S 2006 Ligtenberg opent pand Univé Rijssen officieel Le Parrell Mode een vaste waarde in Rijssen 'Ik ben pas tevreden als de klant dat ook is' Body/ Mind houdt week open huis Volop lente bij Voortman Mode 18 september 2006 Get Active Nederland! 14 maart 2006 Een weeklang heeft sports centre Body/ Mind open huis. Foto: Harry Broeze) RIJSSEN - Univé Rijssen heeft het pand aan de Boomkamp 35 in een compleet nieuw jasje gestoken. Loco-burgemeester Ligtenberg komt woensdag 12 april om 16.00 uur langs voor de officiële opening. Daarnaast worden er huis aan huis in Rijssen en Wierden flyers uitgedeeld, met daarop leuke voordeeltjes. Van oudsher is Univé een brandverzekeraar, maar tegenwoordig kunnen klanten er terecht voor alle (bednjfs)verzekering en zelfs voor een hypotheek of makelaar. Univé Rijssen valt onder Univé Drenthe-Overijssel, welke naast Rijssen kantoren heeft in Eminen, Coevorden, Dedemsvaart en Hardenberg. Vestigingsmanager Johan Zomer is erg blij met het totaal vernieuwde pand. "Het oude was wel knus. maar had geen goede uitstraling voor een verzekeringskantoor. Nu oogt het veel zakelijker en frisser". Bewoners van Wierden en Rijssen kunnen deel nemen in de feestvreugde, want huis aan huis wordt een flyer verspreid. Johan: "ledereen kan deze vanaf 13 april tot en met 28 april bij ons op kantoor laten verzilveren. Daarna krijgen de waardebonnen echt waarde. De eerste 250 men sen kunnen meteen doorlopen naar onze overbu ren om een taart op te haten". Verder zitten er bonnen op die aantrekkelijke kortingen geven bij plaatselijke musea en bij het afsluiten van een autoverzekering een éénjarige extra korting van 15% op de jaarpremte. Univé staat vooral bekend om de goedkopere verzekeringen in vergelijking met andere verze keraars. "Dit komt, omdat wij geen winstoog merkhebben", legt Johan uit. "Het verzekerings geld komt van onze leden en daar gaan we zo efficiënt mogelijk mee om. We proberen de risi co's op waarde te schatten en hangen daar afzonderlijke premies aan. Soms leidt dit tot meer maatwerk, maar legt het wel de premielas- RIJSSEN - Sports centre Body/ Mind aan de Holterstraatweg -Vennekesgaarden houdt deze week Open Huis. In het kader van Get Active Nederland kan tot en met zaterdag 23 september gratis deelgenomen worden aan alle sportactiviteiten. Ook zijn er ruimere openingstijden. Deze Open Huis-week is speciaal'georganiseerd om iedereen op een ongedwongen manier met de mogelijkheden van het fitnesscentrum kennis te laten maken. Al weer 4,5 jaar geleden openden Monique van Gestel en Henri Smit hun fitnesscentrum op het adres Vennekesgaarden 63, aan het pleintje naast de Holterstraatweg. Monique heeft gemerkt dat er nog steeds misvattingen zijn rond het fitnesscentrum. "Zoals het idee dat er alleen maar opgepompte, gespierde ten bij diegene die een groter risico vormen". "Wij willen er juist samen met onze leden-ver- zekerden voor zorgen dat we een 'gezond' klan tenbestand opbouwen en de premies zo laag mogelijk blijven." Op 12 april wordt het kantoor, in aanwezigheid van genodigden, officieel geopend. Er loopt die dag ook een artiestenteam door het centrum van Rijssen. Deze heeft als thema brandpreventie. Hiermee is het mét Univé ooit begonnen. "Wie niet met lege handen ons nieuwe kantoor wil bezoeken tijdens de open dag, vragen we om als cadeau geld mee te nemen", geeft Johan aan. "Dit storten wij dan namelijk weer op de rekening van de Brandwondenstichting". Alhoewel