r L Extra prijzen: grandioze minicruise... 1 ...of de nieuwe Grisham! 2121 L Doe mee en win! WGGGNGR huis-aan-huiskranten Vul de Winterpuzzel van dé Weekkrant in en maak kans op één van de mooie prijzen: een reischeque ter waarde van 350 euro, een driedaagse City-Cruise naar York voor twee personen of de allernieuwste Grisham 10 Nog makkelijker: SMS uw oplossing! 1 10 Dinsdag 12 december 2006 uniform jas grote pompoen vrees wezen familie lid lijst van planeten hemel lichaam aan vanke lijk vlekken water stoffer roof vogel voertuig intuïtie wettig geliefde van Zeus gereed livrei- knecht Romein se godin Ierland wijk plaats muziek instru ment ronde van de winnaar herfst bloem vloei baar voedsel oude lengte maat genot middel oorspr. bew. v. Nieuw- Zeeland slinger plant innig geweldig plus schouw burgrang hevig verlaag de toon boomlo ze gras steppe vreemde munt dieren geluid -er binnen spring loop gewicht T tuin bedrog T de mensen Puzzelen is natuurlijk altijd leuk. Maar al puzzelend kans maken op een gratis vakantie is helemaal de moeite waard! Stuur de op lossing van deze Winterpuz zel naar de redactie en maak kans op één van de tien waardecheques ter waarde van 350 euro bij Canvas Ho lidays Canvas Holidays biedt luxe stacaravans en bungalowtenten op de mooiste plekjes van Euro pa. Lekker de hele dag in de bui tenlucht, genieten van de frisse lucht en plezier hebben. Bij een Canvas Holidays vakantie draait het allemaal om dat ontspan nen, vrije gevoel. Het kan alle maal op een van de 94 campings in 9 landen in Europa. U heeft ruime keuze uit accommoda ties, variërend van het ultieme kampeergevoel in een bunga lowtent tot de meest luxe staca ravan met twee badkamers, drie slaapkamers en zelfs een afwas machine. Bij Canvas Holidays hebben kinderen het altijd naar hun zin. Naast alle faciliteiten op de cam pings zoals zwemparadijzen en sportvelden, organiseren de speciaal opgeleide medewer kers van Canvas Holidays activi teiten met de Hoopi Club voor jongere kinderen of de buzz Club voor tieners. De vakantie is op te nemen in het voorseizoen 2007. Als u heeft gewonnen, ontvangt u zo snel mogelijk bericht van Canvas Holidays. Niet gewonnen, maar wel ontspannen op vakantie? Kijk op www.canvasholidays.nl of bel voor de gratis brochure 0900-8824 (0,20 c.p.m.). Voorwaarden: uw vakantie valt volledig voor 1 juli 2007; Maximaal 2 volwassenen en 4 kinderen (tot 12 jaar); Uitsluitend voor nieuwe boekingen; Geldig voor één ac commodatie Bungalow tent. Festival, Festival 26 midi (maximum aantal personen toegestaan in die accommodatie) op een camping naar keuze; Op basis van be schikbaarheid; Niet inbegrepen zijn hotelovernachtingen, verzekeringen, vervoer en toegangskaarten voor attractieparken; De prijs is niet inwisselbaar tegen contan ten. Kans maken op de prijzen is makkelijker dan ooit! II vutt de Winterpuzzel in en aan de hand daarvan kunt u de regel onder de puzzel in vullen. Dat is dé oplossing. U maakt kans op een prijs door deze op een briefkaart te schrijven en te zenden aan: Wegener Huis-aan-huiskranteri o.v.v. 'winterpuzzel', postbus 692, 7500 AR Rotterdam. puzzelland.com Toets PZL(spatie)GP6(spatie)DE OPLOSSING. Zend dit bericht naar nummer 2121. De kosten per SMS-je zijn 0,40 eurocent. Meedoen mag zo vaak u wilt. Behalve reischeques ter waarde van 350 euro, zijn er ook nog fantastische minicruises te win nen. Maar liefst tien winnaars krijgen een gratis minivakanüe: een 3-daagse City-Cruise naar York voor twee personen. Dat houdt in: 2 avonden uit aan boord van de meest comforta bele Cruiseferries op de Noord zee en een dagbezoek aan de Middeleeuwse plaats York. Aan boord onder meer live en tertainment, kinder speelruimtes, biosco pen, casino, verschillen de bars restaurants en comfortabele cabins. Shoppen, cultuur, gezel lige tearooms, een prachtige ka thedraal en leuke pubs! Aangeboden door P&O Ferries. Geldig in 2007 voor 2 personen, obv. Standard cabin, incl. bus vervoer in Engeland. (Prijs o.b.v. beschikbaarheid). Als klap op de vuurpijl zijn er liefst 100 exem plaren van De Gevangene (winkelwaarde 19,95 euro), het nieuwe boek van John Grisham, te vergeven onder de goede inzenders. Het thema van De Gevangene kan bijna niet actueler, door justitiële blunders, vage getui gen en slecht politiewerk wordt Ron Wil liamson wegens moord ten onrechte ter dood veroordeeld. Hij komt terecht in een van de meest mensonteren de gevangenissen van de Verenigde Staten: de dodencel van de McAlester-gevangenis. In een kleine cel, diep onder grond, zon der ramen of frisse lucht, vecht Williamson een juridische strijd tegen het onrecht dat hem is aangedaan. Maar de dag van zijn executie komt steeds dichterbij.Een waargebeurd verhaal, dat dankzij het verteltalent van John Grisham de lezer nog lang zal bijblijven.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 31