Ik ga op vakantie en ik neem mee... 'Dance Taste Around the World' Toenemende vraag naar bijzondere vakanties mm, Nederlanders ontvluchten steeds vaker de kilte van het ei gen klimaat om elders op de aardbol te gaan trouwen, om een zilveren dan wel gouden [huwelijksfeest te vieren, of om jaren na de huwelijksdatum alsnog de honeymoon te vieren die er vroeger niet in zat. Bij voor beeld op het zonnige, warme Curapao.Cu- rapao dat tweede staat op de lijst van favo- f riete plekken van Nederlanders voor hun I honeymoon naar toe gaan. I De vraag naar trouwen in het buitenland is stijgend. Trouwlustige bezoekers van de Va- 1 kantiebeurs kunnen een speciale thema- I route met de meest uiteenlopende huwe lijksbestemmingen over de beursvloer vol- gen die langs tal van gespecialiseerde aan bieders voert. De 'Honeymoonroute' heeft als startpunt het Caribbean Village in hal 1 Andere thema's die invulling aan de wen sen van specifieke bezoekersgroeperingen zijn 'Verwennen', o.a. spa en weiness, 'Wijn Gastronomie', 'Golfreizen', 'Gezinsva kanties', Citybreaks' en 'Wereldwonderen'. De Themaroutes zijn apart opgenomen in de gratis Beurswegwijzer bij de entree van de Vakantiebeurs. Los daarvan blijft het mogelijk om via www.vakantiebeurs.nl al van tevoren een uitdraai te maken van an dere favoriete vakantiemogelijkheden. Trouwlustigen, die het eens helemaal an ders willen aanpakken kunnen ook trou wen tijdens een wild safari in Zuid Afrika. Bijvoorbeeld bij Sefapane Lod ge Safaris in Phalaborwa, één van de bij zondere nieuwe arrangementen die deze van oorsprong Nederlandse onderneming op de Vakantiebeurs presenteert. Er zijn di verse mogelijkheden van een plechtigheid op de lodge tot een huwelijksvoltrekking op een safariboot. Voor elke aanvraag wordt een individueel voorstel op maat gemaakt om van het huwelijke een unieke en onver getelijke gebeurtenis te maken. De nieuwe Sefapane Estate is onlangs officieel van start gegaan met twaalf luxe vakantiehuizen in Afrikaanse stijl rondom een rustiek meertje. Elk huis biedt plaats aan zes tot acht perso- Caribbean Afrika/ Azië Amerika/ Canada MttÈÈ Op de Vakantiebeurs kunnen de bezoekers op vele manieren kennis maken met een land, bij voorbeeld door te ruiken en te proeven in de plaatselijke keu ken. De vele liefhebbers van wijn en gastronomie kunnen hun hart ophalen en zichzelf nog eens extra verwennen door de speciale 'Wijn Gastrono mie' route te volgen langs we reldwijde culinaire geneugten van gespecialiseerde exposan ten. Nog een culinaire primeur op de Vakantiebeurs is 'Dance Taste Around the World' op vrijdagavond, vol gastronomi sche hoogtepunten uit alle we relddelen met een swingende Caribische afterparty 'Powered by Does Cadushi'. Het startpunt van de themarou te 'Wijn Gastronomie' is de Travellers Club in Hal 3. De rou te is een van in totaal zeven Themaroutes van de Vakantie beurs. De beschrijving van elke route is opgenomen in de gratis Beurswegwijzer die voor ieder een bij de entree van de Vakan tiebeurs beschikbaar is. Voor de bezoekers van 'Dance Taste Around the World' op vrijdag avond is een aparte flyer be schikbaar met informatie over alle op gastronomie gerichte ac tiviteiten tijdens dit bijzondere evenement. Buitenlandse be stemmingen voor koken, cul tuur en ontspanning zijn Frank rijk, Italië, Spanje, Turkije en Marokko. Andere activiteiten zijn marktbezoek, proeven bij een kleine wijnboer of lunchen in een boomgaard. Het verblijf is in charmante accommoda ties en voor de maaltijden wordt zoveel mogelijk gebruik ge maakt van pure, eerlijke pro ducten uit de regio. FOTO CREDITS VNU EXHIBITIONS 5| Dinsdag 27 december 2006 4—minin V M r\ H m I C D C. O I C IVI IVI I IV U E IV ZUU I 53 De komende editie van de Va kantiebeurs heeft met de intro ductie van zeven 'Themarou tes', de happening 'Dance Taste Around the World' en de presentatie 'Beleef Nederland' enkele aantrekkelijke primeurs op het programma staan. Initia tieven die samen met andere, beproefde activiteiten garant staan voor het succes van 's we relds grootste consumenten reisbeurs, die van woensdag 10 tot en met zondag 14 januari wordt gehouden in de Jaarbeurs Utrecht. In negen overzichtelijke en naar bestemming ingedeelde hallen zullen de bezoekers volop in va kantiesfeer worden gebracht en is informatie beschikbaar over alle reis- en verblijfsmogelijkhe den, waar ook ter wereld. Ger- ben Hardeman, projectma nager van de Vakantiebeurs: "Op de stands staan specialis ten uit de vakantielanden zelf met adviezen, leuke tips en met antwoorden op alle vragen. Veel reizigers in spe benutten de mo gelijkheid om de vakantie ter plekke te boeken, wat een be zoek aan de Vakantiebeurs nog aantrekkelijker maakt. Opval lend is dat de kwaliteit van het bezoek elk jaar toeneemt en de vraag naar bijzondere vakan ties". De openingstijden van de Va kantiebeurs 2007 zijn woensdag 10 tot en met zondag 14 januari van 10.00 tot 18.00 uur. Let op: vrijdag 12 januari van 10.00 tot 22.00 uur. Bezoekersinformatie: tel. 0900-52272387 0,13 per minuut). Zie voor uitgebreider info ook www.vakantiebeurs.nl Jaarbeurs Utrecht J25S"* www.vakantiebeurs.nl Zipper van Toppits .is het be kende huishoudzakje met rits... Hersluitbaar, transparant en ontzettend handig. Zipper is nu óók een uitkomst voor iede re vliegreis: de sterke en door zichtige Toppits Zipper 1 liter voldoet namelijk aan alle offi ciële regels voor vloeistoffen in je handbagage. Sinds Vanaf 6 november gelden binnen de Europese Unie voor iedereen die gaat vliegen nieu we regels. Zo mag je alleen nog vloeistoffen meene men in verpakkingen van maxi maal 100 milliliter. Deze flesjes mogen alleen vervoerd worden in een doorzichtig zakje met een inhoud van maximaal 1 li ter. Per persoon mag maar één zakje in de handbagage. En dit transparante zakje moet ook hersluitbaar zijn. De Zipper 1 li ter voldoet aan alle eisen! Het grote succes van Zipper zit 'm in het gemak van de ritsslui ting. Zipper van Toppits is voorzien van het revolutionaire Ziploc Zipper® systeem. Dit zorgt ervoor dat het zakje tel kens weer in één handbewe ging open en dicht gaat. Rits op reis! Toppits Zipper 1 liter per 15 zakjes wordt verkocht in de herkenbare knalgroene verpak king, adviesprijs 2,59. Onder andere verkrijgbaar bij Albert Heijn. Op de site www.toppits.nl staan veel meer Toppits tips trucs.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 53