Showroom R.O. Keukenimport aan de Kryptonstraat geopend Opening en Open Huis Natuursteen Totaal Lowbudgetwinkel RO Keukenimport Sportzaak Selectsport viert 20-jarig bestaan Eshuis Mode opent Unique Collection dat zij door die steeds stijgende gemiddelde keukenprijs in de toekomst klanten met een minder „dikke portemonnee,, verliezen, heb ben zij naast hun showroom aan de Molendijk nu een tweede filiaal aan de Kryptonstraat geopend. „Onze nieuwe keukenzaak is een zogenaamde low budget zaak.,, vertelt Brandriet. „De keu kens worden onder onze eigen merknaam vanaf de fabriek in Duitsland geleverd. Door de rechtstreekse import en lage kosten, kun nen wij bij R.O, Keiïkenimport wat eenvoudi ger keukens aanbieden, met minder dure tech nische snufjes en materialen. Maar we leveren ook maatwerk en de keukens kunnen later uit gebreid worden.., Averesch vult aan dat over en weer tussen de beide showrooms een goede samenwerking plaats vindt en klanten worden op de weder zijdse mogelijkheden gewezen. „Zoals men wellicht van ons gewend is, doen we dat ook weer op onze eigen manier. Dus geen onoog lijke. gedateerde en onwerkbare keukens. RO Keukenimport speelt ook in op trends, waar door we daar straks mooie, praktische en betaalbare keukens aan kunnen bieden.,, In de nieuwe showroom aan de Kryptonstraat staan elf verschillende keuken, uitgevoerd in kunststof, hout en gelakt en leverbaar in ver schillende kleuren. In hetzelfde pand wordt deze week ook de showroom met Natuursteen Totaal geopend die in open verbinding staat met de showroom van R.O, Keukenimport. Klanten kunnen zo gemakkelijk bij hun nieu we keuken een natuurstenen aanrechtblad en tegels uitzoeken. Voor verdere informatie kunt u kijken op website www.rokeuken import. RIJSSEN - Henk Brandriet en Rob Rutjes openen deze week de showroom van hun nieuwe bedrijf Natuursteen Totaal aan de Kryptonstraat 9b. Natuursteen Totaal houdt zich bezig met de verkoop aan particulieren van natuur stenen vloeren, aanrechtbladen en wand- tegels en het leggen en bevestigen ervan. Ter gelegenheid van de opening wordt er van woensdag 4 oktober tot en met zater dag 7 oktober Open Huis gehouden. Tijdens deze Open Huisdagen zijn er spe ciale acties en aanbiedingen. Henk Brandriet, mede-eigenaar van Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk Noord en het nieuwe bedrijf R.O. Keukenimport, dat het hetzelfde gebouw ft gevestigd is als Natuursteen Totaal, besloot jfmmmmmmmmmmrmr mmmtsm een half jaar geleden samen te gaan werken met Rob Rutjes. importeur en eigenaar van en groothandel in natuursteen. „Door onze samenwerking kunnen we onze klanten nu een totaalbeeld geven van de vele mogelijk heden van natuursteen.,, Rob Rutjes vult aan dat alles uit voorraad geleverd wordt. „De verschillende natuur steensoorten worden in de landen van her komst bewerkt en door mij geïmporteerd. De verkoop aan particulieren wordt door Natuursteen Totaal geregeld. In de nieuwe showroom van Natuursteel Totaal zijn heel veel verschillende soorten natuursteen le bekijken. Er liggen grote pla teaus van 120 bij 120 centimeter van ver schillende soorten natuurstenen vloeren. Daarnaast zijn er allerlei monsters zodat klanten een goed idee krijgen van de vele mmmmmmmmÉmmmmmmmsmmmM mm M Jan Averesch en Henk Brandriet openen half september een lowbudgetzaak in keukens. Ook komt. er een showroom met natuursteen. Foto Harry Broeze) RIJSSEN - Jan Averesch en Henk Brandriet openen half september een tweede keuken zaak aan de Kryptonstraat met de naam RO Keukenimport. In 1993 begonnen zij met Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk Noord. Dit bedrijf is inmiddels flink gegroeid. "De nieuwe keukenzaak wordt een zogenaam de lowbudget zaak", vertelt Brandriet. "Ook komt in hetzelfde pand een showroom met natuursteen, zodat men ook bij ons vloeren en wanden van natuursteen kan uitzoeken". In de afgelopen jaren is de Keukenstudio aan de Molendijk Noord flink gegroeid "Het loopt hier als een trein", meldt Averesch. "We hebben inmiddels een goede naam opgebouwd in de 'betere' keukens, zoals de RO-jaren'30, Poggenpohl, Pronorm en Format. Sinds