Wij bestaan Koppelshow leden Het Luchtvermaak Lastige uitwedstrijd voor Rivo Heren 1 Rijssens Dictee Sinterklaas 'Daarom /qint u uzv eigen mm Keukenstudio Regio Oost Molendijk-Noord 59 7461JG Rijssen Telefoon (0548) 530340 www.keukenstudio.nl op Z@pp Dinsdag 28 november 2006 24 xcife... keukenstudio regio oost rijssen bijvoorbeeld Maistri Kalos Van 17550.- voor 8775.- en een gratis reis naar bijv. de Canarische eilanden we hebben showroom keukens voor 4850.- De doffer en duivin van Berend Averesch werden bekroond met de meeste punten. RIJSSEN - Postduivenver eniging Het Luchtvermaak hield vorig weekeinde haar jaarlijkse koppelshow voor leden en jeugdleden. De ruim tachtig ingezonden koppels werden beoordeeld door keurmeester W. te Pas uit Ulft. De doffer en duivin van Berend Averesch werden bekroond met de meeste punten en sleepten de eerste prijs in de wacht voor hun baasje. Overige prijswinnaars: 2. G.J. Kreijkes; 3. A. Lan- kamp; 4. J. Seppenwoolde; 5. Jesse Seppenwoolde. Op vrijdag en zaterdag 8 en 9 december houdt het Lucht vermaak haar jaarlijkse ten toonstelling. En op 23 de cember wordt een heuse dui- venbeurs georganiseerd voor aan- en verkoop van postdui ven. De toegang voor beide evenementen is vrij en ieder een is van harte welkom. Meer informatie op: www.hetl ucht vermaaknl/ag enda RIJSSEN - Rivo Heren 1 speelde afgelopen zaterdag een lastige uitwedstrijd bij Dynamo Neede. Dynamo Neede is een ervaren ploeg die al jaren lang in de pro motieklasse mee draait. Het was dus voor Heren 1 van Rivo belangrijk om hier een goede resultaat te behalen. Dynamo Neede bleek een blessure golf te hebben want er zaten bijna net zoveel spelers op de bank als in het veld. In de eerste set begon Rivo slecht het liep de hele tijd achter de feiten aan door te veel onnodige fouten. Er werden teveel opslag fouten gemaakt en de pass was ook niet zuiver waardoor het snelle spelletje waarmee Ri vo normaal speelt niet kon worden gespeelt. Aan het eind van de set stond Rivo een aantal punten achter op Dynamo Neede maar door hard te werken en de fouten- last naar beneden te halen werd de set toch nog gewon nen met 25-22. De tweede set was weer voor Rivo. Rivo speelde nu een stuk beter dan in de eerste set en deze set werd ook gewonnen met 25- 18. In de derde set speelde Rivo Heren 1 heel slecht werderom werden er teveel fouten gemaakt en Dynamo kon deze set gemakkelijk winnen met 25-17. De vier der set was weer voor Rivo Heren 1Het spel was weer beter en de set werd gemak kelijk gewonnen met 25-17. Dus vier punten meegeno men uit Neede maar het spel moet nog wel beter. Aanko mende zaterdag speelt Rivo Heren 1 een thuiswedstrijd tegen DVO uit Hengelo (GLD). RIJSSEN - In de biblio theek in Rijssen wordt don derdag 14 december voor de derde keer het Groot Rijssens Dictee gehouden. Dit jaar zullen journalisten en inwoners van de ge meente Rijssen-Holten het tegen elkaar opnemen. Naast het Groot Dictee der Nederlandse Taal, dat elk jaar in december gehouden wordt, kennen we sinds drie jaar ook het Groot Dictee Rijssen-Holten. Bouke Wouda, oud-leraar Nederlands, heeft de twee voorgaande jaren pittige dic tees gemaakt voor jongeren. Dit jaar zal hij een dictee ma ken dat volwassenen aan spreekt. Een voorproefje vindt u al in het 'selectiedic tee' dat u kunt afhalen in de bibliotheken in Rijssen en Holten of kunt downloaden via www.bibliotheekrijssen- holten.nl Laat zien dat u kunt spellen en de Neder landse taal goed beheerst en geef u op voor het Rijssens- Holtens Dictee. Men kan zich aanmelden door het in gevulde 'selectiedictee' voor 1 december in te leveren in een van beide bibliotheken. Het dictee op 14 december begint om 19.30 uur. Na de intocht van Sinterklaas, op zaterdag 18 november in het Zeeuwse Middelburg, is de goedheiligman op heel veel plaatsen in het land te zien. Wie geen zin heeft om weer en wind te trotseren, kruipt lekker voor de buis. Op 18novemberwasde intocht van 12.00 tot 13.15 uur op tv te volgen. Het sinterklaas verhaal is in totaal drie keer op Z@pp te zien. De uitzending van dinsdag 21 november (10.15 uur) wordt herhaald op woensdag 29 november (10.30 uur) en maandag 4 december (10.25 uur).

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 24