Utrecht wordt dé marathon pantcf 2007^ Sport, amusement en spektakel tijdens jubileumeditie Zesdaagse kortingen tot 60% Wij wensen iedereen een voorspoedig 2007 HAL'8 Vanaf vandaag starten wij met de uitverkoop U als vaste klant kunt als eerste profiteren van op onze gehele najaarscollectie! Graag tot ziens! HOLTEN Entree 12,50 p.p. Met optredens van: Op^grnTTFTflfyiTïFvan 17.00 - 20.00 uur organiseren wij de Woensdag 27 december 2006 Een aflossing tussen Robert Slippens en Danny S In Amsterdam zijn ze de afgelopen jaren 'ge woon' doorgegaan. In Rotterdam wordt van 4 tot en met 9 januari voor het derde jaar een Zesdaag se in de nieuwe stijl gehouden. Toch is het Rotter dam Ahoy dé plaats waar je moet zijn als liefheb ber van het baanwielrennen. En ook als je houdt van spektakel en amusement. De derde editie nieuwe stijl is de vijfentwintigste die er in het Rot terdamse Sportpaleis gehouden wordt. De organisatie is er ook bij deze jubileumeditie van de Zesdaagse in geslaagd de crème de la crè me van het internationale baanwielrennen aan te trekken. Wat te denken van tweevoudig wereld- im. FOTO: cor vos kampioen sprint Theo Bos en wereldkampioen puntenkoers Peter Schep. Ook is er nog altijd hoop het vermaarde duo Slippens/Stam en ande re topkoppels weer in Ahoy te mogen verwelko men. Daarnaast komt een aantal wegwielrenners de strijd aanbinden met de specialisten van de piste. Het publiek mag gedurende de zes wieier- dagen rekenen op een aantal steeds terugkerende Zesdaagse-onderdelen waaronder koppelkoer- sen, tijdritten, demykoersen, ploegafvalkoersen, Keirin, koppeltijdritten, teamsprints, en scratch. Voor meer informatie: kijk op www.zesdaagserotterdam.nl FOTO: FORTIS MARATHON UTRECHT 2007 moet het jaar worden van de marathon van Utrecht. Rot terdam mag al vele jaren reke nen op een enrome toeloop van publiek, Amsterdam doet de laatste jaren veel moeite om het de atleten naar de zin te maken, maar de marathon van de Domstad groeit ondertussen als kool. Doordat op 9 april 2007 voor het eerst start en finish van de klas sieke afstand over 42 kilometer in het centrum van de stad zijn, zal de aantrekkingskracht onge twijfeld nog groter worden. En dat terwijl het evenement in 2006 al op zo'n 10.000 lopers mocht rekenen. Met een compleet atletendorp in de nieuwbouwwijk Leidsche Rijn, had de Utrecht (Leidsche Rijn) Marathon altijd een heel eigen sfeer. Organisator Gerard Peek van de Fortis Marathon Utrecht wil ook in de nieuwe opzet die eigen sfeer behouden. Doordat start en finish komend jaar aan de Croeselaan bij de Jaarbeurs zijn, is het mogelijk een compleet atletendorp op te bouwen in en voor de Jaar beurs. Op die manier moeten sfeer en gezelligheid behouden of zelfs verbeterd worden, ter wijl het logistiek beter uitvoer baar is en er een veilig parcours voor de lopers ontstaat. In- en op het terrein van de Jaarbeurs Utrecht zullen sani taire voorzieningen, bewegwij zering, een podium voor de prijsuitreiking, catering en het Nike atletendorp te vinden zijn. In de Jaarbeurs kunnen deelne mers zich verkleden, is het wed strijdsecretariaat gevestigd, zijn er massageteams, een arts, het Rode Kruis en een garderobe voor het innemen van de sport tassen. Het nieuwe parcours is veilig en waarschijnlijk ook sneller. Gerard Nijboer is voor de wedstrijdorganisatie op pad gegaan en heeft eraan bijgedra gen dat het nieuwe parcours zo snel mogelijk is, waarbij de deelnemers zo min mogelijk last van de wind hebben. De eerste 5 km gaan over brede wegen door de stad. Na exact 5 km passeren de lopers nog maals de start/finishlocatie. Om het parcours ook onderweg ge zellig te maken, wordt kort voor de doorkomst in zowel De Meern als in Harmeien een jeugdloop gehouden. De Fortis Marathon Utrecht is een evenement voor alle hard lopers, ook voor beginners. Die kunnen deelnemen aan de We gener Huis-aan-huiskranten loopclinics om zich op de 10 km of de halve marathon voor te bereiden. Meer informatie en inschrijving op www.marathonutrecht.nl. verkoop MANNENMODE l#Klds| Kaartverkoop vanaf 01 november 2006 Organisatie: EVENEMENTENHAL HARDENBERG Energieweg 2 Hardenberg T. 0523 289 898 www.evenementenhalhardenberg.nl Evenementen Lr

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8