kon hebben We er weer twee nieuwe modellen bij. -Model Eykenhorst, een keuken met stijlvolle paneeldeuren met kraalde len en een bredere schouw waar een AGA-fomuis in past en Model Rubens, een nostalgische keuken met veel luxe uitbreidingsmogelijkheden. Het aan bod aan producten wordt steeds groter, mooier en luxer. Zoals onze klanten van ons gewend zijn, volgen we de ontwikkelingen op de voet en spelen direct in op de trends en noviteiten. Maar al die vernieuwingen in keukenland zor gen er wel voor dat de gemiddelde keukenprijs elk jaar hoger wordt". Omdat de eigenaren van Keukenstudio Regio Oost willen voorkomen dat zij door die steeds stijgende gemiddelde keukenprijs in de toe komst klanten gaan mislopen met een minder dikke portemonnee beginnen ze naast hun showroom aan de Molendijk een tweede filiaal aan de Kryptons'raat. Deze zaak krijgt als naam RO Keukenimport. Door de rechtstreekse import en lage kosten, kunnen zij daar wat een voudiger keukens aanbieden, met minder dure technische snufjes en materialen. „Zoals men wellicht van ons gewend is, doen we dat ook weer op onze eigen manier. Dus geen onooglij ke. gedateerde en onwerkbare keukens. RO Keukenimport speelt ook in op trends, waar door we daar straks mooie, praktische en betaalbare keukens aan kunnen bieden". Over en weer zal tussen de beide showrooms een goede samenwerking plaatsvinden en klan ten worden op de wederzijdse mogelijkheden gewezen. Averesch. "Daarnaast gaan we tn de showroom van Keukcnstudio Regio Oost de servicegraad nog eens extra verhogen, door het aanbieden van Service Certificaten. Dit houdt in dat we de keukens komen opleveren, daarbij uitleg van de toegepaste apparaten geven en na een jaar de keukens nog eens kosteloos komen bijstellen". Verder worden er dinercheques aangeboden. Informatie en voorwaarden hierover liggen ter inzage inde showroom De showroom aan de Molendijk wordt het hele jaar door aangepast. Elk nieuwe model krijgt daar een eigen opstelling. RUSSEN - Jan Averesch en Henk Brandriet, eigenaren van Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk Noord ope nen deze week een tweede keukenzaak aan de Kryptonstraat 9a met de naam RO Keukenimport. Er worden daar keukens vanaf 2500 euro verkocht die door R.O.keukenimport uit Duitsland worden geïmporteerd. Om iedereen de gelegenheid te geven de nieuwe showroom te bekijken wordt er van woensdag 4 oktober tot en met zaterdag 7 oktober Open Huis gehou den. Er zijn diverse aanbiedingen. mogelijkheden. Ook zijn in de showroom van R.O.Keukenimport, die in open verbinding staat met de showroom van Natuursteen Totaal, als voorbeeld grotere stukken vloer met natuursteen belegd. Bij het nieuwe Rijssense bedrijf kan een keuze gemaakt worden uit meer dan zestig verschillende soorten natuursteen Zoals graniet, leisteen en hardsteen uit China, leisteen uit Brazilië, graniet uit Tndia en Afrika en harsteen uit België. Ook kan bij de keukens van R.O.Keukenimport goed de verschillende toepassingen van natuursteen bij aanrecht bladen worden bekeken. Voor verdere infor matie kunt u kijken op www.natuursteento taal.com In 1993 begonnen Averesch en Brandriet met Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk Noord. Dit bedrijf is inmiddels flink gegroeid, evenals het aanbod van luxe en zeer uitgebreide keukens. Omdat de eigenaren van Keukenstudio Regio Oost, willen voorkomen 28 maart 2006 "De winkel aan de Haarstraat is de afgelo pen acht jaar helemaal verbouwd en vier jaar geleden is de kelder opgeknapt en daar verkopen we in het winterseizoen ski's", vertelt Wilnm, die vorige week alweer de nieuwe skikleding voor hel komend seizoen heeft ingekocht. "Ook is daar een werkplaats voor het waxen, slij pen en repareren van ski's. En het onder houd en de verhuur van ski's en skischoe nen, Wij verkopen regelmatig uit de ver huur, zodat er steeds nieuwe ski's in de verhuur komen." De kelder wordt nu gebruikt voor koopjes. Op de begane grond hangt nu weer de nieuwe tenniskleding en rackets. In ver band met het twintigjarig bestaan is vorige week een tcnnisactie begonnen met mooie aanbiedingen. Tijdens het