ons De gehele wintervoorraad moet weg DAMES-EN HERENCOLLECTIES Voor de beste merken moet je bij zijn... G-Star Replay Diesel Pall Mall G-Sus Mexx Esprit Vero Moda Only Villa Object EDC XX by Mexx Indian Rose Fhard Sandwich Vanilia JEANS - CASUAL-COLLECTION Woensdag 27 december 2006 20 mm mmm Vijfentwintig jaar na de eerste uitvoering op Bro adway, is de musical Dre- amgirls nu op het witte doek te zien. Het verhaal speelt zich af eind jaren ze stig, begin jaren zeventig en volgt de drie jonge vrouwen Effie, Deena en Lorrell die samen de veel belovende meidengroep The Dreamettes vormen. Ze worden bij een talen tenjacht ontdekt door een ambitieuze manager (Ja- mie Foxx) die hen het aan bod van hun leven doet: achtergrondzangeressen worden bij James 'Thun der' Early (Eddie Murphy). Als we de vooruitgesnelde berichten mogen geloven speelt Murphy als begena digd soulzanger de sterren van de hemel en is hij evenals veel van z'n mede spelers in Dreamgirls een belangrijk kandidaat voor een Oscar. Naast Murphy en Foxx zien we o.a. ook Beyoncé Knowles, Mos Def, Danny Glover, de bekende musi calster Anika Noni Rose en het Amerikaanse Idols-ta- lent Jennifer Hudson voor bij komen. Verwacht: 22 februari. The Cleaner is een actieco- medy met in de hoofdrol Cedric the Entertainer die een man speelt die lijdt aan geheugenverlies en verstr engeld raakt in een samen zwering van de overheid. Het wordt allemaal nog veel erger als Cedric over tuigd raakt dat hij een un dercover agent is die in z'n onderbewustzijn belangrij ke informatie verborgen houdt waarmee de samen zwering van CIA en FBI be wezen kan worden. Met o.a. ook Lucy Liu, Nicollette Sheridan en Elizabeth Hur ley. Verwacht: 19 april 2007. FOTO: COPYRIGHT INDEPENDENT FILM Het vervolg op de hitkome die uit 1997, met uiteraard Rowan Atkinson weer in de rol van de onhandige klun gelaar die zowel hoogst irri tant als meelijwekkend is. Mr. Bean is onderweg naar Zuid-Frankrijk voor een eenvoudige zonvakantie. Zijn reis van Londen naar de Riviera wordt al gauw een zooitje. Overal waar-hij komt ontstaat chaos, met als hoogtepunt een verto ning van zijn eigen video dagboek op het filmfestival van Cannes. Mr. Bean's Holiday werd geregisseerd door Steve Bendelack, de man die in de jaren '80 fu rore maakte met de pop- penparodie Spitting Image. Overigens kondigde Atk inson voor de opnames van Mr. Bean's Holiday al aan dat dit de laatste keer is dat Jiij in huid kruipt van de onhandige bonenstaak Be an. Verwacht: 29 maart 2007. Spanje, 1792. Het is de tijd van de Franse Revolutie die vanwege de Franse bezet ting van Spanje ook z'n weerslag heeft op het schiereiland. De muze van schilder Francisco Goya, Ines (Nathalie Portman), wordt valselijk beschuldigd van ketterij en in de gevan genis gegooid. Ze komt te recht bij broeder Lorenzo (Javier Bardem), een be langrijke man in de katho lieke kerk en een meedo genloze inquisiteur. Goya (Stellan Skarsgard) smeekt zijn vriend Lorenzo om haar genade te schenken... Pas jaren later, als de Inqui sitie wordt afgeschaft, komt Ines vrij. Ze zoekt Goya op. Hij confronteert vervolgens Lorenzo, en dan lijken de rollen omge- Knallen bij Unique Uitgezonderd jeans- en nieuwe collecties U betaalt het duurste artikel onafgeprijsd UNö^UE Grotestraat 4 - Rijssen Grotestraat 95 - Nijverdal Grotestraat 10 - Rijssen W. Alexanderstraat 62 - Nijverdal keerd... Het door Milos Forman (onder meer be kend van The People vs Larry Flynt, Man On The Moon, Amadeus, One Flew Over The Cuckoo's Nest) geregisseerde Goya's Ghosts wordt gezien als een prachtige hommage aan een van de grootste schilders die Spanje ooit heeft gekend en geldt te vens als een van dé aanra ders van filmjaar 2007. Ver wacht: 12 april 2007. FOTO: 2007 A-FILM DISTRIBUTION

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 20