Jongensdroom wordt werkelijkheid Alle Nachthemden Pyama's Dusters Badjassen Huispakken BH's en R Slips 10- korting nu 30% korting Bengels Ko iive life love livera Baby- kinder- en tienermode Nieuwbouw I It BORGHUIS SPER Onderhoud O dakDEKKERSBEPRIJF B.V.I Renovatie Prijswinnaars van kleurwedstrijd Praxis Speciale aanbieding van o.a. Triumpf, Chantelle, Esprit, Mexx enz. AlIC Heren Pyama's en Shortama's Slips o.a. Schiesser 1 I ENTER - Jongens dromen worden soms waar. Het be gon een jaar of twin tig geleden met een houten schuurtje naast het ouderlijk huis van Edwin Lam mertink in Enter, waar vooral 's avonds en zaterdags driftig aan allerlei soorten auto's werd gesleu teld. Ambachtsweg 8, 7451 PM Holten. Tel. 0548-36 15 49, fax 0548-62 57 01 mobiel 06-53 86 42 91 Op de gehele wintercollectie m.u.v. accessoires bengels Ko Haarstraat 15 Rijssen 0546-54 17 61 Dinsdag 19 december 2006 4; OPRUIMING Edwin Lammertink mag zich nu officieel Porsche-dealer noemen. li vera Crotestraat 6 - Rijssen Dit ontwikkelde zich al vrij snel tot een serieus autobe drijf op het bedrijventer rein en speciaal gericht op het merk Porsche. Ook de Nederlandse importeur van Porsche viel dat op en sinds kort mag Edwin Lammertink zich officiéél Porsche Servicedealer noe men. Het sevicedealer- schap houdt in dat Por- scherijders er terecht kun nen voor onderhoud en re paratie volgens de officiële Porsche-richtlijnen. Daar naast is er een uitgebreid aanbod Porsches met fa brieksgarantie. Showroom, werkplaats en raceafdeling zijn sinds kort ondergebracht in een nieuw pand langs de Al in Enter. Het is geheel uitge voerd in de Porsche huis stijl en vooral 's avonds zijn de roodverlichte letters op de gevel niet te missen van af de snelweg. Met beeld en geluid in de stijl van het merk was er op vrijdag 15 december de of ficiële opening. Burge meester L.B. Kobes van de gemeente Wierden prees in zijn openingstoespraak Lammertink als onderne mer voor z'n kennis kun de en professionele aan pak. "U gaat een nieuwe uitdaging aan en het ge- FOTO: SANDER SCHEPF.RM.U meentebestuur van Wiel den waardeert deze initia tieven. Wij zijn blij met de ze trekpleister aan de Al. Enter is een broedstod voor economische activi teiten. Het is verstandig» ook in plattelandsgemeen ten ruimte te geven energieke plaatselijke on dernemers, die van hui plaats houden en binding hebben met de gemeen schap." Aldus burgemees ter Kobes, die tot slot na mens het gemeentebe stuur van Wierden Lam mertink en z'n medewet kers alle succes naar dl toekomst wenste. Vervolgens was er gelegen heid het pand te bezichti- gen.Het viel op dat naas de entree in de showroom de afbeeldingen hangen van Ferdinand Porsche en z'n oude schuur in Oosten rijk, waar hij de welbeken de Volkswagen Kever heeft "uitgevonden" die de bast vormde voor de eerste Pot sche sportwagen. Bij Edwin Lammertink be gon het ook in zo'n schuur. 40% korting De winnaars van de kleurwedstrijd die Praxis Rijssen onlangs heeft gehouden. foto: sander scheper»* RIJSSEN - Vanwege de stuntvierdaagse heeft Praxis Rijssen aan de Spoe- lerstraat 23 een kleurwed strijd gehouden. De winnaars konden onder meer MP3-spelers, een racebaan, stereotoren er een houten knutselhoel winnen. Verder kregen 2 een snoepzak mee na< huis en mochten ze een ai-1 tentie uit een bak halen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 42