feestelijk jaar zijn er ook actieweken voor de sportgroe- pen wandelen, running, voetbal, zwem men, hockey en fitness. Regelmatig worden bij Selectsport nieuwe f sportgroepen geïntroduceerd. Vorig jaar is gestart zijn met Nordic Walking en hoc- f key. "We hebben een enthousiast team, dat onze klanten helpt bij de juiste keuze. Sportkleding moet functioneel zijn en ook het juiste schoeisel is belangrijk. Onze medewerkers zijn deskundig en adviseren de klanten bij hun aankopen." RIJSSEN - Eshuis Mode opent over vier maanden een nieuwe Unique Collection win kel naast Livera in de Grotestraat. Op de plaats waar tot begin dit jaar nog een oud winkelpand stond, zijn de metselaars al druk bezig met de bouw van de nieuwe winkel, die tien weken duurt. Daarna volgt het interieur. Het nieuwe winkelpand is een ontwerp van architect Harry Evers en wordt gebouwd door bouwbedrijf Ter Harmsel. "Onze huidige drie Unique Jeans winkels in Rijssen, Dedemsvaart en Nijverdal zijn eigenlijk te klein voor onze collecties", vertelt Jan Karei Eshuis, die de bouw van de nieuwe winkel bege leidt. "In Nijverdal hebben we daarom al een Unique Collection winkel naast de Unique Jeans winkel, en het is gebleken dat dit een goede for mule is. In september openen we in Rijssen en Dedemsvaart nu ook dit soort damesmodezaken bedoeld voor de jonge, actieve vrouw tussen de 25 en 45 jaar. We verkopen er kleding van onder andere Mexx, Esprit, Sandwich, Vanilia, Vero Moda en Indian Rose". Eshuis legt uit dat de Unique CoUection-winkels zijn ontstaan uit de behoefte om leuke en modi euze kleding te verkopen voor jonge, sportieve vrouwen, die in een wat luxueuze en rustiger modewinkel dan een jeanszaak hun kleding wil len kopen. "In een jeanswinkel is vaak harde muziek en de aankleding is nonchalant. In onze nieuwe Unique Collection winkels worden eer lijke authentieke materialen gebruikt en het inte rieur heeft een sfeervolle uitstraling. Er worden donkere, warrite kleuren gebruikt. Ais hoofd kleur is voor taupe gekozen met als accentkleur mosterdgroen. Onze Unique Collection winkel in Nijverdal is nog niet uitgevoerd in deze nieu we trend, dié de interieurontwerpers voor onze nieuwe winkels hebben bedacht. De nieuwe Unique Collection winkels worden duidelijk heel anders dan onze Unique Jeans zaken". Het nieuwe winkelpand aan de Grotestraat krijgt aan de buitenkant een kenmerkend karakter dat past in de bouwstijl van de panden aan het begin van de Grotestraat. Wilma en Klaas van Losser: "We hebben een enthousiast team, dat onze klanten helpt bij de juiste keuze." (Foto; Harry Broeze) RUSSEN - Twintig jaar geleden begon nen Wilma en Klaas van Losser met een sportzaak in het pand Grotestraat 18. "Ik was toen met mijn 23 jaar de jong ste onderneemster met een eigen winkel in Rijssen", vertelt Wilma van Losser. Eshuis: "Door een goede samenwerking met de gemeente is het ons gelukt dit project zo snel te realiseren. Pas eind vorig jaar werd besloten uit te breiden en nog geen tien maanden daarna wordt ak alles gaat zoals gepland de nieuwe winkel geopend. Wij hopen dat het een stimulans is voor de bouw en renovatie van de oude panden wat verderop in de straat". De entree van de winkel komt links met daarbo ven een grote glaspui. Rechts krijgt het pand een soort torentje, dat voor deel over het steegje tus sen Livera en het nieuw pand wordt gebouwd. Deze doorgang naar de Julianastraat blijft bestaan. De winkel heeft op de begane vloer een oppervlakte van 140 vierkante meter. De grote ruime trap leidt naar de verdieping met nog eens honderd vierkante meter verkoopruimte. Boven in het pand komt een woonappartement. "Na een paar jaar werd de zaak al weer te klein en lieten we een stuk achteraan het pand bouwen en in 1994 verhuisden we naar het pand aan de Haarstraat waar we nu zitten. Het was een leuke tijd waar ik met plezier aan terugdenk. Ter gelegen heid van het twintigjarig bestaan is de win kel versierd met vlaggetjes en zijn er acties voor zeven verschillende sportgroepen. In advertenties in West Twente worden deze acties aangekondigd.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 16