Landal m Drogisterij Wedda is een toonaangevende drogisterij op het gebied van schoonheid en gezondheid, en is aan gesloten bij de DA organisatie. DA onderscheidt zich door klantvriendelijkheid, vakkundig advies en een compleet assortiment kwaliteitsproducten. Wij hebben in onze zaak te Holten plaats voor een schoonheidsspecialiste In deze functie voor ca. 25 uur per week werk je zelfstandig in een salon, en in teamverband in de drogisterij. Je profiel: Je bent klantvriendelijk, vakkundig, en in het bezit van een vakdiploma schoonheidsspecialiste. Je beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden en hebt commercieel talent. Interesse? Richt je schriftelijke reactie met C.V. aan: Drogisterij Wedda Enter t.a.v. Dhr. H.J. Pinkert Dorpsstraat 124 7468 CR Enter HULPKRACHTEN RECEPTIE M/V Landal Twenhaarsveld (aankomend) Administratief medewerkers m/v 20-uur Parttime (ma.-vrij.) Grafisch vormgever/ontwerper m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten Dinsdag 28 november 2006 36 Wil jc tijdens weekenden en/of vakanties wat bijverdienen? Neem dan snel contact op met Mevrouw Iet Kraaneveld, Hoofd Receptie Landuwerweg 17, 7451 SP in Holten Tel:0548-36.14.58 www.doeeenwens.nl Als (aankomend) administratief medewerker ben je (mede) verantwoordelijk voor de orderinvoer van de vestiging Goor en andere voorkomende werkzaamheden. Je bent geschikt voor deze functie wanneer je: - accuraat, communicatief sterk en flexibel bent; - een goed cijfermatig inzicht hebt; - affinitief hebt met automatisering; - verantwoordelijkheden durft te nemen; - bereidt bent om in wisseldiensten te werken; - tussen de 17 - 21 jaar oud bent. Voor deze functie geldt dat je van ons kunt verwachten dat je een goede begeleiding krijgt, zowel tijdens als na de inwerkperiode. Daarnaast is er bij Bor Transporten een enthousiaste werksfeer. Ook zijn de arbeidsvoorwaarden prima te noemen. Interesse? Ben jij degene die wij zoeken, stuur of mail dan je sollicitatie voorzien van c.v. naar; Bor Transporten, t.a.v. van R. te Rietstap, Gruttostraat 67, 7471 ER Goor, r.terietstanQhorcomDanv.com Voor de Studio Speciale Uitgaven zijn wij op zoek naar een: Onderdeel van Wegener Huis-aan-huiskranten BV is de Studio Speciale Uitgaven, bestaande uit een enthousiast team van 12 medewerkers. Zij ontwerpen, geven vorm aan en begeleiden technisch het productieproces in opdracht van zowel interne als externe relaties. Een zeer breed dienstenpakket wordt aangeboden zoals het verzorgen van complete huisstijlen, het vervaardigen van magazines, boeken, programmabrochures van schouwburgen, speciale kranten voor de zorg- en sportsector, enz. Intern verzorgt en ondersteunt de Studio Speciale Uitgaven de promotionele activiteiten van de afdeling Marketing zoals nieuwsbrieven, mediadocumentatie, uitwerking campagnes en powerpoint- presentaties. De functie Een zeer afwisselende baan waarbij creativiteit een grote rol speelt. Binnen een AppleMacintosh- omgeving gaat u Ontwerpen, vormgeven en/of opmaken aan de hand van een briefing waarbij in voorkomende gevallen direct contact is met de opdrachtgever. Het geven van presentaties zowel intern als extern behoort tevens tot uw taken. Eveneens vervaardigt u advertentiepagina's ten behoeve van de speciale uitgaven. Uw profiel U bent een dynamische en creatieve collega op minimaal MBO-niveau. U heeft aantoonbare ervaring met de door ons gebruikte grafische programma's InDesign, Illustrator en Photoshop en kennis van druktechnieken. Het volgen van de ontwikkelingen binnen uw vakgebied zijn zeker een pré. Wij bieden u een boeiende, creatieve en afwisselende functie in een dynamische en eigentijdse omgeving met prima arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Snijders, Hoofd Studio Speciale Uitgaven, telefoon (053) 484 24 28. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van de advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw M. Jongman, afdeling Personeel&Organisatie, Postbus 692, 7500 AR in Enschede. Mailen kan natuurlijk ook: c.hoekman@whk.wegener.nl. N.B. Het maken van een proefopdracht is een onderdeel van de sollicitatieprocedure. Meer bereiken. MetWegener

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 36