SI I L' Schuurman Schoenen opent nieuwe winkel Alpha en De Brekeld vallen in de prijzen PD Recherche Advies helpt bij opsporingen ACN bijna tien jaar in Rijssen Win droger met watersjouwen 3 april 2006 Arjan van de Worp: "We hebben nu veel meer ruimte om de schoenen goed te kunnen tonen en ook is de collectie verbreed.' (Foto: HarryBroeze RUSSEN - De stand van het Alpha Sierbestrating Twente is Rijssense bedrijf De Brekeld en Alpha Sierbestrating Twente uit Enter werd geko zen tot de mooiste stand van de Habitobeurs. Zij ontvingen hiervoor een wisselbokaal en een tegoed bon voor een halve advertentiepagina in een krant van Wegener Huis-Aan-Huiskranten. een bedrijf dat gespecialiseerd is in alle soorten sierbestrating. Daarnaast is tuinhout, tuin huisjes, tuinverlichting, vij vers, natuursteen, sierhekwerk, tuinornamenten, speeltoestel len en trampolines een greep uit het zeer uitgebreide assorti ment. Dit alles is te zien op een 1200 vierkante meter grote showtuin RUSSEN - Schuurman Schoenen heeft vorige week een nieuwe, grotere schoe nenwinkel geopend in het pand Haarstraat 3. Tot voor enkele weken zat Schuurman Schoenen in een winkel pand aan de Grotestraat Na een flinke verbouwing werd woensdag 29 maart op feestelijke wijze de nieuwe winkel in het hart van Rijssen in gebruik genomen. Ter gelegenheid van de verhui zing hebben alle klanten met een klanten kaart een kortingsbon van tien euro thuis gestuurd gekregen. Deze voorjaarskorting geldt tot en met 15 april. Bedrijfsleider is Arjan van de Worp, 22 jaar en geboren en getogen in Borculo. Hij is erg trots op zijn mooie, overzichtelijke schoenenwinkel gelegen aan de Mettenkampsweg 12 in Enter. Voor meer informatie: www.alphasierbestrating.nl. Hoveniersbedrijf De Brekeld aan de Brekeldlaan 20 in Rijssen is het adres voor tuin aanleg/ onderhoud, bestratin gen, machinale grondbewer kingen en bloemen en planten. Voor meer informatie: www.debrekeld.nl. waar hij samen met een zestal medewer kers de klanten adviseert. "We hebben nu veel meer ruimte om de schoenen goed te kunnen tonen en ook is de collectie ver breed. Schuurman schoenen is gespeciali seerd in kleine en in grote maten. Zo heb ben we damesschoenen vanaf maat 36 tot en met maat 45 en herenschoenen tot en met maat 54. Wanneer een maat niet voor radig is. kan deze besteld worden." Schuurman Schoenen in Rijssen is een van de bijna dertig vestigingen van dit van oor sprong Achterhoeks schoenenbedrijf. De afgelopen weken zijn er alleen al in Twente vier nieuwe vestigingen geopend. Ook zijn er schoenenwinkels van Schuurman in Drenthe en Groningen. Bij Schuurman Schoenen vindt men heel 7 oktober 2006 veel bekende schoenenmerken. Zo zijn er heren-, dames en kinderschoenen van ECCO en GEOX en comfortschoenen van Gabor, Wolky, Rieker en Ara. De merken Esprit ene Replay hebben vooral modellen voor de jeugd. Verder heeft Schuurman trendy schoeisel en een verscheidenheid aan kinderschoenen. Schuurman Schoenen heeft een aantrekke lijk spaarsysteem voor klanten. Zij ontvan gen gratis een klantenkaart en sparen wan neer zij schoenen kopen spaarpunten bij elkaar, die meerdere keren per jaar in de vorm van waardecheques worden uitge keerd. Ook worden de houders van een klantenkaart automatisch op de hoogte gehouden van speciale aanbiedingen en acties. De winnaars van de wedstrijd mooiste stand van de Habitobeurs bij elkaar. Met rechts burgemeester Bort Koelewijn en vooraan Herman Naberman. (Foto: Johan Bolink) RIJSSEN - Jan Paalman en Charl de Roy van Zuydewijn zijn medio sep tember 2005 begonnen met hun reehercheadviesbureau onder de naam Paalman en De Roy van Zuydewijn Recherche Advies, kortweg PD Recherche Advies. Jan Paalman cn Charl de Roy van Zuydewijn kunnen onder meer worden ingehuurd voor het opsporen van wanbetalers. MMHMMHNMNMWMHNHMMHMNMMNMMHMMMNMIMWMNNMNNMI Het betreft hier de twee rechercheurs van de Politie Twente die hébben meege werkt aan het onderzoek naar de oorzaak van de Vuurwerkramp te Enschede op 13 mei 2000. Mede door hun getuigenver klaringen bij het gerechtshof in Arnhem bij de hoger beroepszaak van de ver meende brandstichter van Enschede Andre de V. werd deze vrijgesproken nadat hij in Almelo tot 15 jaar was ver oordeeld. Door alle commotie die hierna ontstond binnen de politietop van de regio Twente kregen beiden in 2005 eer vol ontslag De heren hebben hun jaren lange ervaring opgedaan in onder andere spraakmakende rechercheonderzoeken. Zij