ijkenkiezenkopen Wereldse Cakemixen kijkenkiezenkopen Op 1 maart 2007 is^^r Vakantie - Cadeaubon gevestigd in Holten Daarom houden wij in de maanden januari en februari 2007 een Jubileum Actie Bij elke behandeling krijgt u van ons een loti LONDEN, PARIJS of Barcelona. Parijs Barcelona Londen creatieve haarmode voor hem en haar' W. Stegeman Larenseweg 45, Holten Tjynuuyy n aëiêmberüUUU De trekking is op 1 maart a.s. en de winnaar krijgt een bon aangeboden voor een compleet verzorgd weekend naar Daarnaast zijn er vele andere prijzen. Tot ziens bij 054% - 36I74g 17 Atlanta-Dethmers introduceert: ducten van Bake it! hoeft de in de volgende smaken: Engelse Bake it! Wereldse Cakemixen, consument alleen nog melk toe Strawberry cake, Duitse Sch- Hiermee speelt de fabrikant in te voegen. Zelfs een bakblik is warzwalder cake en Italiaanse op de consumententrends ge- niet meer nodig. De verpakking Amaretti cake. De consumente mak, genieten, kwaliteit en ge- is namelijk ook direct de bak- nadviesprijs bedraagt €2,39 zinsgrootte. Aan de drie pro- vorm. Bake it! cakemixen zijn er voor alledrie de varianten. Melk drinken wordt lekkerder en leuker. Dippen en sippen met Sipahh. Wat is er nu leuker dan een riet je, dat smaak geeft aan je melk wanneer je er door drinkt? Dat kan namelijk met de Sipahh smaak-je-melk rietjes waarin smaakkorreltjes zijn verwerkt. Melk drinken met deze rietjes geeft dus smaak aan de melk. Op deze manier is melk drinken niet alleen gezond, maar nog lekkerder en leuker ook. Sipahh smaak-je-melk rietjes zijn ver krijgbaar in de smaken chocola de, aardbei en banaan. Ze zijn verpakt in een aantrekkelijke consumentenverpakking met 10 rietjes. Ze bevatten geen kunstmatige kleur- en smaakstoffen en zijn te vinden in het houdbare melk- schap van onder andere Albert Heijn. Kijk voor meer informatie op de website www.sipahh.nl 40 JAAR

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17