Al Florian Bekkers wint schrijfwedstrijd Reeperbahner weet zaal te pakken met Normaal Welkom TEGELSËRTEH Ouderenbonden maken zich zorgen in de grootste tegelshowroom van Oost Nederland RECHERCHE - ADVIES PAALMAN DE ROY VAN ZUYDEWIJN Hoofdkantoor Daimler-Chrysler verkocht De twee ex-rechercheurs die hun jarenlange recherche-ervaring ten dienste stellen van bedrijven en particulieren, o.a. voor het opsporen van: verblijfplaatsen van wanbetalers en andere personen; bedrijfs-, verzekeringsfraude en ongeoorloofd ziekteverzuim; vermiste en gestolen goederen en zaken; tactisch doorlezen van (politie)dossiers. PD Recherche Advies, tel. 0548-51 89 90 zie ook onze website: www.pdrechercheadvies.nl Recherche Advies Dinsdag 28 november 2006 29 Enter -'vonderweg 28 - Telefoon 10547) 382772 (Zichtlocotie vonof Al). Vonof Al, ofslog 28, richting Enter, Ind.terrein "VONDER". PONPiADAOAVOND koopavond. Daimler-Chrysler heeft het be drijfspand in Stuttgart ver- Kocht voor het iutteie bedrag van 240 miljoen euro. De werknemers hoeven voorlo pig de verhuisdozen nog niet in het pakken, want de ko mende vijftien jaar huurt de Duitse autofabrikant het pand van de nieuwe eigenaar, IXIS Capital Partners. Het hoofd kantoor telt dertien gebou wen met een vloeroppervlak van ruim honderdduizend vier kante meter. Momenteel zijn er zo'n 2.700 mensen. RIJSSEN - In de media wordt de laatste tijd veel aandacht besteed aan het feit dat er in Rijssen nog altijd geen huisartsen post is. Met name de ouderenbon den KBO en PCOB maken zich hierover grote zorgen. De bereikbaarheid van de huisartsenpost in Almelo is vooral voor ouderen een heel groot probleem. Bovenstaande ouderen bonden doen daarom een dringend beroep op B en W van Rijssen-Holten en de gemeenteraad om zich sterk te maken voor een huisartsenpost in de ge meente. Te vestigen in het toekomstige Medisch Cen trum of elders in de stad. Een huisartsenpost is in het belang van iedere bur ger, maar vooral voor ou deren extra belangrijk. F Van PD tot en met Dossier REGIO - "Dit artikel kan twee kanten op", zegt Flo rian Bekkers (33), "of het brengt gewoon het nieuws dat ik één van de finalisten ben van de schrijfwedstrijd De overheid schrijft stuk ken beter. Of het wordt zo gebracht, dat het mensen een nieuw inzicht geeft in hoe de overheid bezig is haar boodschap in begrij pelijke taal over te bren gen." Waarmee hij maar wil aange ven hoe belangrijk de manier van communiceren is. 'Taal is niet alleen het medium om te beschrijven, het is vooral ook een manier om inzichten en openingen voor actie te creëren.' In zijn werk als teamleider Openbaar Bestuur bij de pro vincie Overijssel heeft Flo rian Bekkers veel aandacht voor de manier waarop stuk ken worden geschreven. "Op onze afdeling schrijven we bijvoorbeeld veel handha- vingsbrieven, met juridisch taalgebruik. Ik coach de me dewerkers erop dat alles door de lezers begrepen moet kunnen worden. Je bereikt namelijk meer als je iets in begrijpelijke taal uitlegt en schrijft wat je bedoelt. De kans dat iemand dan gaat doen wat hij moet doen, is veel groter." Florian Bekkers ziet niet al leen het belang van de woor- den die gebruikt worden. Hij vindt het belangrijk dat het "hele tekstbeeld" er goed uit ziet. De manier waarop we schrijven, formeel of enthou siast en prikkelend. De inde ling van een pagina, geen verloren regels en goede ali nea's. De kwaliteit van schrijven draagt bij aan de manier waarop je invloed kunt uitoefenen." De Reeperbahner Stimmungsmacher gooiden het op een andere boeg. En dat bleek ook aan te slaan. (Foto: Johan Bolink) lis DIJKERHOEK - Een volle j bak was het afgelopen zon dag in Het Bonte Paard in i Dijkerhoek. Hier trad de Dijkerhoekse band Reeperbahner Stim mungsmacher op. Normaal met Duitstalige nummers, maar deze keer met nummers van Normaal. Het sloeg behoorlijk bij het publiek aan, dat dan ook me teen meedanste en meezong. De groep doet zijn naam dan ook beslist eer aan, want de Dijkerhoekers weten zeer goed Stimmung zu machen. Deze keer niet in Lederhosen en Heidi-kapsels, maar goed in pak met bijpassende hoed. Wie wand- of vloertegels zoekt kan niet om Te^elSenter Al heen. In onze showroom vindt u het mooiste en meest complete aanbod wand- en vloertegels, van uitsluitend kwaliteits-fabrikanten. Overzichtelijk en aantrekkelijk gepresenteerd, inclusief een deskundig advies. Met een uiterst gunstig prijskaartje!

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 29