Enterse Kloomp'n Daansers verzorgen kerststal in Huis Verwolde in Laren Dames: gehele wintercollectie Heren: elk 2e artikel Brand school Winnaars 0 Mexx Esprit Vero Moda Only Sandwich XX by Mexx E.D.C. enz. Pall Mali Diesel G-Star Replay G-Sus Esprit Collumn enz. JEANS - CASUAL-COLLECTION Grotestraat 4 - Grotestraat 10 - Rijssen Grotestraat 95 - W. Alexanderstraat 62 - Nijverdal Fiets blijkt oorzaak bedrijfsbrand insdag 19 december 2006 45 ENTER - De Enterse Kloomp'n Daansers verzorgen opnieuw een levende kerststal rond Huis Verwolde in Laren. Vorig jaar beeldden de Enternaren voor het eerst in Verwolde de kerstgeschiedenis uit. Dat is goed be vallen, alleen hebben we nu gewijzigde ope ningstijden. Niet vier dagen, maar alleen de beide kerstdagen", vertelt woordvoerder Jan Veldhuis. De Kloomp'n Daan sers zijn er voor de ac tiviteiten, zoals ze die al jaren verzorgen en de verdere organi satie is in handen van de stichting het Gel- dersch Landschap en Geldersche Kasteelen. Belangstellenden zijn beide kerstdagen wel kom tussen 11.00 en 18.00 uur. De entreeprijs be draagt 4 euro voor vol wassenen. Kinderen tot en met 12 jaar be talen één euro. Bezoekers wanen zich op hert terrein rond huis Verwolde ruim 2000 jaar terug in de tijd. Bij de toegangs poort wordt een volk stelling gehouden. Net als in de dagen van Keizer Augustus. Daarrja komt men in Bethlehem met de herbergen. - Daar zijn winterse versnaperingen te koop. Wandelt men verder dan komen de bezoekers op het open veld, waar de herders de wacht houden over de kudde schapen. Misschien zijn er dit jaar lammetjes. Niet alleen de herders zijn er te vinden maar ook de stal met Jozef en Maria en het kindeke in de kribbe. De drie koningen zijn natuur lijk ook aanwezig. Kortom er is van alles te zien en te horen. Zachte kerstmuziek verhoogt de sfeer in Bethlehems dreven. Voor de kinderen is er een speurtocht uitge zet. 2 halen 1 betalen 50% korting - Uitgezonderd jeans- en nieuwe collecties U betaalt het duurste artikel onafgeprijsd UNoéUE RUSSEN - Een in brand staande fiets is de oorzaak ge weest van een bedrijfsbrand aan de Elsenerstiaat in Rijs sen. Bewoners van een bo- vengelegen appartement hoorden zondagmorgen 17 december rond 07.15 uur een knal en gingen kijken. Daar zagen zij dat een fiets die voor de winkel was gestald in brand stond. Door de hitte sprong het raam van de win kel en sloegen de vlammen naar binnen. De brandweer kwam ter plaatse en had de brand snel onder controle. Het winkelpand heeft veel rookschade opgelopen. De eigenaresse van de winkel zal bij de politie aangifte doen. RIJSSEN - De politie in Rijs sen kreeg zaterdag 16 de cember, omstreeks 02.10 uur, de melding van een brand in de Willem Alexan- derschool in Rijssen. Ter plaatse bleek een schuur van de school in brand te staan. De brandweer had de brand zeer snel onder controle waardoor ternau wernood kon worden voor komen dat de naastgelegen lokalen in vlammen opgin gen. De politie vermoedt brandstichdng en is op zoek naar getuigen die mo gelijk iets hebben gezien in de buurt van de school. RIJSSEN - Jan Paalman en Bert-Jan Haarkamp van Atle tiekvereniging Rijssen wisten zaterdag tijdens de ACO van Elderen boscross beslag te leggen op de eerste plaats op 11.6 en 7.6 kilometer. Beide atleten liepen de cross in Ommen als voorbereiding op de Ter Steege crossloop die komende zaterdag in Rijssen wordt georganiseerd. In Ommen was Paalman vanaf de start onbereikbaar voor de rest van het deelne mersveld. Hij bouwde zijn voorsprong uit naar meer dan 2 minuten op de num mer 2 en eindigde in een tijd van 41.54 min. Haarkamp wist op de 7.6 km op en rond om het sportpark na 1 ronde van 3.8 lan de plaatselijk fa voriet Niek Linckens bij te ha len en liep vervolgens solo naar de overwinning in 27.31 min.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 45