Dakloopvergimning voor Sinterklaas Puzzel mee en win kaarten s s s Darten Gouden Keun Handbal Donateurs Dondertman S H R E T J 1 M A R E P E 1 N K p T 1 E O S -P E L A C L E T R O W E O A H B R E N L T H A E P M R K D O p F A C A F K L O A R N E A S A E B D T R O A S O R O E A O D P C C T D N A M D T R T N E T O N R E P E P L 1 E D U S N D U E T J S 1 E T M A Z W A R T E P 1 E T E N E D L H B K A E E E T T T J P O L A G S G C E J K N E F U P N N O T E N R T O E R E A N 1 O A A K R U 1 D N O T E N O S P G T K P A K J E S A V O N D K S K O S K S 1 N T E R K L A A S P U C A E E T O L T 1 R D N O R V R A R H M N T A B B E R D T H C i D E G i O E T O O B M O O T S 1 O J D K A J E R J H O O F D P 1 E T H A A R T M N J E T E K N A B S P E C U L A A S E S Dinsdag 21 november 2006 HOLTEN - Fn de finale van de eerste wedstrijd van het dartstoernooi om het Gouden Keun wonnen Gerit Meijer Robin Koning met 4-0 van Jurijan Paal man en Jaap Kruk. Deze eerste wedstrijd bij 't Klavier werd weer druk bezocht, dertig deelnemers hadden zich ingeschreven. Door middel van loting wer den de deelnemers ge koppeld en verdeeld over drie poules van vijf. Na de poulewedstrijden werd overgestapt naar een poulesysteem in de winnaarsrondc en het knockoutsysteem in de verliezersronde. In de finale van de ver liezersronde waren Jaap Huisman en Arjan Pin- kert met 3-2 net te sterk voor Nick Meester en Ivor Zondewijk. Om de 3e/ 4e plaats in de winnaarsronde waren Ronnie Kramer en Ro nald Erwin Haverslag te sterk voor Andre Schuchard en Arjan Mulder (3-2). In finale van de win naarsronde waren Gerrit Meijer en Robin Koning een maatje te groot voor Jaap Kruk en Jurijan Paalman (4-0). De uitslag ziet er als volgt uit: le prijs: Gerrit Meijer en Robin Ko ning; 2e prijs: Jurijan Paalman en Jaap Kruk; 3e prijs: Ronnie Kramer en Erwin Haverslag; 4e prijs Andre Schuchard en Arjan Mulder; le prijs verliezersronde: Jaap Huisman en Arjan Pinkert; De hoogste fi nish was voor Dennis Jansen (108). HOLTEN - De hand bal heren speelden een goede partij tegen het nummer 4 HVR uit Lobith. Holten kampt nog steeds met vele blessures en deed een beroep op de A jeugd spelers Björn van Beek en Han Ymker die het voortreffelijk deden. Tot 5-6 ging het gelijk op waarna HVR kans zag een kleine voor sprong op te bouwen. De rust brak aan met 10- 14. Na rust kwam Hol ten goed terug tot 16-18. In de slotfase kreeg Hol ten enkele tijdstraffen waardoor HVR alsnog kans zag de wedstrijd met 19-24 naar zich toe te trekken. Dames 2 had een lastige middag tegen SC Over- wetering 2. Fraaie aan vallen werden afgewis seld met onnodig bal verlies en zwakke pas sings. Toch zag Holten kans bij rust een 7-4 voorsprong te nemen. „Na rust bleef het onrus tig en werden enkele goede kansen niet ben- nut. Overwetering kwam terug en kwam zelfs met 10-11 voor. Een fraai afgeronde aan val door Michelle den Bouwmeester leverde de H-l 1 gelijkmaker op. Ven'olg voorpagina) RIJSSEN - Omdat het nieu we deel van die weg nog niet helemaal klaar was, moest Sinterklaas, vooraf gegaan door de majorettes en de fanfare van de muziekver eniging Wilhelmina, een an dere route nemen om op de Wierdensestraat te komen. Tijdens zijn rondtour door Rijssen bezocht hij nog het Winkelcentrum De Hoge Wal. Daarna ging het via de Haar- straat naar het grote podium voor de fontein waar heel veel kinderen, burgemeester Bort Koelewijn en signorita Delg- ada hem opwachten. Het werd een echt kinderfeest met een Swiebertjes burge meester, een mevrouw die met Sinterklaas wilde trou wen en een rare Piet, waarvan een echte Zwarte Piet werd gemaakt. Koelewijn, die voor af had aangegeven het spel mee te willen spelen, werd tij dens het boodschappen doen óp de markt op het podium gevraagd. Omdat hij niet de juiste kleding aan had om Sin terklaas te