Kerstgeheimen Kleurrijke kerstmuziek Veilig kaarslicht WK Bommetje gaat niet door AKOR Timmerlieden BOUW Thuiszorg Noord West Twente De Koppel ZorgSelect ALLES OVER DE ZORG IN DE REGIO TWENTE/OOST-ACHTERHOEK: WWW.ZORGSELECT.NL Ben je iemand die - m alles al heeft of aan pf het sparen is voor |\\J O l iets groots en is jouw kerst ge- vindt? Dan loop je wel meteen een ri sico, want tijdens de feestdagen kun je dat geld niet bij de bank storten. Ge lukkig zijn er slimme ma nieren bedacht om kostbaarheden zo 3 goed mogelijk te verbergen voor het - oog van onge- wenste bezoekers. Wat te denken van een opbergruimte in 'tSHF een bloempot? Je zet er een kerstster bovenop en niemand die Émp- daar jouw cadeau vermoed. JBU Maar je kunt ook kiezen voor -'aK1 een 'kluisje' in een cd hoesje of fl boek. We hebben deze geheime Tl opbergplaatsen nog niet in de Ne- "*81 deriandse winkets kunnen bespeuren, dus je zuit er voor naar Australië moe ten. Dankzij internet is dat tegenwoor- dig een f reisje van niets. Meer informatie wordt gegeven op de site www.latestbuy.com.au. jinsdag 12 december 2006 AKOR Bouw heeft een lange traditie in de bouw. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf gespeciali seerd in het flexibel en creatief oplossen van huisvestingsvraagstukken voor bedrijven, winkelorganisaties, overheden en particulieren. Akor verzorgt een volledig, integraal bouwproces waarin klantvriendelijkheid, kennis en kwaliteit voorop staan. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Voor alle functies geldt dat wij op zoek zijn naar mensen met de volgende eigenschappen: - Je voelt je verantwoordelijk voor je werk. - Je vindt collegialiteit, flexibiliteit en kwaliteit net zo belangrijk als wij. - Je bent woonachtig in Rijssen of directe omgeving. AKOR BOUW BV Molendijk Noord 53 7461 JG Rijssen Telefoon: 0548 51 56 15 Telefax: 0548 52 03 96 E-mail: info@akor.nl Internet: www.akor.nl Geen kerst is echt kompleet zonder passende muziek en met deze bijzondere speaker wordt zelfs die muziek nog sfeervoller. Door je radio, MP3 of cd-speler te koppelen aan deze vriendelijk lachende sneeuwpop, zal de sfeer in de kamer onmiddellijk verande ren. Want de sneeuwpop verandert op het tempo van de muziek ook nog eens van kleur, dus het is een echte blikvanger. En ja, de speaker levert stereo geluid. Meer infor matie wordt verstrekt op http://shop.avon.com. Tijdens zo'n traditioneel 'kaars- jesfeest' als kerst, is een goede rookmelder natuurlijk geen overbodige luxe. En inmiddels hoef je daar niet meer met schroeven aan de slag. De aan wezigheid van een hanglamp is wel een vereiste, want het Sna- palarm heeft een snoer nodig om zich eenvoudig om te laten klikken. Het alarm beschikt na tuurlijk over een testknop zodat je, na bevestiging kunt controle ren of alles inderdaad werkt. Aangezien de meeste lampen aan een wit of zwart snoer be vestigd zijn, is ook het Snapa- larm in zwart en wit verkrijg baar. Wil je liever toch het alarm aan het plafond? Ook dat kan. Meer info is te vinden op www.snapalarm.com. Dan hebben wij een leuke baan voor u. Wij zoeken per direct 60 flexibele huishoudelijke hulpen die een aantal dagdelen in de week beschikbaar zijn. Wij vinden het van belang dat u zelfstandig kunt werken, graag zaken aanpakt en dat u het leuk vindt om bij oudere mensen te werken. De functie Als huishoudelijke hulp verricht u o.a. de volgende werkzaamheden: boodschappen doen, afstoffen, stofzuigen, ramen lappen, een broodmaaltijd bereiden en de was doen.. De werkzaamheden verschillen per cliënt. Wilt u reageren? U kunt binnen 14 dagen reageren op deze vacature via www.zorgselect.nl/vacaturebank (zoek op vac.nr. TNW-1 891 /solliciteer). Heeft u geen internet, stuur dan uw brief onder vermelding van vac.nr. TNW-1 891 naar ZorgSelect, postbus 1212, 7550 BE Hengelo. Off I Werkgeversvereniging Zorgsector (Vervolg voorpagina) RIJSSEN - "We zijn daar toen heengegaan en de den het zo goed dat we mee mochten naar het NK bommetje dat op 26 au gustus in Bergschenhoek gehouden werd". De familie Jansen reed die zaterdag helemaal naar deze plaats in de buurt van Rotterdam waar beide jon gens maar één keer een bommetje van de hoge duikplank mochten ma ken. "Ze hadden aan beide kant een paal gezet waarop de druppels terecht kwa- men", vertelt Jorg. "Bij Niels zat de hoogste sput ter op 5.50 meter en bij mij op 4.95 meter". Deze resul taten waren goed voor een derde en een vijfde plaats bij het NK en deelname aan het WK. Ook Jorna Mensink uit Markelo, die de negende plaats behaalde bij het NK, mocht meedoen aan het wereldkampioenschap. Niels kreeg een beker, een getuigschrift, bloemen en een spel en ook voor Jorg was er een mooi getuig schrift. Niels wil wel zijn techniek verkl^ik in elkaar en wanneer ik het water voel ga ik weer recht", vertelt hij. 's Mor gens heeft hij al in zijn klas vertelt dat hij geïnterviewd werd door een mevrouw van de krant, zodat zijn klasgenootjes niet vreemd opkijken als zij de foto van Niels en Jorg in de krant zien staan. De jongens zijn erg teleur gesteld dat het WK Bom metje niet doorgaat en ho pen dat dit evenement bin nenkort alsnog wordt ge houden. Maar het is toch fantastisch dat je derde en vijfde wordt bij een lande-

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 25