Univé door het hele land te vinden is, zijn de kantoren vooral lokaal gericht. Voor meer informatie, Univé, Boomkamp 35, telefoon 0900-4500000. mannen of slanke en lenige mannen en vrou wen rondlopen. Dit is allang achterhaald, fit ness staat gelijk aan gezondheid, ze gaan hand in hand. Door deze actie proberen we een eventuele drempel laag te leggen zodat iedereen voor zichzelf een beeld kan vormen van het fitnesscentrum en de vele mogelijk heden die fitness biedt" Naast de reguliere fitness kan in deze open week ook aan alle groepslessen worden deel genomen worden. Zoals Bodypump, Bodycombat, Bodybalance, Rpm (spinning) en Bodyjam. Al deze lessen worden door gecertificeerde instructeurs gegeven. "Voordelen van sporten in een centrum is ook datje niet afhankelijk bent van het weer", legt Monique uit. "Met slecht weer ben je binnen en voor extra verkoeling is er in alle sport- ruimtes airco. Ook een verfrissende douche behoort natuurlijk tot de mogelijkheden. En voor moeders die hun kinderen mee willen nemen is er in de ochtenduren een kinderop pas aanwezig". Vanaf oktober heeft Body/ Mind sports cent re ruimere openingstijden en zijn er ook twee middagen ingeroosterd voor jeugdfitness, waar jongeren van 12 tot 16 jaar onder bege leiding en tegen gereduceerd tarief kunnen sporten. Voor informatie over de openingstijden en de jeugdfitness kan men terecht bij Henri en Monique op telefoonnummer 0548-541654 of via de website: www.bodyandmind-rijssen.nl Medewerkers van Univé Rijssen zijn blij met hun vernieuwde kantoor. (Foto: Harry Broeze) Bianca Veltkamp heeft inmiddels een gezellig en hecht team van vijf medewerkers, (foto: Harry Broeze) RIJSSEN - Le Parrell Mode en Schoenen aan de Haarstraat 40 bestaat deze maand 12,5 jaar. In sep tember 1993 begon Bianca Veltkamp met een eigen modewinkel in het pand van Ten Hove-Smit op het toen nog VVierdensestraat genoemde deel van het Rijssense winkelerf. "Ik had daar alleen maar een verkoop ruimte van dertig vierkante meter", ver telt Veldkamp. "Geen magazijn, geen keuken en geen personeel. Om de col lectie in de winkel op peil te houden moest ik elke week naar beurzen in België. Duitsland of Nederland. Dat gebeurde altijd op dinsdag want de andere dagen van de week stond ik in de winkel. Later ben ik met kledingmerken begonnen, die van te "voren worden ingekocht." Het winkeltje liep goed en na vijf jaar verhuisde Le Parrell naar het winkel pand Haarstraat 3d waar 120 vierkante verkoopruimte was en een magazijn en keukentje. Veldkamp: "Het heeft wel veel moeite gekost om deze winkel te kunnen huren. Het- pand was van een grote maatschappij en als kleine zelf standige onderneemster was het moei lijk om er tussen te komen. Toch hebben ze mij het vertrouwen gegeven." De winkel kreeg een mooi interieur en het merkenpakket werd uitgebreid. Maar na vijf jaar groeide Le Parrell weer uit z'n jasje. In september 2003 verhuisde de modezaak naar het toen vrij gekomen grote winkelpand Haarstraat 40. De winkel onderging een grondige verbouwing. Een deel van het oude interieur verhuisde mee en het resultaat was een chique en overzichte lijke winkel. Naast modieuze kleding werdep toen ook schoenen verkocht. Inmiddels zijn er vijf medewerksters, die Veltkamp helpen bij het adviseren van de klanten. "We hebben een heel gezellig en hecht team en ik ben heel tevreden met hoe het nu gaat." RUSSEN - Rahan Yousef opende op 17 november 2004 haar