Nederlaag voor eerste W Holten Alleen woensdag 13 december... WOENSDAG EXTRA koopavond tot 21.00 uur JAN TEN HOVE Alleen in Rijssen de SalhwrtfsHeuvelrui - AUTOSERVICE AUTOSERVICE JAN TEN HOVE Dinsdag 12 december 2006 22 OPENBARE VERGADERING Overlegorgaan Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug Op maandag 18 december 2006, komt het Overlegorgaan weer bijeen. Bij die vergadering zijl belangstellenden van harte welkom. Plaats: voormalig gemeentehuis in Holten. Aanvang: 19.30 uur. De stukken voor de vergadering liggen vanaf woensdag 13 december 2006 ter inzage in het gemeentehuis in Nijverdal en Rijssen-Holten (vest: Holten) en in de bibliotheken in Nijverdal en Holter kunt ook de stukken inzien op www.sallandseheuvelrug.nl. Voorafgaand aan de vergadering kan men gebruik maken van spreektijd. Wilt u dat voor de tijd aan o doorgeven; kantooruren op tel. nr. 038 499 8500. drs. R. Lanning, voorzitter drs. H.G.A. Reimerink, secretaris Kryptonstraat 30 Rijssen Ind.terr. Plaagslagen - Tel. 0548-54 06 60 Zaterdags geopend tot 16.00 uur Mini Cooper 1.31993 Peugeot 1061996 Peugeot 106 Ralley 1994 Opel Veetra 2.0 Stat1999 Seat Ibiza.1994 Fial Cinguecento1996 Range Rover 4.0 Aut1999 Range Rover 3.5 LPG Aut./schakel 1986 Kever Cabriolet Oldtimer Talbot Samba Cabriolet1984 Mercedes Benz 19DE 1986 Mitsubishi Space Runner LPG 1992 Opel Astra Station 1992 Volvo 440 LPG 1993 Voor klein en groot onderhoud gaat u naar ook uw adres voor lease HOLTEN - Holten weet weer wat verbezen is, na zes wedstrijden zonder neder laag te hebben gespeeld was zondag Hebos in Deventer te sterk voor Holten. Een ne derlaag met weinig gevol gen omdat de concurrentie ook weinig punten pakte. Holten staat nog steeds ste vig in de middenmoot en hoeft niet naar beneden te kijken. Hoewel de Holtenaren ver loren was er wel een droom- start. Na een kwartier had Nijland, die helemaal los is na zijn doelpunt van een week eerder, de bal al achter de Deventerse doelman lig gen. Een echte spitsen goal na goed voorbereidend werk van Stoevenbelt en Van der Pluijm. Hierna speelde Holten nog tien mi nuten op de helft van de gastheren, maar daarna ging Holten achteruit lopen en wist het niet meer tot combinaties te komen. Nou was dat op het ouderwetse (Foto: Gert Perdon) knobenveld van Hebos ook niet makkebjk, maar de thuisploeg wist elkaar op een gegeven ogenblik heel wat makkelijker te vinden. Koetsier wist ondanks de grote druk toch de nul vast te houden tot aan de thee. Hebos had toen al een keer of vier, vijf aan mogen leg- gen van rand zestien, maar Superstart OPRUIMING Grotestraat 4 - Rijssen Grotestraat 10 - Rijssen Grotestraat 95 - Nijverdal W. Alexanderstraat 62 - Nijverdal 4 U betaalt Het duurste artikel onafgeprijsd telkens was de Holten» doelman een sta-in-de-vveg voor de aanvabers van He bos. Na de rust kwam Hebos al snel temg in de wedstrijd met een ietwat gelukkige ge lijkmaker. Een verkeerde voorzet belandde lullig op de binnenkant van de twee de paal en in de rebound kon de rechtsbuiten van Hebos de bal in het d schieten. Hiema kreeg ploeg van oud-prof Hany Decheiver nog meer ver trouwen en ging het op zoek naar een treffer die vooreen voorsprong zou zorgen. Holten was tussendoor nog wel een keer gevaarbjk mei een venijnig schot van Van der Wal waar de keeper zich bijna op verkeek. Maar wederom was het He bos dat even later het net wist te vinden en wederom werd het houtwerk achter Koetsier betrokken in de voorbereiding van het doel punt Een schot vanaf twin tig met kwam via de onder kant van de lat terug het veld in. De alerte middenvelder van Hebos kopte in de re bound de bal op de benen van Koetsier waardoor de bai in de tweede rebound voor de voeten kwam van de rechtsbuiten die de koelbloedig in de kruising joeg. Na dit doelpunt ging Kna pen meer vooruit spelen en oefende Holten wel druk uit op de defensie van Helios. Onder aanvoering van de uitmuntende Van der Pluijm probeerde Holten de gebjkmaker te forceren. Een aantal comers waren het ge volg, waarbij een keer Van der Wal met een kopbal dicht bij een treffer was. In de laatste minuut kreeg die zelfde Van der Wal de groot ste kans op de gebjkmaker. Links in het doelgebied kwam de spits vrij voor de keeper te staan, zijn stift ging echter net langs de paal. Uiteindebjk was het een terechte uitslag maar was Holten uiteraard wel zwaar ontevreden over het resultaat nadat halverwege nog een voorsprong op het bord stond. Volgende week wacht Hat- tem in Holten. In de heen wedstrijd gaf Holten in de slotfase daar nog een 2-0 voorsprong weg en wil dus graag iets goed maken tegen deze mede midden moter.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22