EK onder 21 belooft spektakel in eigen land Zweten en pijn lijden voor je medemens gehele wintercollectie Jassen shirts truien blouses sweaters (et team van üiumpie Dumpie. wenst u een gezond en geluf&jg nieuwjaar!!! f\ in dames- heren- en kindermaten Korting niet geldig op spijkergoed - broeken - rokken en basisartikelen Woensdag 27 december 2006 longe voetballers uit acht landen komen van 10 tot en met 23 juni in actie tijdens het EK onder de 21 jaar. De wedstrijden uit poule A, waar titelverdediger Nederland in uitkomst, worden gespeeld in Heerenveen en Groningen. De tanden uit poule B spelen hun wedstrijden in Arnhem en Nijmegen. Dp voorhand lijkt Nederland eind november bijzonder gunstig geloot te hebben. De eerste wedstrijd van Jong Oranje is op 10 juni in Heerenveen tegen de relatieve outsider Israël De sterkste tegenstander uit de poule is ongetwijfeld Portugal. Het team van bondscoach Foppe de Haan treedt op woensdag 13 juni tegen de Portugezen aan in Groningen. De laatste poulewedstrijd is ongetwijfeld een bijzondere. In Heerenveen wordt dan tegen de zuiderburen gespeeld. Op papier lijkt de andere groep een stuk sterker. Tsjechië, Engeland, Servië en Italië komen uit in deze poule. Vederland-België onder 21 goed voor een oranjefeestje? FOTO: AAD VAN DER DRIFT Voor de zestiende keer wordt in het pinksterweekend de Ro- parun gehouden. Bij de eerste loop in 1992 nog een wedden schap van een paar vrienden, inmiddels zowel wat betreft af stand als wat betreft aantal deelnemers de grootste non- stop estafetteloop ter wereld. Zo groot dat het niet langer mogelijk is van Rotterdam naar Parijs te lopen. Sinds een aantal jaar starten de teams, afhankelijk van de vooraf aangegeven gemiddel de snelheid, elk op hun eigen tijd in Parijs. De bedoeling daarvan is dat ze uiteindelijk binnen een tijdsspanne van enkele uren op de Rotter damse Coolsingel arriveren. Onderweg zijn de lopers en hun begeleiders dan al een aantal feestende plaatsen ge passeerd. Jaarlijks wordt ook een prijs uitgeloofd voor het dorp of de stad, die er het grootste feest van weet te ma ken. In 2006 werd Ossend- recht verkozen tot Roparun- stad. De Roparun is een sportief evenement maar het geld dat ermee wordt ingezameld is waarschijnlijk nog belangrij ker. In de voorgaande 15 jaar werden miljoenen ingeza meld voor projecten ten bate van kankerpatiënten. Het af gelopen jaar was opnieuw een recordjaar. De ruim 200 deelnemende teams waren samen goed voor ruim 3,1 miljoen euro. Het geld gaat niet naar onderzoek maar naar projecten die de leefom standigheden van kankerpa tiënten moeten verbeteren. Informatie over deelname en sponsoring op wwtv.roparun.nl. Humpie Dumpie 50% korting

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 27