gemeld worden via Internet. Op de website www.henkawitgoedservice.nl is in het menu een site aan te klikken waarop storingen kunnen worden doorgegeven. "Wij bellen dan terug om een afspraak te maken. Doordat we niet zover van onze klanten afzitten, zijn deze afspraken snel te maken. Ook is dit gemakkelijk voor mensen die weinig thuis zijn". Sinds kort staan ook tweedehands wasma chines en andere apparatuur op de website van HenKa. "We zijn daar nog maar kort mee gestart en gaan dat verder uitbreiden. Alle aangeboden machines zijn door ons f nagekeken, gerepareerd en uitgebreid getest. Ook geven we garantie op deze tweedehands apparatuur". Kleine apparatuur zoals strijkijzers, stof zuigers, scheerapparaten kunnen bij HenKa, Veeneslagen 33, afgeleverd wor- j den voor reparatie. Hiervoor betaalt men dan alleen arbeidsloon en eventuele onder delen. Voor verdere informatie: telefoon 0548-62 53 36. RIJSSEN - Voor Arold Zwoferink en Anneke Rohof wordt september 2006 heel bijzonder. Op zaterdag 9 september ope nen ze hun nieuwe eetcafé in tenniscen- trum De Mors aan de Galvanistraat en op zaterdag 30 september treden ze samen in het huwelijk. Beide gebeurtenissen bren gen de nodige drukte met zich mee, maar het ondernemende stel is het nodige gewend. Hij runt al anderhalf jaar cafetaria Plaza Riessen aan de Graaf Ottostraat en zij heeft samen met haar broer een kapsa lon in Haaksbergen. Ter gelegenheid van de opening van bun eetcafé in tenniscen- trum De Mors geven zij daar op zaterdag 9 september van 17.00 tot 19.00 uur een receptie voor leden van de tennisvereni ging De Mors en andere belangstellenden. Al twee maanden wordt met hulp van familie, vrienden en kennissen het horeca gedeelte van het tennisccntrum De Mors opgeknapt en opgefrist. Tussenwandjes werden gesloopt, zodat de ruimte toegankelijker wordt voor sporters en mensen die op het industrieterrein wer ken. De tcnnisshop is uitbesteed aan Sport 2000. Eén van de tennisleraren zorgt voor de verkoop en geeft advies. De verhuur van de banen blijft zoals het was. Vanaf maandag 11 september kan in het nieuwe eetcafé tijdens de openingsuren een keuze worden gemaakt uit verschillen de menu's en ook afhaalmcnu's behoren tot de mogelijkheden van de nieuwe exploitanten van het horecagedeelte van het tenniscentrum De Mors. "We zi jn ook Henk Kalkman begon vijf jaar geleden met zijn bedrijf HenKa Witgoed Service. (Foto: Harry Broeze) van plan om volgend jaar zomer na de afsluiting van het indoortennisseizoen het eetcafé te verhuren voor feestjes en partij tjes", vertelt Anneke, die het een hele uit daging vindt om van het nieuwe eetcafé iets bijzonders te maken. Arold Zwoferink is al meer dan twintig jaar werkzaam in de horeca en begon vorig jaar maart met een cafetaria in zijn geboor teplaats. Arold en Anneke willen op vrijdagavond en zaterdagavond van hun eetcafé een goede uitgaansgelegenheid maken. Anneke: "Het moet een gezellig en gemoedelijk café worden waar jong en oud zich welkom voelt. "Eetcafé tennis centrum De Mors is elke dag. behalve zon dags, geopend vanaf 12.00 uur. Voor Arold en Anneke moet hel eetcafé een gezellig en gemoedelijk café worden waar jong en oud zich welkom voelt, (fotoHarry Broeze kozijn 17 oktober 2006 onderweg onder andere actief is in Holten. Markelo, Goor. Nijverdal. Enter. Wierden en de buitengebieden. Wie tijdens een fietstocht in deze regio last van pech krijgt, kan bellen met 06-24963635. Datzelfde geldt ook voor man kementen aan scooters. Dik Hofman Tweewielerservice komt voor reparaties ook aan huis, onder meer als scooters of fietsen een grote beurt moe ten hebben. "Het is een soort ANWB-service, maar dan voor fietsen en scooters", legt Hofman uit. Men hoeft overigens geen lid te zijn van FietsNED. Hofman kan straks ook fietsen leveren via het Fietsplan van bedrijven. E-mail: hofman 13 home.nl RUSSEN - Het jonge bedrijf Futura- kozijnen, gevestigd aan de Hagslagen 84, is sinds kort Al-partner van de Italiaanse fabrikant van kunststofkozij nen Finstral. Na meer dan 25 jaar erva ring op het gebied van kunststof'kozijnen is B. Geerdink nu als zelfstandig onder nemer met zijn bedrijf Futura Kozijnen in de regio Rijssen gestart. Zijn werkge bied ligt in Twente en Salland tussen A50, Al en A28 en Duitse grens. "Ik heb zeer bewust gekozen voor het