willen die kennis inzetten voor parti culieren, bedrijven en advocaten met als insteek "waarheidsvinding". Door hun ongecompliceerde onderzoeks methode hebben zij al verschillende zaken tot volle tevredenheid van hun opdrachtgever onderzocht en zijn enkele langslepende zaken in korte tijd door hen succesvol afgerond. Men kan hen onder meer inhuren voor het opsporen van: verblijfplaatsen van wanbetalers en andere personen: bedrijfs- en of verzekeringsfraude: onge oorloofd ziekteverzuim: vermiste cq gestolen goederen en zaken en een groot aantal andere zaken. PD Recherche Advies houdt kantoor aan de Hofstee 104 in Rijssen en is telefo nisch bereikbaar onder nummer 0548- 518990. Zie ook www.pdrecherehead- vies.nl. Daar kan men ook enkele inter views van hen zien en lezen in verschil lende media. 3 oktober 2006 RIJSSEN - Autoschade Centrum Noordermors (ACN), voorheen JHN. aan de kalanderstraat 28 is in 1997 verhuisd vanuit de binnenstad van Rijssen naar het industrieterrein Noordermors. Daar kreeg het beddrijf de naam .Autoschade Centrum Noordermors. Eigenaar H. Nijsink is zeer tevreden over de huidige locatie van zijn bedrijf en ook over het functioneren van ACN. "Volgend jaar is het tien jaar geleden dat we hier kwamen. We hopen dit heuglijke feit in 2007 niet onge merkt voorbij te laten gaan. Onze klanten worden te zijner tijd van het gebeuren op de hoogte gesteld". Nijsink vertelt dat het bedrijf in die bijna tien jaar is gegroeid van vier medewerkers naar negen medewerkers. "\ye hebben gemoti veerd en deskundig team. allemaal mensen die van hun vak houden en goed op de hoog te zijn van alle nieuwe ontwikkelingen in de hcrstelbranche. Bij ACN staat kwaliteit voor op. Wanneer een auto bij ons binnenkomt vindt eerst een prijsopgave/ schadetaxatie plaats, daarna volgt de hele herstelprocedure. Wij werken met milieuvriendelijke lakken en cabines, beschikken over de nieuwste lasap- paratuur waarmee ook hardstaal en alumini um kan worden gelast en maken gebmik van moderne richtapparatuur." "Om de reparatie kosten zo laag mogelijk te gouden hebben wij diverse mogelijkheden voor alternatieve reparaties, zoals uitdeuken zonder spuiten, het repareren of vervangen van ruiten, dash board of bekleding. Ook het spuiten van klei ne beschadigingen wordt door ons uitge voerd. het zogenaamde sportrepair". De klant kan bij ACN verwachten dat er duidelijke afspraken over de herstelreparatie gemaakt worden. "We handelen de totale schade af. zoals de montage, plaat- en richtwerk en spuiten. Eventueel halen en brengen we de auto" De grootste groep klanten van ACN zijn particulieren die schade aan hun auto hebben. Maar ook verzekeringsmaatschap pijen als Interpolis. Achmea. Schade Garant, Univé en Topherstel staan in hun klantenbe stand. Daarnaast worden auto's en bedrijfs wagens gerepareerd voor diverse Rijssense bedrijven, dealers en leasemaatschappijen. ACN is KZS (Iso 9002) gekwalificeerd en aangesloten bij Focwa Eurogarantie, hetgeen betekent dat op alle gerepareerde schade vier jaar garantie wordt gegeven. Het motto van ACN is: "Onze klanten zijn niet van ons afhankelijk, wij zijn afhankelijk van hen". ACN is telefonisch bereikbaar op nummer 0548-36 54 73 of via e-mail info@acnschadeherstel.nl Eigenaar H. Nijsink is zeer tevreden over de huidige locatie van zijn bedrijf. (Foto: Harry Broeze 26 september 2006 NIJVERDAL - Natuurlijk, met als hoofdprijs een Miele Wie het snelste loopt en hel minste water morst, wint een droger van Miele. het is Doornenbal weer. Altijd in voor een stuntje... Dit keer het Nederlands kampioenschap 'Twee emmertjes water halen'. Het wordt zo langzamerhand ook weer tijd om de was binnen te drogen. Samen met Miele speelt Doornenbal hierop in met een ludiek kampioenschap wasdroger. De kampioen schappen worden gehouden op zaterdag 30 september bij de zaak van Expert Doornenbal aan de Rijssensestraat. De actie is opgezet samen met Miele Nederland, dat nieuwe producten wil promoten. "Tevens willen we laten zien hoe de techniek de laatste jaren is vooruit gegaan. Dat is ook voor het milieu beter. Er wordt een parcours uitgezet voor de zaak. Kandidaten lopen met een origineel juk met twee emmers water over het par cours met verschillende hin dernissen. Het is de bedoeling dat ze dat zo snel mogelijk doen, maar ook dat ze zo min mogelijk water morsen. De prijs: een Miele droogauto- maat van 900 euro.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 11