S 2006 Terracotta bij Prego Sprankelende mode bij Esterel Moda Per Donna Lingeriezaak krijgt nie iwe naam: Jeannot Jubileumshow Autobec rijf Schreurs Een klein stukje Ierland in Enter RUSSEN - Sinds kort is in Rijssen een uniek soort handgemaakt terracotta te koop bij Prego. Prego is een kleine startende onderne ming van de familie Wolterink. "Wij importeren terracotta uit het hart van Italië. De produc ten zijn uniek, omdat ze gemaakt zijn van een klei die alleen in de heuvels van Toscane te vinden is." vertelt Ursula Wolterink. De terracot ta is in allerlei soorten en maten te koop. Voor buiten zijn er bloembak ken. bloempotten, wanddeco raties en wijnrekken. Voor bin nen zijn er geglazuurde potten, kruiken en vazen in gebroken wit. "Het Italiaanse assorti ment van deze artikelen is enorm. Omdat we niet alles ENTER - De modepresentatie bij Esterel aan de Dorpsstraat 133 in Enter is donderdag zeer positief ontvangen. "Esterel Roetgering weet telkens weer exclusieve en verrassende mode in te kopen", aldus een tevreden klant. De zes mannequins toon den enkele modellen uit de sprankelende voorjaarscollec tie. De nieuwe mode kent vele kleu ren, zoals lime en navy-groen. fuchsia, maar ook de altijd favo- voorradig hebben, is het altijd mogelijk om te bestellen", zegt Ursula. Wie een kijkje wil komen nemen, kan zaterdag 13 mei van 10.00 tot 15.00 uur terecht aan de Van Heekstraat 42 in Rijssen. Voor afspraken: 06-54796546, niet op maandag en donderdag. riete aardekleuren en de zwartwit tinten maken deel uit van de col lectie. Korte jasjes, zwierende strokenrokken en korte broeken tot op de knie zijn up-to-date. Dit seizoen zijn veel kledingstuk ken uitbundig versierd met kralen, steentjes of stoffen applicaties. Daarbij horen passende sieraden en mooie tassen. "Dit voorjaar hebben we aan onze bestaande merken ook een nieuw Spaans en Italiaans merk toegevoegd. We presenteren hiervan frivole vrolijke modellen", vertelt de eigenaresse van de modezaak. Esterel heeft ook haar inmiddels bekende eigen label. Kwaliteitskleding en voor ieder een aantrekkelijk geprijsd. Mocht men niet in de gelegenheid zijn geweest om de collectie te bewon deren dan is dat geen ramp. Het modeteam zal de klanten graag wegwijs maken in de mooie col lectie die wekelijks wordt aange vuld. Gewoon even binnenstap pen is het advies. (Foto: Sander Scheperman) ENTER - Lingerie Jasmijn in de Hoge Wal heeft sinds vorige week haar naam veranderd. De zaak heet voortaan Lingerie Jeannot, net zoals de twee overi ge zaken in Tubbergen en Oldenzaal. Eigenaresse Janine Tijink legt uit dat Jasmijn drie jaar geleden door haar is overgenomen en dat nu één naam voor alle lingeriezaken gemakkelijker is. Bijvoorbeeld met acties en reclames. De klanten zullen er verder niks van merken. In de zaak in Rijssen zijn nog steeds de medewerksters Margreet Spenkelink, Jantien Langenhof en Anneke Drieënhuizen de ver trouwde gezichten die doorde weeks parttime aanwezig zijn. Op zaterdag zijn er weer andere dames uit het team van medewerksters. Lingerie Jeannot in de Hoge Wal trekt klanten die èn voor kwaliteit kiezen en ook voor een goed advies. "Onze medewerksters zijn gekwalificeerd en nemen alle tijd om de klanten naar tevredenheid te helpen bij het uitzoeken van linge- RIJSSEN - Suzuki Schreurs aan de Nijverdalsevveg 138 in Rijssen houdt zaterdag 3 juni haar jubi- leunishow. Autobedrijf Schreurs bestaat namelijk twintig jaar en is vijftien jaar Suzukidealer. Om dat te vieren wordt een jubileum show gehouden. Belangstellenden zijn van harte welkom om zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur de jubileu maanbiedingen onder het genot van een hapje en drankje te komen bekij ken. Voor de kinderen is er een quad- baan aangelegd. De ouders van de huidige eigenaren Ramon en Dennis Schreurs begonnen de zaak als scha- debedrijf. Maar de in- en verkoop van auto's nam een aantal jaren na de start zodanige omvang aan, dat de zaak uitbreidde met het dealerschap van Suzuki. Vijf jaar geleden namen de gebroeders Schreurs de zaak over en