modezaak Lisa Mode aan de Bouwstraat 7. Ter gelegenheid van het tweejarig bestaan van deze modezaak aan het begin van de Bouwstraat mogen klanten tot en met dinsdag 5 december een lootje trekken, waarmee ze hun korting op de prijs van hun aankoop kunnen bepalen. De kortingen liggen tussen de tien en vijftig procent. Lisa Mode, genoemd naar het dochtertje van Yousef, heeft een flink assortiment avondkleding, kleding voor overdag en kleding voor een maatje meer. "We heb ben altijd een paar klassieke pakken in grote maten in onze collectie. Verder hangen er aan de rekken mooie jassen van imitatiebont, trendy pakjes van zijde, rokken in verschillende lengtes en verschillende soorten blouses. Ook heb ben we mooie truien, kleding voor de feestdagen en vdbl accessoires zoals tas jes, kettingen en schoenen en laarzen". De mooie pakken en feestelijke kleding komen uit landen als Zweden, Denemarken en Duitsland en ook wordt rechtstreeks in Parijs gekocht. "We hou den van vrouwelijke kleding, vlotte modellen, die betaalbaar zijn", vertelt Rahan, die haar klanten altijd een kop koffie aanbiedt en helpt bij het uitzoeken van de kleding. "Ik ben pas tevreden als de klant dat ook is. We hebben pas heel veel mooie zwierige rokken en ballon rokken binnengekregen. Hier hebben we bijpassende blouses en kettingen bij, zodat bij ons een compleet nieuw outfit voor bijvoorbeeld de komende feestda gen uitgezocht kan worden". In een hoek achter in de winkel hangen enkele rek ken vol met avondkleding en kleding voor bijzondere gebeurtenissen. Ook daarover kan Rahan alles vertellen en advies geven wanneer men iets bijzon ders wil hebben als er iets te vieren is. 21 november 2006 Modezaak Lisa Mode bestaat twee jaar. Rahan Yousef"We houden van vrouwelijke kleding, vlot te modellen, die betaalbaar zijn". (Foto: Harry Broeze lok na de Open Huisdagen mag men-gerust zelf rondkijken. De medewerksters van Voortman elpen graag bij het uitzoeken van de kleding en geven advies. (Foto: Sander Scheperman) RIJSSEN - Bij Voortman dames mode aan de Haarstraat en Estate aan de Bouwstraat is het al volop lente. In beide winkels hangen de rekken vol met kleurige en trendy kleding voor jonge, sportieve en oudere dames. Vorige week waren er Open Huis dagen. Heel veel belangstellen den kwamen de nieuwe voorjaarsmo dellen van verschillende kledingmer ken bekijken. Voortman en Estate hebben nu ook een ruime collectie kettingen en riemen, passend bij het nieuwe modebeeld. Op de begane grond van de grote win kel vindt men de kleding van de vier topmerken Delmod, Frankenwalder, Basler en Marcona. Dit jaar hebben de inkopers van Voortman niet alleen gekozen voor de chique en gelegen heidskleding van deze merken, maar ook voor de sportieve series. Er hangt nu ook jeans, jasjes, broeken en rok ken, sommige geborduurd of met stras versierd en gemaakt van mooie soepele materialen. In de kelder vindt men merken als Taifun, Gerry Weber en La Strada, zwierige mode met ruches en dunne stoffen. Verse heeft dit voorjaar mooie modellen, niet alleen betaalbaar en ook sportief, maar ook gekleed en feestelijk. Men vindt daar ook shirtje en vesten. Op de bovenverdieping hangen de mantels en - coats, de modellen van het exclusieve mode merk TH Braun en prachtige gebreide mode van Attitude. Ook is daar een hoek voor gelegenheids kleding van Basler en Delmod voor bijvoorbeeld bruidsmoeders.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12