STEEJNENBERI5 tttöde 6tt 4c6ae*te*t 20 HORTlNg 500P%KOBTING Zakelijk Bekeken Zingend begin van Kerstdagen Zwarte Piet deelt prijzen uit OP "e gehele col.ec!®. Nijhof spreekt in Evangelie Gemeente Do-avond koopavond van 19.00 - 21.00 uur. Uw klantenkaart is ook nü geldig Larenseweg 23 - Holten - Tel. 36 15 5 I Vernielers slaan toe volledig vernieuwd, en da MOET de hele winkelLEECV daarom startenv^NU met OP ALLE AFDELINGEN Dinsdag 5 december 2006 i S3 ENTER - De Volks kerstzang in Enter wordt dit jaar bijzon der vroeg gehouden, namelijk op vrijdag 15 december om 20.30 uur in de RK-kerk. We hebben gekozen voor 15 december om dat ons de gedachte erg aansprak om als Enter naren samen zingend te beginnen aan het feest van Kerst", Ver telt René ten Berge, lid van de organiserende werkgroep. "Samen zingen is mooi en ie dereen kan het, dus waarom zou je dat dan niet met zoveel moge lijk dorpsgenoten doen? In het samen zingen zien we een verbondenheid over de kerkmuren heen. Zo laten we ook zien dat kerst-in-Enter vooral gaat om de geboorte van Christus en daar mee de vrede op aar de", aldus Ten Berge. "Je hoeft echt niet ker kelijk te zijn om mee te zingen en te luiste ren. We zijn blij met iedereen die meedoet." De koren die dit jaar de viering muzikaal ondersteunen, zijn het Dameskoor, Looft den Heer, Herenkoor, Jok- oenda en His Masters Voices. De muziek wordt verzorgd door muziekvereniging Ire ne. De toegang is vrij en na afloop is er gele genheid om gezellig na te praten in het naast RIJSSEN - Frans ij- hof spreekt zondag 10 december vanaf 10 uur in de Evangelie Ge meente Rijssen, hoek Schapendijk-Lentfers- Weg. Hij is net terug uit Afrika, met name Rwanda-Burundi, waar hij met anderen het evangelie bracht. Frans is een dynamische man, de kerk gelegen 'Tref punt' onder het genot van warme chocolade melk en glühwein. die zelf na een zoek tocht over de continen ten, op straat in India tot geloof in de Heer Je zus kwam. Dit heeft zijn hele leven veran derd en daarom heeft hij ook maar éèn ver langen, deze boodschap door te geven. Na de dienst is er gelegenheid voor een gesprek. RIJSSEN - Twee Rijssenaren van 20 en 25 jaar zijn zondag morgen op het Schild aange houden voor het plegen van vernielingen. De mannen hadden straatnaamborden van een lantaarnpaal afge trokken en in de fontein ge gooid. De twee Rijssenaren werden na verhoor weer vrij gelaten. Beiden krijgen een dagvaarding om te verschij nen voor de rechter en zij moeten de schade vergoe den. Ook bij een speeltuin vereniging in de wijk Veene- slagen werden donderdag vernielingen gepleegd. De daders hadden bouten van een kabelbaan verwijderd waardoor bij gebruik van de kabelbaan de staalkabel had kunnen losschieten met alle gevolgen van dien. Herman Langenhof neemt afscheid van Saab- Volvo ENTER - Herman Langenhof 66) heeft vrij dagmiddag afscheid genomen van het Autode- montagebedrijf Saab-Volvo aan de Metten- kampsweg in Enter. Langenhof werkte ruim 30 jaar bij het bedrijf, waarvan de laatste 20 jaar als mededirecteur. Tijdens een receptie kwamen ve le relaties hem de hand drukken. Langenhof ontving, zoals hij zelf verzocht had, geen ca deaus maar vroeg om eventueel een gift over te maken aan Paardrijden voor Gehandicapten 'tj Zoekerveld. Afgelopen zaterdag was er voor ge nodigden een open dag bij het Autodemontage- j bedrijf. Foto: Sander Scheperman) Rosanne Scholman, Marik Bosch en Anouk Rui terkamp maakten de mooiste kleurplaten. Foto: RIJSSEN - Sinterklaas had het zaterdagmiddag zo druk dat hij één van zijn Zwarte Pieten vroeg bij Intertoys aan de Els- enerstraat de prijzen uit te reiken aan de kinde ren, die de mooiste Sin terklaaskleurplaat had den gemaakt. Deze kleurplaat stond enkele weken geleden in deze Weekkrant en heel veel kinderen hadden hun best gedaan om er iets moois van te maken. Er werden niet alleen inge kleurde platen ingele verd, maar ook mooie werkstukken die rond om de tekening waren gemaakt. Voor de jury was het erg moeilijk om uit de meer dan twee honderd inzendingen de mooiste uit te zoeken. Uiteindelijk was er in elke leeftijdsgroep een prijswinnaar. Samen met Janine van Intertoys overhandig* Zwarte Piet de prijswin naars, die met hun o» ders naar Intertoys ren gekomen hun prijs In de groep voor kinde ren tot vijf jaar ging 4 prijs, een mooie kraan auto van Bruder naar vierjarige Marik Boscl die zijn kleurplaat volgeplakt met peper» ten. In de groep 5 tot 8 jas won Rosanne Scholnta' met haar mooie stoom boot met pakjes, Sinter klaas en Pieten de pnjs Zij kreeg een mooi rij tuig met paard ervoo voor haar pop. De neger jarige Anouk Rutter kamp won in de oudst groep. Zij had haat kleurplaat helemaal wt goudpapier en wattei versierd en kreeg var Zwarte Piet het spu „Party en Co.„ VERBOUWINGS OPRUIMING

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 14