rst wm MIEENMJ PRAXIS RIJSSEN! Spaaf vooi cc" Praxis cadeaubon t.w.v PEDICURE I ff Uitdaging in een buisje Anne Marie Wonen ERKENDE VAKOPLEIDING Almelo op woensdagavond Zwolle op maandagavond Bouwbedrijf Onderhoud www.bouwbedrijf-lichtenberg.nl Spelregels: Dinsdag 28 november 2006 30 C Rijssen, Spoelerstraat 23, tel. 0548-53 50 60 MET ERKEND KOC-VAKDIPLOMA Start: in januari a.s. te: Nadere informatie: Opl. inst. PEDIRODA Tel: 0546-697237 www.pediroda.nl Vrijdag 1 december 10.00-18.00 uur Zaterdag 2 december 10.00-17.00 uur Stationsstraat 1 Tel. 0548 361223 Omdat geen mens hetzelfde is! Wij bieden u een ruim assortiment bouw- suggesties aan waarmee u naar uw eigen idee en wens uw woning kunt samenstellen.Daarnaast bieden wij u de mogelijkheid om een echt onderscheidende woning te realiseren. Naar aanleiding van een uitgebreid persoonlijk onderhoud in onze showroom gaan wij met al uw wensen naar onze huisarchitect, die vrijblijvend een individueel schetsontwerp voor u maakt. Het onderhoudsbedrijf bij uitstek! u kunt hierbij denken aan: - Politiekeurmerk Veilig Wonen®. - Woningaanpassing, zoals: wet voorziening gehandicapten (WVG). - Uitbouw, zoals: erker, dakkapel, serre. - 24-uur service telefoon voor reparatieverzoeken SVEèugS SWONEN»* Molendijk Noord 74, 7461 JE Rijssen, tel: 0548-513663, 24-uur service telefoon: 0548-513440 Een slimme, sterke en geavanceerde robot is leuk om te hebben, maar het wordt pas echt een uitdaging om er zelf één te maken. En dankzij Lego kan dat! Door een groot aantal verschillende bouwstenen te combineren met ul- trasonar, geluid, licht en druksensoren kan een nieuwe ge neratie aan robots gebouwd worden. Om je hierbij te hel pen wordt voor beginnende en geavanceerde bouwers een handleiding met drie voorbeelden bijgeleverd. De verbeterde lichtsensoren kunnen nu ook verschillende kleuren detecteren en tevens zijn de druksensoren ver nieuwd om de robot nog beter de omgeving af te laten tas ten. Er zitten nu ook geluidssensoren in het pakket voor het herkennen van tonen en geluidspatronen en de ultras- onar sensoren zien afstanden en beweging. De software werkt zowel op een PC als een Macintosh en met de Bluetooth ondersteuning is het zelfs mogelijk om je robot vanaf je mobile telefoon aan te sturen. Meer info is te vinden op www.robotwinkel.nl. Monsterlijke pret, de zwaartekracht tarten of met elektriciteit spelen? Het klinkt allemaal heel heftig, maar eigenlijk is het kin derspel. De Discovery buis is in principe een uitgebreide versie van het bekende verrassingsei en is verkrijgbaar met verschil lende uitdagingen. Met de Dinosaurusbuis bouw je je eigen ske let dat ook nog eens oplicht in het donker. De Survivalbuis bevat alles om te overleven als je ergens in je eentje strandt, de Elektri citeitsbuis bevat alle benodigdheden om zelf een batterij te ma ken, met de inhoud van de Anti-Zwaartekracht buis kun je de zwaartekracht tarten, in de Wetenschappelijke buis vind je de basis om spectaculaire experimenten uit te voeren en met de Kristalbuis kun je zelf kristallen maken. Meer informatie over deze buizen kun je vinden op www.sellarea.nl. Bij besteding van elke 10,- ontvangt u 1 stempel aan de kassa. Tegen inlevering van een volle spaarkaart (10 stempels) ontvangt u een Praxis cadeaubon t.w.v. 10 - De uitgifte van spaarkaarten geschiedt t/m 31 december 200c. Spaarkaarten kunnen ingeleverd worden t/m 31 januari 2007. Niet inwisselbaar voor contant geld. Bi) mlevcrmg van

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 30