enthousiaste collega. Rondje in Dakar-buggy SZ Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een Een positieve instelling Praxis Rijssen ff; v Per 1 januari 2007 wordt de werkgeversbijdrage voor kinderopvang verplicht. Kinderopvang. Beter betaalbaar f en gemakkelijker geregeld Dinsdag 12 december 2006 PRAXIS Wij zoeken een medewerker voor de aankomst goederen die tevens verkoop ondersteunend bezig zal zijn voor 38 uur Functie-eisen: Vakkundig Flexibel inzetbaar Leeftijd vanaf 18 jaar Wij bieden: Een prettige werksfeer Een vakgerichte opleiding Salaris volgens bouwmarkt cao Interesse Stuur een sollicitatiebrief aan: t.a.v. dhr.G.Loman Spoelerstraat 23 7461 TX Rijssen Een artist impression van de indrukwekkende rally-buggy, waarmee team dé Weekkrant Loix/Vaanholt in de rally Dakar 2007 gaan starten en waarmee een weekkrant-winnaar 16 december mee mag rijden. FOTO: INSIGHT F1 Het rallyteam dé Weekkrant Loix/Vaan holt is in volle voorbereiding op Dakar 2007. De eerstvolgende test voor Freddy Loix en Herman Vaanholt staat gepland op het circuit van Valkenswaard op zater dag 16 december. Niet alleen Team dé Weekkrant kijkt uit naar deze proloog, ook maar jij kunt live getuige zijn van de ze unieke test op Nederlandse bodem!! Wanneer jij de volgende drie vragen goed weet te beantwoorden, maak je kans om tijdens de Pre-Proloog op Valkenswaard naast rallycou reur 'Fast Freddy' een rondje in deze ultrasnelle buggy mee te scheuren! Vraag 1: Voor de hoeveelste keer doen Loix/Vaanholt als team mee aan Le Dakar? A) le; B) 2e; C) 3e Vraag 2: Voor de hoeveelste keer wordt Le Dakar georganiseerd? A) 27e; B) 28e; C) 29e Vraag 3: Uit hoeveel etappes bestaat Le Dakar 2007? A) 15B) 16; C) 17 Stuur snel, uiterlijk donderdag 14 december een email met naam, adres, postcode, woon plaats, geboortedatum, telefoonnummer én de goede antwoorden naar: dakar@belvilla.com en maak kans op een uniek rondje in de Dakar buggy op het Valkenswaardse Rallyracing- circuit. De winnaar wordt op 15 december hoogst persoonlijk gebeld door de crew! Let op: Inzendingen met onvolledig ingevulde, persoonlijke, gegevens, kunnen niet in behan deling worden genomen. (bron: insight fi) Goed nieuws voor u als werkende ouder: Wist u dat vanaf I januari elke werkgever in Nederland verplicht is om bij te dragen in de kosten van kinderopvang? En wist u dat de overheid volgend jaar 125 miljoen euro extra uittrekt voor kinderopvang? Dat betekent dus dat kinderopvang voor de meeste werkende ouders veel beter betaalbaar wordt. En niet alleen dat. Omdat de toeslagen in één keer via één loket (de Belastingdienst) worden uitgekeerd, is het aanvragen ervan ook een stuk gemakkelijker geworden. Wat betekent de verplichte werkgeversbijdrage voor u? De verplichte werkgeversbijdrage bestaat uit een vast bedrag van één derde deel van uw kinderopvangkosten (tot de maxi male uurprijs). Dit vaste bedrag telt de Belastingdienst op bij de (inkomensafhankelijke) kinderopvangtoeslag die u nu ook al van de Belastingdienst ontvangt. Het totale bedrag wordt auto matisch aan u overgemaakt. Daar hoeft u dus niets voor te doen. Voordelen voor u: door de invoering van de verplichte werk geversbijdrage weet u zeker dat u een volwaardige werkgevers bijdrage in de kinderopvangkosten ontvangt. Bovendien hoeft u niet meer zelf aan meestal twee werkgevers een bijdrage in de kinderopvangkosten te vragen. U heeft voort aan nog maar met één instantie te maken: De Belastingdienst. Vanaf 2007 betalen werkgevers hun bijdrage aan de kosten van kinderopvang direct aan de Belastingdienst. Stel: U en uw partner hebben samen een belastbaar inkomen van 45.000 per jaar. U heeft twee kinderen die drie dagen per week naar de crèche gaan.Tot nu toe kreeg u nog geen werkgeversbijdrage. Door de invoering van de verplichte werkgeversbijdrage gaat uw gezin er vanaf I januari 2007 jaarlijks ongeveer 2.200.- op vooruit. De overheid investeert 125 miljoen euro extra in kinderopvang. De regering vindt het belangrijk dat ouders hun werk en hun zorgtaken goed kunnen combineren. Dat is dan ook de reden waarom de regering vanaf 2007 jaarlijks 125 miljoen euro extra uittrekt voor kinderopvang. Omdat ouders met midden- en hogere inkomens meer voor kinderopvang betalen dan de lagere inkomens, zullen vooral deze groepen in 2007 van de extra overheidsinvestering profiteren.Volgens berekeningen wordt dankzij de 125 miljoen euro extra de kinderopvang goedkoper voor 80 van de ouders. U en uw partner werken allebei en hebben een gezamenlijk verzamelinkomen van 60.000 per jaar. Uw twee schoolgaande kinderen gaan drie dagen per week naar de buitenschoolse opvang. Hoe hoog is uw maande lijkse bijdrage in 2007? Kosten (op basis van een uurprijs van 5,45): 416,93 Af:Werkgeversbijdrage (1/3 deel van de kosten): 138,98 Af: inkomensafhankelijke toeslag van de overheid: 213,88 Uw ouderbijdrage voor uw twee kinderen: 64,07 Zonder de extra overheidsinvestering van 125 miljoen zou u geen 64,07 maar 87,63 per maand hebben betaald. Meer weten? U wilt meer weten over de kinderopvangtoeslag in het algemeen of de verplichte werkgeversbijdrage in het bijzonder? Ga dan naar www.szw.nl, klik opWerk en daarna op Kinderopvang. Op de website van de Belastingdienst, www.toeslagen.nl, kunt u berekeningen maken voor uw eigen gezinssituatie, een aanvraag formulier kinderopvangtoeslag downloaden en de toeslag aan vragen. U wilt een leuke e-card over dit onderwerp doorsturen? Ga dan naar www.toptijd.nu.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 26