brachten de schadebranche onder bij het Autoschade Centrum Noordermors (ACN), waarin in totaal vijf autobedrijven in participeren en waar Suzuki Schreurs mede-eigenaar van is. In de showroom staat uiteraard de complete Suzuki-lijn opgesteld, van stadswagentje tot de Grand Vitara. Goede gebruikte auto's van alle merken heeft men op voorraad. „We onderhouden ook alle merken. Eigenlijk doen we alles wat met de auto te maken heeft, van financieren ook Murphy's Irish Red, een Iers biertje. "De nieuwe flesbieren zijn Guinness en Murphy's Stout." Het is ook mogelijk een Iers themafeest te houden met bijvoor beeld live-muziek erbij. Verder wordt wekelijks een Lady's night gehouden. "Dames krijgen op deze avond tien pro cent korting en een gratis. Iers aperitieije." Familiefeestjes, reünies en personeelsfees ten kan men als vanouds bij Het Rheins reserveren. Hierin is inmiddels een goede naam opgebouwd. Het Ierse concept wordt verder in de ver gaderarrangementen doorgevoerd. "We bieden ontbijtseminars aan, waarbij men eerst een Iers ontbijt krijgt en daarna kan vergaderen. besluit Mol. Meer informa tie over de mogelijkheden bij Het Rheins: www.het-rheins.nl of (0547) -383 531. rie. We letten daarbij vooral op de pasvorm", zegt Janine. "Een bh of badpak moet helemaal goed zitten. Grote maten zijn voorradig tot en met de K-cup. Als we net niet een goeie maat in huis hebben, kunnen we bijvoorbeeld met één druk op de knop zien wat de andere zaken nog in voorraad hebben. Binnen 24 uur is dan het gevraagde artikel hier in Rijssen". Hoewel dameslingerie de hoofd zaak is wordt in de winkel ook herenondergoed van het merk Sloggi verkocht. Het Educatief Centrum is een partyboerderij geworden waar plek is voor 120 personen. (foto: Harry B roe ze) ^^m'}»mü>#»iimhb9êik8bê8kiêhkêêêêiêuêêubèkkêiêêkèêêi ENTER - Het Rheins wordt nog voor het komende lenteseizoen vernieuwd en uitgebreid. Het recreatiebedrijf krijgt een overdekt terras, een grotere speel tuin en het restaurant krijgt geleidelijk aan een Iers concept. Eind maart moet alles klaar zijn. "In het gedeelte van het Educatief Centrum hebben we een partyboerderij gecreëerd waar in een wanne, huiselijke sfeer besloten feesten kunnen worden gegeven. We hebben plek tot 120 perso nen. Direct daarnaast en als uitbreiding op de partyboerderij leggen we een overdekt terras aan met vaste barbecue. Er worden schermen geplaatst en het terras zal wor den verwarmd. Zo kunnen feestgangers langer buiten zitten. Ook als het wat kou der is", vertelt Ricn Mol van Het Rheins. Voor de kinderen wordt de speeltuin uitge breid met toestellen voor wat oudere kin deren. "Jongere kinderen konden zich al helemaal uitleven in onze speeltuin en nu kan de wat oudere jeugd dat ook." Het restaurant krijgt een Iers concept. De inrichting van het restaurant, dat met het vele hout al Iers aandoet, krijgt wat meer Ierse elementen en op de menukaart ver schijnen een aantal Ierse gerechten. "Daarbij moet gedacht worden aan de Irish Stew, aardappelgerechten en lamsvleesgc- rechten. Het vlees hiervoor zal uit de eigen fokkerij komen. De huidige menukaart blijft deels gehandhaafd voor onze vaste gasten." Er komt een grotere whiskykaart en op de tap komt naast het vertrouwde Bitburger tot verzekeren, van ruitschade tot APK-keuringen", aldus Dennis Schreurs. Naast Suzuki auto's verkoopt Schreurs sinds vorig jaar ook Suzuki buitenboordmotoren en opblaasboten. Schreurs is ook dealer van de Suzuki buitenboordmotoren, die hij levert vanaf 2,5 pk tot 300 pk. „Voor elke boot hebben we wat." Daarnaast zijn bij Suzuki Schreurs ook opblaasboten van Suzuki en de botenlijn van het Italiaanse merk AB, met een lengte van 2,5 tot 8 meter. „Echt professio nele boten die ook door de kustwacht en de politie gebruikt worden", bena drukt Schreurs. (Foto: Harry Broeze) 7 maart 2006 De zes mannequins toonden enkele modellen uit de sprankelende voorjaarscollectie. (foto: Harry Broeze) 5 december 2006 Dianne en Linda werken op zaterdag bij Lingerie Jeannot. (Foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 14