TOTALE UITVERKOOP IN ONZE KLEDINGSHOP Team dé Weekkrant klaar voQLwnestimnlly ra Monsters of Rock met ACDC Tribute Helmen o.a. Jassen Hand schoenen •V Laarzen Schuberth H.J.C. A.G.V. Caberg Macna Grid Buse Zip dames/heren Dakar-team dé Weekkrant aast op succes 1 sC WotocM-»5- Dinsdag 28 november 2006 Met deze futuristische Fast Speed Buggy gaat Team dé Weekkrant in de Dakar-rally heel ambi tieus voor een plaats in de top tien. roto: insight fi In de komende Dakar vormen ex-rallyrijder Freddy Loix en navigator Herman Vaanholt een nieuw duo in de woe stijnrally. Team dé Week krant gaat voor een am bitieuze top tien klasse ring, waarbij er nu geko zen is voor een krachtige V6 buggy met maar liefst 280 pk aan boord. Met de aanschaf van een Fast Speed buggy van Hakvoort maakt het duo Loix/Vaanholt een flinke stap vooruit. Meer vermogen, minder gewicht, langere veerwegen, maar ook achterwielaandrijving. Vaan- holt: "We zijn net terug van een aantal dagen testen in Dubai. Het was voor mij de eerste keer dat ik reed met achterwielaandrijving. Dat betekent in de duinen dat je niet kunt stoppen. Doe je dat wei, sta je al snel muurvast, en ben je zo een uur verder om weer los te komen. Als navigator zal ik Freddy echt de goede richting uit moeten sturen om niet vast te gera ken. De uitdaging is er. Gewoon meedoen is niet voldoende, dan blijf ik wel thuis. Van ge luk moeten we het niet heb ben, maar we kunnen wei domme pech krijgen. Ge middeld zijn we per dag, als er niets misgaat, ongeveer een half uur langzamer dan de echte toppers. Tel dat maar eens bij elkaar op. Wil je dan in de top tien eindi gen, mag er echt niet te veel misgaan." Wekelijks zal Team De Week krant in deze krant verslag doen van de verrichtingen over het duo Loix/Vaanholt in Dakar. Houd dé Weekkrant dus goed in de gaten! kiss This zal optreden tijdens de tweede editie van A Tribute to Monsters of Rock Festi val. kIJSSEN - Roelofs Enter tainment houdt in samen werking met Lucky Co °P vrijdag 8 december de tweede editie van A Tribu te to Monsters of Rock Festival. Headliner van de avond zal Action in DC zijn, de enige echte AC/DC-tribute, met [hun aan cultstatus grenzen de Bon Scott vertolking. Al le AC/DC hits passeren de revue van. De tweede band van de avond is Ozzy Ozz. De voormalige frontman van Black Sabbath heeft op zijn eigen wijze zijn stempel ge drukt op de geschiedenis van de rock 'n roll met hits als: Mr. Crowley, Crazy Train, Bark At The Moon en Mama I'am Coming Home. Kiss This verzorgt de aftrap van het tweede rockspekta- kel in Rijssen. Kiss This te kent voor een sensationele en spetterende KISS-show. Voor informatie over kaart verkoop: www.lucky.nl/po- dium en www.monstersof- rock.nl. Zaal open: 20.00 uur. 1 L 20 t/m 50% KORTING otor crvicc wente Kryptonstraat 23 - Rijssen - Tel. 0548 - 54 01 60 (industrieterrein Plaagslagen, route 42) www. motorservicetwente ,nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 31