top merk Finstral". vertelt Geerdink "Finstral is de enige leverancier, die gebruik mag maken van de ingewalste houtnerf. Tijdens de productie van de kunststof profielen wordt de nerf in het oppervlak gewalst, waardoor het oppervlak verder verhardt en minder kans op beschadiging geeft, minder vuil aan trekt en de houtnerf een natuurlijke uitstraling geeft". De houtnerf zit zowel aan de buiten- als binnenzijde en is te verkrij gen in de standaard kleuren: parelwit, antiekwit en papyruswit. Deze kleuren zijn door- en door gekleurd. Natuurlijk kan de buitenzijde worden voorzien van een kleur, er zijn meer dan honderd verschillende Ral- kleuren mogelijk. De kozijnen worden geproduceerd en geleverd met SKG en KOMO certificaat onder volledige Finstral garantie. "Zoals op elk vakgebied is de con currentie in onze branche groot, maar dat hoeft niet nadelig te zijn", vindt Geerdink. "Finstral is op één na de grootste producent van kunststof kozijnen in Europa, heeft meer dan dertig jaar ervaring en maakt alles zelf. Het bedrijf staat garant voor machtig- mooi - maatwerk" Futura-Kozijnen verkoopt Finstral kozij nen. ramen, deuren, rolluiken én profielen. Ook het isolatieglas wordt door de fabrikant samengesteld. Het bedrijf werkt al dertig jaar met beslag en sluitwerk van Aubi. dus dertig jaar hetzelfde systeem. "Het beslag op dertig jaar oude ramen kan door ons nog steeds vervangen worden", verklaart Geerdink. die vindt dat hij in Finstral de juiste partner gevonden heeft. "Met Finstral kozijnen komen Duitse degelijkheid en Italiaans design harmonieus samen". Als Al-partner van Finstral verzorgt Futura-Kozijnen de rechtstreekse verkoop van de kozijnen aan de eindgebruiker. Ook voor prefab-dakkapellen, aluminium- en houten kozijnen, zonwering en garagedeu ren kan men bij Futura-Kozijnen terecht. Het Rijssens bedrijf verzorgt het gehele tra ject van verkoop, montage en eindopleve- ring van alle Finstral producten. Voor een vrijblijvende afspraak: 0548-515562 of 06-23556160. Of mailen: info@futura-koziinen.nl kunststof kozijnen ^■^-kozijneh"NEN B. Geerdink is als zelfstandig ondernemer met zijn bedrijf Futura Kozijnen in de regio Rijssen gestan. (Foto: Harry Broeze) RIJSSEN - FietsNED Dik Hofman, De Kaempe 13 in Rijssen, start woensdag 18 oktober met fiets- en scooter reparaties op afroep. Hij repareert zowel bij de klant thois, als bij fiets- of scooter- pech onderweg. Dik Hofman zorgt ervoor dat scooterrijders en fietsers bij pech onderweg, weer verder kunnen rijden. (Foto: Harry Broeze) Hofman rijdt met zijn repara tiebus in een straal van circa vijftien kilometer rond Rijssen. Dat wil zeggen dat hij 28 maart 2006 uur en van 13.00 tol 18.00 uur. Dinsdagmorgen gesloten De overige dagen open (zie de maandag) en op donderdag nog een koopavond. Zaterdag doorlopend open v an 9.00 tot 16.00 uur. Door de verruimde ope ningstijden en het brede assortiment was versterking in de winkel nodig. Inmiddels is Wiileke Schottink (Koerdam) aangenomen als vaste medewerkster. Zij is een ervaren kracht en weet bovendien veel over de benodigdheden in de ruitersport. Bij Tijhof staan deskundigheid en advies hoog in het vaandel. Daarnaast is er nog de bezorgservice. (Foto: Sander ScHepermatt) uitgebreid en overzichtelijk uitge stald. De voeders, speeltjes en pro ducten voor kleine huisdieren zijn ruim voorradig. Ook attributen voor de paardensport komen in de ver nieuwde winkel goed uit de verf. De komende tijd verwacht Tijhof veel vraag naar spullen voor de tuin. Gereedschap, maar ook zaden, poot- aarde en mestsoorten. Eigenlijk is er voor in en rond de tuin, voor in en rond de stal en op het gebied van ijzerwaren heel veel keus) De openingstijden zijn verruimd. Maandag geopend van 9.00 tot 12.30 Tijhof heeft zijn zaak intern ver bouwd. De verkoopruimte is momen teel 260 vierkante meter. De onderne mer is jong en ambitieus en heeft zich aangesloten hij de organisatie Uw Groene Vakwinkel. "Niet stilzitten, maar vernieuwen", vindt hij. Het assortiment in de winkel is sterk ENTER - Wie opent er in Enter een winkel, onder de naam Uw Groene Vakwinkel'? Er werd de laatste weken druk over gespeculeerd. Vandaag wordt bekend dat het Tijhof Diervoeders en Agriservice aan de Fleuweweg 2c in Enter blijkt te zijn.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17