Jan Vayne begeleidt Rijssens Mannenkoor 1 I er keuken voor minder geld Leistenen vloeren Hardstenen vloeren Marmer, romaans verband Unieke tegelshowroom NATUURSTEEN B-V. Nomineer sporters voor verkiezing regio oost WÊÊk keukenimport Raak niet aan een duurdere prijs gewend, voordat u onze offerte kent! Krypton straat 9a 7463 PB Rijssen Tel. 0548-544 525 0548-542 074 (60x60) vanaf 2^Ï.^Ï5 (60x60) getrommeld (antiek look) vanaf 47.^5 fUYU mj Dinsdag 28 november 2006 22 RUSSEN - Het Rijssens Mannenkoor houdt vrij dag 8 december om 20.00 uur een kerstconcert in de Dionysiuskerk in Rijssen. Aan dit concert werken Jan Vayne en het koperen semble Ventoux mee. Het Rijssens Mannenkoor onder leiding van Pieter Jan Leusink, heeft dit jaar een Kerst-cd opgenomen. Tij dens dit concert zullen de mannen het repertoire van deze cd aan het Rijssense publiek ten gehore brengen. Burgemeester Koelewijn zal het eerste geperste exem plaar in ontvangst nemen. Jan Vayne begeleidt ook dit jaar het mannenkoor met de piano. Met zijn prachtige pianospel weet hij elke keer weer het publiek in vervoe ring te brengen. Het Rijssens Mannenkoor wordt muzikaal begeleid door het koperensemble Ventoux. Het ensemble vond zijn oorsprong aan de voet van de Mont Ventoux in Zuid-Frankrijk. Daar werd in de zomer van 1991 een concertserie door het gezelschap gegeven. Ventoux bestaat uit profes sionele musici die allen hun weg in het Nederlandse mu ziekleven hebben gevonden. RIJSSEN/ HOLTEN - In Partymall Lucky Co wordt 9 februari de Sport- verkiezing Rijssen-Holten gehouden. De sportclubs in de gemeen te hebben een brief ontvan gen waarin gevraagd wordt om leden voor te dragen voor nominatie. Het gaat daarbij niet uitsluitend om sporters die op nationaal of interna tionaal niveau gepresteerd hebben, maar ook om de le den binnen de clubs die zich in 2006 lokaal of regionaal onderscheiden hebben. Ook is het mogelijk als familielid of fan favoriete sporter(s) aan te melden. Het nominatieformulier en het reglement is op te vragen bij het secretariaat van de commissie, Jenny Burgers telefoon 0548-542000. Vanaf 1 december liggen de nomi natieformulieren ook bij de VVV's en de gemeentewin kel. De jury toetst of genomi neerden voldoen aan de voorwaarden voor deelname. Volgens het reglement wat mee werd gestuurd moet bij voorbeeld de genomineerde in het jaar van de verkiezing ten minste zes maanden woonachtig zijn geweest in de Gemeente Rijssen-Hol ten, met uitzondering van studenten en militairen. De jury beslist daarna wie et in de diverse categorieën voor de ereprijzen in aan merking komen. De commissie Sportverkie- zing doet een beroep op de besturen van de clubs om ge bruik te maken van de moge lijkheid om leden of teams in de schijnwerpers te plaatsen en zo een bijdrage te leveren aan de promotie van de club en hun favoriete tak van sport Het Rijssens Mannenkoor geeft een kerstconcert in de Donysiuskerk. Hier-wordt ook de eerste Kerst-cd uitgereikt aan burgemeester Bort Koelewijn. Met elkaar vormen ze een gezelschap dat in uiteenlo pende bezettingen en stijlen speelt. Zij zullen zeker een positieve indruk achterlaten bij het publiek. De Dionysiuskerk waarin het Rijssens Mannenkoor goed uit de voeten kan, staat bekend om zijn sfeer en uit stekende akoestiek. Deze brengen ook dit concert in een prima ambiance. Naast dit concert brengen mannenkoor en musici ook hun repertoire op 16 decem ber in de St. Lambertus ba siliek in Hengelo ten geho re. Kaartverkoop voor concert Rijssen via: VVV's Rijssen, Nijverdal, Enter en Wierden Kaartverkoop voor concert Hengelo via: Boekhandel Broekhuis Hengelo, VVV's Hengelo, Borne en Delden of 0548-518072 of www.rij ssensmannenkoor.n 1 Pure snelheid, over de top slippartijen en gevarieerde circuits. Dat zijn de in grediënten van de Ridge Racer serie. Deze tweede editie voor de PSP is eigen lijk een compilatie van racebanen en auto's van (bijna) alle voorgaande Ridge Racer spellen op de PS1 en PS2. Het draait in deze game vooral om 'driften': in gecontroleerde slip de bochten ne men. De auto's reageren absoluut niet realistisch, maar dat maakt niet uit. Het gaat zoals gezegd om snelheid en dat is er in overvloed. Er is echter één maar: het lijkt allemaal heeeeeel erg op de eerste PSP Ridge Racer. Zo zeer dat als je die al hebt het overbodig is deel twee te kopen. Voor nieuwkomers is dit wel de meest uitgebreide versie, waar helaas nog steeds een online mode aan ontbreekt. Voor: PSP

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22