r «j Twee brandmeldingen Weerzien met Denzei Washington in Maak het sfeervol af met Van Buren Van Buren ALLEVON Dictee gaat och door ■Dinsdag 12 december 2006 KEUKENS SANITAIR WMATERI ALEN PROFSHOP w. van-buren.nl Hengelo (O) Wegtersweg 18 T (074) 25 08 145 Doetinchem Ootmarsum Wijn berg se weg 51-53 Ind.ter. 'De Mors' 105 1(0314)32 42 46 T (0541) 29 23 33 Deventer Solingenstraat 45 T (0570) 51 63 82 Haaksbergen Spinnerstraat 12 T (053) 57 21 232 Nijverdal Bedrijvenweg 11 T (0548) 61 35 67 LOGISTIEK 27 Een tegelvloer helemaal naar uw smaak. Die vindt u bij Van Buren. Wij hebben een groot assortiment wand- en vloertegels en natuursteen vloeren. Grote tegels voor een chique uitstraling, of juist kleine mozaïek- tegels voor speelse effecten. Er zijn volop mogelijk heden, zoals bijzonderp kleurcombinaties of aparte legpatronea Ook voor haarden en schouwen kunt u bij ons terecht Gas, elektrisch of hout, voor elk wat wils. Laat u inspireren in onze showroom. TEGELS KEUKENS SANITAIR BOUWMATERIALEN Showroom Nijverdal Bedrijvenweg 11 T (0548) 61 01 00 info@van-buren.nl Vrijwilligers gezocht voor Hooikoorts Onderzoek verking \/a n Taanden Allevon is een bureau dat onderzoek doet naar de geneesmiddelen voor verschillende aandoeningen. Er is nu een onderzoek gestart naar een geneesmiddel tegen graspolier allergie. Met gaat om een nieuwe dosering van een bestaand geneesmiddel. Het onderzoek wordt o.a. uitgevoerd in de regio Hengele Voor het; onderzoek zoeken wij: Personen met klachten van "hooikoorts" juni/juli/augustus Zowel mannen als vrouwen Leeftijd 18 t/m 50 jaar Indien u na een screening geschikt blijkt te zijn om deel te nemen wordt i verwacht in ongeveer een half jaar tijd minimaal 8 keer naar het centrun te komen. Bij de screening zal via een huidtest worden gekeken naar d stoffen waar u allergisch voor bent. Het middel moet u zelf toedienen vi. druppels onder de tong. Hierbij wordt ook gekeken naar eventuel bijwerkingen. Bij de visites wordt o.a. lichamelijk onderzoek verricht soms wordt ook bloed afgenomen of een hartfilmpje gemaakt. Er zijn geen kosten aan het onderzoek verbonden. De onkostenvergoeding bedraagt C 600,= als afgelegd (dit is inclusief reiskosten). alle bezoeker Voor informatie nummer: RUSSEN - In tegenstelling tot eerdere berichten gaat het Groot Dictee Rijssen-Holten op don derdag 14 december toch door. De bibliotheek houdt dit jaar geen dictee voor scholieren, zo als voorgaande jaren, maar voor volwassenen. Het was de bedoe ling dat journalisten het zouden opnemen tegen krantenlezers en aibliotheekbezoekers. Op een drietal na waren de journalisten te druk, zodat het doorgaan van het dictee op losse schroeven kwam te staan. Maar vanuit het publiek kwamen zoveel ingevul de selectiedictees binnen dat de organisatie besloot de inwoners van Rijssen-Holten onderling te laten uitmaken wie van hen de spelling het beste beheerst. De drie journalisten die zich wel hadden aangemeld, doen na tuurlijk ook gewoon mee.Het dictee is opgesteld door Bouke Wouda, oud-leraar Nederlands, en heeft als thema: "Noorse me dicijnman keert terug naar Ne derland". Het is het verhaal van een arts die een tijdlang in Noor wegen gewoond heeft en terug keert naar Nederland. Samen met een collega bespreekt hij de toestand in ons land. Passend bij het thema heeft de organisatie oud-huisarts J. Slofetra uit Rijs- sen bereid gevonden mee te doen. Huisarts J.J. van de Burgh Probeert zijn agenda aan te pas sen om ook aanwezig te kunnen 'ijn. Een andere deelnemer is Mare Jaarsma, Hij houdt zich na mens de gemeente onder andere bezighoudt met het Kulturhus in oprichting in Holten en het Park gebouw in Rijsen. Het dictee begint om 19.30 uur. h verband hiermee is de biblio- aanmelden kunt contact opr net ons centrale O3O - 272 4315 (centrale telefoonnummer) of meldt u aan via vw.allevon RIJSSEN - De brandweer in Rijssen kreeg om 20.33 uur een melding binnen van een woningbrand aan de Vennekesgaarden 45 en tevens om 20.33 uur ging het automatische alarm af van de 'De Veste' aan de Izaak Heijman- straat in Rijssen. De oorzaak van het auto matische alarm was dat er iemand brandende kaarsjes onder de melder had gezet waardoor deze afging. De brandweer bracht met twee auto's- een bezoek aan de Ven nekesgaarden waar de klus binnen aanzienbare tijd ook geklaard was. De brandweer moest uitrukken voor een woningbrand aan de Vennekesgaarden. (Foto: Sander Scheperman) In de actiethriller Déja Vu van regisseur Tony Scott zien we naast topacteur Denzei Washington ook Val Kilmer en James Caviezel voorbijkomen. De film - een opmerkelijke combi natie van actie, science fiction en ro mantiek - draait om agent Doug Cariin (Washington) die in New Or leans met behulp van déja vu-ge- voelens naar een misdrijf wordt geleid. Iedereen kent het déja vu-gevoel. Het gevoel dat je iemand die je voor het eerst ontmoet al jaren kent. Of als je ergens voor het eerst naartoe gaat en de plaats van be stemming een wel heel vertrouw de aanblik geeft. In Déja Vu wordt een bom op de veerboot van New Orleans tot ontploffing ge- bracht en moet Carlin bewijs- vi materiaal verzamelen. Hij komt j erachter dat de feiten zoals de meeste mensen die in hun hoofd hebben niet kloppen met de werke lijkheid. Gevolg is een keiharde strijd en een duizelingwekkende race met als doel het redden van honderden onschuldige levens. Kort voordat de opnames van Déja Vu in New Orleans van start zouden gaan, vernietigde Orkaan Katrina alle locaties. Bijna werd het project afgeblazen. Scott en zijn crew waren echter overtuigd dat de film gemaakt moest worden. Drie maanden na de ramp gingen ze alsnog draaien op de verwoeste plekken. Déja Vu wordt 14 december verwacht in de bioscopen. TOUCHSTONE PICTURES

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 27