ontvangen, kreeg hij een Swiebertjes-burge- meesterspak aan. Hij ontving Sinterklaas en overhandigde hem een dakloopvergunning voor de tijd dat goedheilig man en zijn gevolg in Rijssen doorbrengt. Voor de hele kleintjes was het programma wat te lang, maar de wat gro tere kids vermaakten zich pri ma. Heel veel kinderen waren over de dranghekken rond het podium geklommen en maak ten de voorstelling zittend op de grond voor het podium mee. Jammer was het dat de ouders van de kinderen de Sinterklaasliedjes niet mee zongen. Kennen ze die niet meer? 41 ESPELO - Met het oog op de komende feest dagen biedt Kinder boerderij Dondertman in tegenstelling tot voorgaande jaren nu al de mogelijkheid om een nieuwe donateur- kaart aan te schaffen. De geldigheid van deze kaart gaat in op 1 april 2007 en duurt tot 1 april 2008, waardoor het ge bruik pas volgend voor jaar van kracht wordt. Er is één uitzondering: wie op dit moment geen do nateur is en er voor kiest om een nieuwe dona- teurkaart aan te schaf fen, kan op vertoon daarvan al wel gebruik maken van de korting op de entreeprijs voor de Levende Kerststal. De vaste donateurs van de kinderboerderij kun nen hun kaart, die geldig blijft tot 1 april, gebrui ken bij een bezoek aan de kerststal. In de loop van maart volgend jaar krijgen zij de nieuwe kaart via de post thuis gestuurd; de donateur- bijdrage wordt een aan tal weken tevoren afge schreven van de reke ning. Wie kiest voor een do- nateurkaart voor slechts één jaar. betaalt daar voor 20 euro. Wie ten minste twee jaar dona teur wil zijn en vervol gens tot schriftelijke op zegging, betaalt 17,50 euro. RIJSSEN - De musical Karei de Kok en het bezoek van Sinterklaas wordt woensdag 29 november om 13.30 uur gehouden in het Parkgebouw. Sinterklaas zal een bezoek brengen aan het kasteel van Ko ning Klaagmaarniet waar Karei de Kok, Hoofdlakei Fransis- cus en Hofdame Frandolien werkzaam zijn. Of dat deze lo geerpartij van de Goedheiligman wel helemaal goed afloopt kunnen kinderen en hun ouders gaan beleven in het Parkge bouw. Wie hiervoor kaarten wil winnen, moet deze puzzel oplossen. Naast vrijkaarten zijn er ook cd's te winnen van Karei de Kok en het bezoek van Sinterklaas. Wie toch liever naar The Tribute to The Cats Band op vrijdag 24 november in Lucky Co gaat, kan de puzzel ook oplos sen. Deze band laat de legendarische Volendamse groep The Cats, met Piet Veerman, weer helemaal herleven. Wie kent niet de hits: Marian, One Way Wind Sure he's a Cat, Vaya con dios, Lea, Why, The end of the show en hun laatste hit La Diligence. Zoek de gegeven woorden in de puzzel en streep ze weg. De woorden kunnen zowel normaal als achterste te voren en diagonaal geschreven zijn. Maar wel in een lijn, dus bijvoorbeeld niet een deel van het woord recht en het laatste deel naar boven. Wanneer alle woorden zijn weggestreept, blijven er letters over. Schrijf deze op, dan ontstaat er een zin. Deze is de oplossing. Stuur de goed ingevulde puzzei uiter lijk donderdag 23 november op naar e-mail: whk.rijssen@whk.wegener.nl of Holtens Nieuwsblad/ West Twente, Haarstraat 100, 7462 AT in Rijssen. Vergeet niet naam, adres en telefoonnummer te noteren. En vermeldt ook voor welke prijs u gaat: de Sinterklaasmusicai of voor The Tribute to The Cats Band. Baard Kapoentje Pakjeskamer Spel Banket Knecht Pepernoten Staf Boek Kruidnoten Pop Stoomboot Cadeaus Lied Rijm Stout Chocoladeletter Lootjes Roe Sturen Dak Maan Rondrit Tabberd December Madrid Schoen Tol Galop Mand Schoorsteen Uitpakken Gedicht Marsepein Sinterklaas Wind Gift Mijter Snoep Wortel Herfst Noten Spanje Zak Hoofdpiet Paard Speculaas Zwarte Pieten Intocht Pakjesavond Speelgoed Een meisje verkleedt als Sinterklaas? De Zwarte Pieten kunnen de grap er wel van inzien. (Foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 41